Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.03.2008, 18:14   #11
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 862 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: SONUNDA DAVA AÇILDI:(

Peki derdiniz Laiklikse Cumhuriyetse neden DTP'ye kapatma davası açamıyorsunuz ????????????????????????
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 14.03.2008, 18:16   #12
ero
Tecrübeli Yiğido

ero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ero Şuan ero isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.08.2012 01:57

Tecrübe Puanı: 643 ero FAZLA SÖZE GEREK YOKero FAZLA SÖZE GEREK YOKero FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: SONUNDA DAVA AÇILDI:)

Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sıyaset ne demek sen bılıyormusun kardesım.halkın ıradesıne ragmen boyle kokusmus fıkırlerı nasıl savunabılıyorsunuz.ayıp
bi kere düzgün konuş ...zaten bi seninki çağdaş fikir...bn senin ne düşündüğünü biliyorum...sen sadece güçlü olanın,başta olanın yanındasın...senin kendi iradenle düşündüğün fikirlerin yok....senişn önceki bi kaç yazını okudum alevi dosyasında sen siyasettten ve bu konudanda tek şey anlamıyosun laf kalabalığı yapıyosun ....burdakileri galeyana getirmeye çalışıyosun.....biraz dikkat et.......
Alt 14.03.2008, 18:19   #13
sivaslıgenç
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 862 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: --->: SONUNDA DAVA AÇILDI:)

Alıntı:
ero Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bi kere düzgün konuş ...zaten bi seninki çağdaş fikir...bn senin ne düşündüğünü biliyorum...sen sadece güçlü olanın,başta olanın yanındasın...senin kendi iradenle düşündüğün fikirlerin yok....senişn önceki bi kaç yazını okudum alevi dosyasında sen siyasettten ve bu konudanda tek şey anlamıyosun laf kalabalığı yapıyosun ....burdakileri galeyana getirmeye çalışıyosun.....biraz dikkat et.......
Milleti galeyana getiren omu senmisin?Görende sanar ki sen siyasetten çok çakıyorsun anca boş boş laflar
Alt 14.03.2008, 18:20   #14
sivaslıgenç
Usta Yiğido

Standart -->: --->: SONUNDA DAVA AÇILDI:(

Alıntı:
berat.demir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
arkadaşlar akparti ne de olsa kapatılmayacak. Sivas ta akparinin alacağı oyu tartışalım bence. ben sivas merkezde en az %70 diyorum. ilçelerin de çoğunu alır. sol partiler sivasın hiç bir ilçesinde belediye başkanlığı çıkaramaz bence
Abi bence orada Bbp ve Akp kapışır hem dur o kadarda çoşma yaa %70 ne demek
Alt 14.03.2008, 18:22   #15
çiğdem kaya
Tecrübeli Yiğido

çiğdem kaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiğdem kaya Şuan çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.11.2010 21:56

Tecrübe Puanı: 620 çiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOKçiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOK

bak kardesım sana sadece sunu soyluyorum bu ulke dıs guclerın etkısı altındadır bu maddı olarak baska ulkelere baglı olmanın sonucudur.bugun akp de olsa chp de mhp de yada aklına gelebılecek herhangı bır sıyası partı kımse abd ye kafa tutacak gucte degıldır bu bızım acı gercegımız.ve sunu ıyı ıdrak et eger bır hukumet dusurulmeye calısılıyorsa ınan bu ulke ıcın faydalıdır yada dıs gucler ıcın tehlıke arz edıyordur.benım amacım senle kavga etmek degıl ben senle kavga ettıkten sonra ne kıymetı kalırkı.ben turk mılletının bırlık olmasından yanayım.ınan bız bu cumhurıyetı alevı kurt turk askerlerın omuz omuza carpısmasına borcluyuz.bu cumhurıyet topla tufekle teknolojı ıle kurulmadı ınancla azımle kuruldu.lutfen ılımlı olun.halkın yarısı oy vermıs bu partıye bu partıyı kapatmak adılmı sence hakıkaten
çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 14.03.2008, 18:25   #16
maweraa
Yiğido

maweraa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

maweraa Şuan maweraa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.12.2013 08:20

Tecrübe Puanı: 602 maweraa BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
ero Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
evet her sey acık ve net olarak belli galeyana getiren bölücülük yapan ..inanclı insanların inançlarını hiçe sayan bunada özgürlük yaftasını yapıstıran gayet belli
Dünya umutlu
Öyle bir tuhafımki bu akşamüstü
Sevgilim
Canavar götürür gibi
Iki yanım
maweraa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 14.03.2008, 18:33   #17
ero
Tecrübeli Yiğido

ero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ero Şuan ero isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.08.2012 01:57

Tecrübe Puanı: 643 ero FAZLA SÖZE GEREK YOKero FAZLA SÖZE GEREK YOKero FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bak kardesım sana sadece sunu soyluyorum bu ulke dıs guclerın etkısı altındadır bu maddı olarak baska ulkelere baglı olmanın sonucudur.bugun akp de olsa chp de mhp de yada aklına gelebılecek herhangı bır sıyası partı kımse abd ye kafa tutacak gucte degıldır bu bızım acı gercegımız.ve sunu ıyı ıdrak et eger bır hukumet dusurulmeye calısılıyorsa ınan bu ulke ıcın faydalıdır yada dıs gucler ıcın tehlıke arz edıyordur.benım amacım senle kavga etmek degıl ben senle kavga ettıkten sonra ne kıymetı kalırkı.ben turk mılletının bırlık olmasından yanayım.ınan bız bu cumhurıyetı alevı kurt turk askerlerın omuz omuza carpısmasına borcluyuz.bu cumhurıyet topla tufekle teknolojı ıle kurulmadı ınancla azımle kuruldu.lutfen ılımlı olun.halkın yarısı oy vermıs bu partıye bu partıyı kapatmak adılmı sence hakıkaten
ttabii bak farkındasın...ülkemizi böyle türbanla bilmem nelerle boş yere koşturan bi parti...abd ne isterse o oluyor...abd teknoloji-bilimle uğraşırken akp ye böyle görevler veriliyor farkındayız demi....ülkede acaba%46 oy verenlerden % kaçı bilinçli insan bunlarıda sorgulayalım....bu partiyi gözümüzde fazla büyütmeyelim.....kapatılmasada ülkemize zarar dan başka hiç birşeyi olmayan partinin gözümde hiçbi değeri yok bnm için
Alıntı:
benım amacım senle kavga etmek degıl ben senle kavga ettıkten sonra ne kıymetı kalırkı
bncede öle
Alt 14.03.2008, 18:35   #18
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2015 23:50

Tecrübe Puanı: 1038 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart --->: SONUNDA DAVA AÇILDI:(

ne cabuk duyulmus sitede
masallah habercilerimiz cok hizli

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.03.2008, 18:37   #19
çiğdem kaya
Tecrübeli Yiğido

çiğdem kaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiğdem kaya Şuan çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.11.2010 21:56

Tecrübe Puanı: 620 çiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOKçiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: SONUNDA DAVA AÇILDI:(

turbanla ulkeyı mesgul eden akp mı
unıversıtelerın kapısında sorun yasanmıyorda akp mı uyduruyor bunları yanı.yıllardır kanayan bır yara bu.sen yıllarca emek verıp sınavı kazanıp okulun kapısında zencı muamelesı gormek ne demek bılıyormusun okula gırınce kendını multecı gıbı hıssetmek nasıl bır duygu bır fıkrın varmı.burası bızım vatanımız sıgındıgımız ugruna sehıtler verdıgımız yer.hıc bır dınsız ımansızın bızı basortusunden dolayı magdur etmeye hakkı yok.ezberlenmıs solcu soylemlerın mıde bulandırıcı.
çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 14.03.2008, 18:40   #20
sivaslıgenç
Usta Yiğido

Standart -->: --->: SONUNDA DAVA AÇILDI:)

[quote=ero;244464]ttabii bak farkındasın...ülkemizi böyle türbanla bilmem nelerle boş yere koşturan bi parti...abd ne isterse o oluyor...abd teknoloji-bilimle uğraşırken akp ye böyle görevler veriliyor farkındayız demi....ülkede acaba%46 oy verenlerden % kaçı bilinçli insan bunlarıda sorgulayalım....bu partiyi gözümüzde fazla büyütmeyelim.....kapatılmasada ülkemize zarar dan başka hiç birşeyi olmayan partinin gözümde hiçbi değeri yok bnm için

O zaman en baştan türbanı yasaklamasalardı şimdi tartışılmazdı deme Ero.
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)