Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Atanmış, seçilmişi dövdü! - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.03.2012, 09:31   #1
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 919 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Atanmış, seçilmişi dövdü!

Kademeli eğitimi 12 yıla çıkaran kanun teklifinin bugünkü görüşmeleri kavgalı başladı. AKP’li Hakan Şükür’ün danışmanı CHP milletvekillerini yumrukladı. Şükür, ’düzgün biri’ dediği danışmanı savundu.

TBMM Milli Eğitim Komisyonu'ndaki gergin toplantıda çıkan kavgaya Hakan Şükür'ün danışmanı Boydak da katıldı. CHP'li Akar'ı yumrukladığı iddia edilen Boydak, yaka paça dışarı atıldı.

Her oturumu gergin geçen 4+4+4 eğitim teklifinin dünkü görüşmeleri, AK Parti Milletvekili Hakan Şükür'ün danışmanı Resul Boydak'ın da karıştığı yumruklu kavga ile sonuçlandı.
Komisyonda, teklifin üçüncü maddesindeki görüşmelerin tamamlanmasını öngören önergeye karşı çıkan CHP'li 30 kadar vekil divan kürsüsünü işgal edince başlayan itiş-kakış, kavgaya döndü. AK Partili ve CHP'li vekillerin kıyasıya yumruklaştığı kavgaya Şükür'ün danışmanı Boydak da karıştı.

CHP Milletvekili Haydar Akar'ı itip yumrukladığı iddia edilen Boydak'ı CHP'li vekiller, yaka paça salon dışına çıkartıp, polis çağırdı. Şiddet filmlerini aratmayan bu kavganın ardından Komisyon Başkanı Nabi Avcı, toplantıya iki saat ara verdi.

CHP'li vekiller Ali Demirçalı, Ali Haydar Öner, Haydar Akar'ın yaşanan bu arbedede darbe aldığı, CHP'li doktor hekimlerin ilk müdahaleyi yaparak, yüzlerine buz kompresi yaptığı öğrenildi.

'ŞİKAYETÇİYİM'
Boydak'tan şikayetçi olan CHP'li Akar, danışmanın milletvekilini tartaklayamayacağını belirterek, 'Adam yumruk sallıyordu, diğer arkadaşlarımı da yumrukladı. Şikayetçiyim. Milletvekilleri kendi aralarında sıkıntı yaşayabilirler ama buna üçüncü şahsın müdahalesi söz konusu bile olamaz. Bir danışman vekili tartaklayamaz' dedi.

CHP'liler, Boydak hakkında 'yasama faaliyetini engellediği' gerekçesiyle tutanak tuttu. CHP'li milletvekilleri, 'Sayın Boydak, Kavaklıdere Karakolu'na götürülerek ifadesi alındı' dediler.

Meclis'te bir ilk
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, kavganın ardından 50'ye yakın CHP'li vekille toplu basın toplantısı yaparak yaşananları kınadı. İnce, 'AKP'nin maaşlı elemanları milletvekillerimize fiziki saldırıda bulunmuştur. Bu kabullenilecek bir şey değildir. Yakında boksör, karateci falan da getirirler. Ama biz bu zorbalığa pabuç bırakmayız' dedi. Danışmanların gerekli olduğunu, ancak beyinlerinden yararlanmak istediklerini vurgulayan İnce, 'Gelin, danışmanları tetikçi olarak, boksör olarak kullanmayın' uyarısını yaptı. İnce, Meclis tarihinde bir ilk yaşandığını, milletvekili olmayan bir kişinin milletvekillerine saldırdığını kaydetti.

Boks ringi değil
MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri yaşanan kavgayı anlatırken, 'Özellikle Sayın Hakan Şükür'ün danışmanının bir milletvekiline yumruk atması, yaka paça bir kavga dövüş içerisinde görülmesi çok üzücü. Burayı kimse boks ringi veya futbol sahası olarak görmemelidir' dedi.

DANIŞMANIM DÜZGÜN BİRİ
CHP'li Akar, TBMM koridorunda karşılaştığı Şükür'ün danışmanları Resul Boydak ve Metin Çanak'a 'İkinizden de davacıyım' diye bağırdı. Şükür ise danışmanlarına arka çıkarak, 'Lütfen yapmayın, ben hepinize sarılıyorum. Çok ayıp yaptığınız Haydar Abi. Şikayetinizi yapın ama burada provoke etmeyin ortamı' diyerek tepki gösterdi. Kavgayı ayırmaya çalıştığını söyleyen Şükür, 'Vurup vurmadığını bilemem ama danışmanım çok düzgün biridir. Zannetmiyorum' dedi.

Danışman Boydak da 'Biz ayırmaya çalıştık. Bana yumruk atıldı, düğmem koptu, kıravatımdan çekilip atıldım. Ben de şikayetçiyim' diye konuştu.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2012, 09:38   #2
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 919 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Atanmış, seçilmişi dövdü!

Yaşananlara bakar mısınız? Tam bir rezillik.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2012, 09:59   #3
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Her ne olursa olsun hoş şeyler değil, "İnsanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşır" demişler. Bağırmakla, çağırmakla, kavgayla iş mi olur. Tepedekiler böyle yaparsa aşağıyı siz düşünün artık.
Alt 09.03.2012, 14:42   #4
sivaslınet
Usta Yiğido

sivaslınet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslınet Şuan sivaslınet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.03.2016 05:48

Tecrübe Puanı: 684 sivaslınet FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Arif Coşkun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Her ne olursa olsun hoş şeyler değil, "İnsanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşır" demişler. Bağırmakla, çağırmakla, kavgayla iş mi olur. Tepedekiler böyle yaparsa aşağıyı siz düşünün artık.
Hani nerede kaldı "seçilmişleri atanmışlara yedirmem" sözü? Demek ki, tersinden okumak gerekiyormuş..
Alt 09.03.2012, 15:22   #5
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1263 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Hoş bir durum olmamış..
Ama atanmışların seçilmiş hükümetleri defalarca devirdiği bir ülkede böyle ufak tefek alışkanlıklar da kalmış..Onlar da silinecek!
Alt 09.03.2012, 17:12   #6
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

olur böyle ufak tefek kavgalar. Magdur Chp olunca hemen buraya tasınmıs konu. Bu kacıncı CHP konusu hatırlamıyorum.
Alt 09.03.2012, 17:22   #7
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1476 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bunun mağduriyetle ne ilgisi var bu gün iktidar edenlerin üç amacı var birincisi geçmişi bahane ederek cumhuriyeti cumhuriyetin kazanımlarını giderek ATATÜRK ilke ve devrimlerini ortadan kaldırmak ikincisi yasamayı yargıyı basını ve brokrasiyi ele geçirerek suskun bir toplum oluşturmak'ki bunları başardılar üçüncüsüde geleceğimizi karartmak onuda adın adım başarmak üzereler siz hala uyumaya devam edin ama akifin şu dizelerinide unutmadan akif derki"zira böyle bir sadmeye artık dayanılamaz bu sefer uyku bir ölümdür bir daha uyanılamaz.hadi hayırlısı
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2012, 17:32   #8
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1476 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hoş bir durum olmamış..
Ama atanmışların seçilmiş hükümetleri defalarca devirdiği bir ülkede böyle ufak tefek alışkanlıklar da kalmış..Onlar da silinecek!
tüm haksızlıkları koşulsuz savunduğun gibi bu zorbalığıda geçmişe atif yapark haklı göstermene hiç şaşırmadım LaEdri
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2012, 18:30   #9
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1263 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
tüm haksızlıkları koşulsuz savunduğun gibi bu zorbalığıda geçmişe atif yapark haklı göstermene hiç şaşırmadım LaEdri
"Hoş bir durum olmamış" yazmıştım ama "hoş bir durum olmuş" diye mi çıkmış foruma?
Alt 10.03.2012, 03:03   #10
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 614 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Atanmış deyince bende kurum müdürlerinde birisi sandım..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)