Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.01.2009, 17:42   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas Basını Biraraya Geldi

Sivas’ta ilk kez kişisel girişimlerle gerçekleştirilen ve basın kuruluşu çalışanlarını bir araya getirmeyi amaçlayan eğlence programı, Oğuzlar Parkı Semt Evi’nde gerçekleştirildi.

Sivas basını, son zamanlarda basına karşı düşünmeden konuşan kişilere bir ve beraber olduklarını, hiçbir kişi ve kuruluşun himayesi altında olmadıklarını göstermek ve eğlenmek amacıyla Hürdoğan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Çınar, Muhabir Şeref Gülmez ve Memleket Sivas Gazetesi Haber Müdürü Bülent Ayın’ın tertip ettiği gecede bir araya geldiler.
Sivas’ta görev yapan basın mensuplarının bir araya gelmesi, iş stresinden uzaklaşıp eğlenmesi, birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını kamuoyuna göstermesi amacıyla düzenlenen program, Hürdoğan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Çınar ve bu gazetenin muhabiri Şeref Gülmez ile Memleket Sivas Gazetesi Haber Müdürü Bülent Ayın tarafından organize edildi.
Basın mensuplarının düzenlediği geceye Sivas Belediyesi’de Oğuzlar Parkı Semt Evi’ni tahsis ederek katkı sağladı.
Sivas’ta bulunan basın mensuplarının hemen hemen tamamına yakınının katıldığı geceye Belediye Başkanı Sami Aydın, Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Tunç’ta misafir oldu.
Gecede kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Sami Aydın, gazetecilerle bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirterek,basın mensuplarının kentin sorunlarının gündeme getirilmesinde ve çözülmesinde önemli rol oynadığını söyledi. Sivas’ta ki basın çalışanlarının Sivas’a zarar verebilecek haberler noktasında bazen bilerek haber atladıklarına da şahit olduğunu kaydeden Başkan Aydın, “Basın mensubu arkadaşlar, özverili ve bilinçli bir şekilde görevlerini yerine getiriyorlar. Sivas’ın zararına olabilecek bazı haberi bilerek atladıklarına ben şahit oldum. Bu nedenle Sivas basınının yeri her zaman ayrıdır” dedi.
Hürdoğan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Çınar ise gazetecilerin bir araya gelmesinin çok önemli olduğunu ifade etti. Basın mensuplarının son günlerde haksız eleştirileri ve sözlere maruz kaldığını ifade eden Çınar, “Bizler aklımızla, fikrimizle konuşan insanlarız. Ne sokak gazetecisiyiz, nede barınağa ihtiyacımız var. Barınağa ihtiyacı olanlar aklı ve fikri ile düşünüp konuşanlar değil içgüdüleri ile düşünüp konuşan ve hareket edenlerdir.” dedi.
Basının birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğine de değinen Çınar “Bizler bir araya gelmez isek ufak çaplı su öbekleri gibi kalırız ve üzerimize basıp geçerler. Eğer bir ve beraber olursak bir derya, bir deniz oluruz, deniz ve deryanın üzerine basıp geçmek kolay olmaz, buna kimse cesaret edemez. Bundan sonra basın bir ve beraberdir. Gerektiği yerde gerekenlere cevaplarını verecektir. Bu birlikteliğin tohumlarını birlikte atma kararı içerisinde bu geceye katıldığınız için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.
Gecenin ilerleyen dakikalarında ise basın mensupları canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenerek stres attılar.

Hürdoğan Gazetesi
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.01.2009, 19:24   #2
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivas Basını Biraraya Geldi

İyi düşünülmüş bir etkinlik gazetecilerin stres atmasında fayda var
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.01.2009, 00:29   #3
GuNaY
Super-Moderator

GuNaY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GuNaY Şuan GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.11.2013 23:42
Pool Jam Champion!
Tecrübe Puanı: 10 GuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende ZukunftGuNaY hat eine strahlende Zukunft

Organizasyonu düzenleyenleri tebrik ediyorum. Birliktelik adına güzel işler yapmaya çalışmışlar. Organizedeki "göstermelik" birliktelik bile gelecek için atılmış olumlu bir adım.

Alıntı:
Başkan Aydın, “Basın mensubu arkadaşlar, özverili ve bilinçli bir şekilde görevlerini yerine getiriyorlar. Sivas’ın zararına olabilecek bazı haberi bilerek atladıklarına ben şahit oldum. Bu nedenle Sivas basınının yeri her zaman ayrıdır” dedi.
Sivas'ın mı yoksa kişilerin zarar görmesini engelleyecek haberler mi atlatılıyor ?

Alır Götürür Seni Bilinmeyen Derinliklere.

Sevda Mavidir, Mavi ise Umut,

Sen Yüreğini Hep MAVİ Tut...
GuNaY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.01.2009, 11:15   #4
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2015 23:50

Tecrübe Puanı: 1036 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein

ooo cok güzel bir düsünce olmus
Allah nice böyle birliktelikleri yasatmayi nasip etsin.

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)