Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz:
0 0%
Katılımcı sayısı: 0. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.01.2008, 11:17   #21
Emir
Yeni Yiğido

Emir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emir Şuan Emir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.04.2011 00:36

Tecrübe Puanı: 0 Emir isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: SİVAS İÇİN 2007 NASIL GEÇTİ

2007 her seyıyle berbat gectı..dılerız 2008 cok daha guzel olur..2007 ye damgasını vuran olay elbetteki Sivassporumuzun basarısıdır..ama bununla bırlıkte cok onemlı olaylardan bırıde Sayın Abdullatif Şener in siyaseti bırakması.Bunun arkasında akp goruluyor,suankı hukumette bulunanlar oldugu sanılıyor..asıl bu degıldır..Abdullatif Şener'in siyaseti bırakmasının tek sebebı,Sivas akp il yonetımıdır..burada aslında ısımlerını bıle vermek ısterdım ama gerek duymuyorum ama emin olun bu ısın en buyuk sorumlusu AKP Sivas il yonetımıdır..eger hesap sorulması gerekıyorsa il yonetımıne sorulmalı..yok yahudı lobısı yok amerıkancılar vs bunlar chpli soylemler..kımse yahudı lobısınde amerıkacı fılan degıldır bu hukumette..oncekı hukumetlerde vardı bu..bu hukumette bu dusunceye yakın olan kımse yoktur..2007 yılına damgasını vuran olayların bırıde CHP nın hezımete ugramasıdır..
Türk'e karsı Türk bayragı sallatıp aradan buyuk karla sıyrılacagını dusunenlerın sandıga gomulmesı.teror orgutu uyesını yakalayıp asamayan bahcelinin ip attıgına sahıt oldugumuz 2007..Dogu perinçek hukumete pkk yanlısı derken,kendısının ocalana gül verırken cıkan resmını gorunce sok oldugunu gordugumuz 2007..Chp nın hukumete pkk yanlısı derken zamanında yeterkı dagdan inin gelin chpde size 22 milletvekilligi vereyim diye cagrı yaptıgını herkesın anladıgı 2007..VE ve halkın artık uyandıgının gorulmesıdır 2007 yılına damgasını vuran olaylar..
Emir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2008, 11:42   #22
albina58
Usta Yiğido

albina58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

albina58 Şuan albina58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2016 20:40

Tecrübe Puanı: 754 albina58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Emir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
2007 her seyıyle berbat gectı..dılerız 2008 cok daha guzel olur..2007 ye damgasını vuran olay elbetteki Sivassporumuzun basarısıdır..ama bununla bırlıkte cok onemlı olaylardan bırıde Sayın Abdullatif Şener in siyaseti bırakması.Bunun arkasında akp goruluyor,suankı hukumette bulunanlar oldugu sanılıyor..asıl bu degıldır..Abdullatif Şener'in siyaseti bırakmasının tek sebebı,Sivas akp il yonetımıdır..burada aslında ısımlerını bıle vermek ısterdım ama gerek duymuyorum ama emin olun bu ısın en buyuk sorumlusu AKP Sivas il yonetımıdır..eger hesap sorulması gerekıyorsa il yonetımıne sorulmalı..yok yahudı lobısı yok amerıkancılar vs bunlar chpli soylemler..kımse yahudı lobısınde amerıkacı fılan degıldır bu hukumette..oncekı hukumetlerde vardı bu..bu hukumette bu dusunceye yakın olan kımse yoktur..2007 yılına damgasını vuran olayların bırıde CHP nın hezımete ugramasıdır..
Türk'e karsı Türk bayragı sallatıp aradan buyuk karla sıyrılacagını dusunenlerın sandıga gomulmesı.teror orgutu uyesını yakalayıp asamayan bahcelinin ip attıgına sahıt oldugumuz 2007..Dogu perinçek hukumete pkk yanlısı derken,kendısının ocalana gül verırken cıkan resmını gorunce sok oldugunu gordugumuz 2007..Chp nın hukumete pkk yanlısı derken zamanında yeterkı dagdan inin gelin chpde size 22 milletvekilligi vereyim diye cagrı yaptıgını herkesın anladıgı 2007..VE ve halkın artık uyandıgının gorulmesıdır 2007 yılına damgasını vuran olaylar..
(Bu metin,akp'nin kahvelerde ve başka mekanlarda yaptığı propangadadan alıntı metni sağ gösterip sol vurmak,geçmiş hükümetlerden bana ne,ben senin yapdığın icraatlara bakarım,türban sorununu hallet o söylemle ikdidara geldin,basın önünde dokunulmazlıkların kaldırılması için söz verdin onu hallet derler adama.yoksa başkasının bişeyiyle bir yere girilmez diye söz vardır,zaman ve zemin oluştuğunda başkalarının suç ve yolsuzlukları en güzel şekilde cezalandırılır.En güzel yapacakda,parlementoda tek başına ikdidar ve anayasayı değiştirecek güçteki kp ikdidarıdır,eğer varsa suç-ki var- yasama yürütme organı elinde ver cezalarını seni engelleyen yok.)
Haklısın hemşerim,bizim konumuz Sivasspor ve A.latif Şener'di ama sayenizde akp'nin icraatlarını ögrenmiş oldum.Unutmuşsunuz dış borcumuz sıfırlandı,askeri ücrete ve emeklilere yeterli ölçüde zam yapıldı,serbest piyasada zamlar durdu,uluslar arası arenada TÜRKİYE ve YTL nin itibarı arttı,İsrailde devlet başkanı ile gizli kripto anlaşmalar yapıldı,Irak'a sınır ötesi operasyonda 500 tane terörist ile uğraşılmaz denildi,sonra gerek oldu amerikaya gittik cillop gibi sınır ötesi harekat kararı aldık,
Ahh hafızam ah,tüm bunlarıda bir çırpıda unutmuşum.
Alt 05.01.2008, 13:51   #23
sade58
Tecrübeli Yiğido

sade58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sade58 Şuan sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.04.2011 22:57

Tecrübe Puanı: 705 sade58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: SİVAS İÇİN 2007 NASIL GEÇTİ

Tabiiki Sivas için en büyük olay Sivasspor' un başarısıdır.Sivasspor Sivasın dışardaki imajını değiştirmek için çok güzel bir olaydı.Bunu kimse inkar edemez.
Abdüllatif Şenler' i ben ne kadar sevmesemde,Sivas' tan çıkmış bir bakandı.Haliyle onun yokluğuda hissedilecektir.Şu anda Sivasspor başarılı olduğu için hissedilmiyor,ama Sivasspor eğer başarısız olsaydı,bu yokluğu hissedecektik.
Muhsin Yazıcıoğluna gelince,onun Sivas' a ne kadar katkısı olacak,bunu zamanla göreceğiz,ama bana göre bir katkısı olmayacak.
AkSu projesi için ben fikrimi diğer yerlerde zaten söylemiştim,bekleyelim görelim derim.
sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2008, 14:15   #24
saliheksen
Yeni Yiğido

saliheksen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

saliheksen Şuan saliheksen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2008 08:59

Tecrübe Puanı: 0 saliheksen isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

BENCE SİVASTAKİ EN GÜZEL ŞEY SİVASSPORUN SÜPERLİG TE OLMASI VE İLK YARIYI İLK SIRADA KAPAYMASI OLMUŞUR...SAYGILARIMLA
saliheksen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2008, 14:17   #25
fsm_58
Yeni Yiğido

fsm_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fsm_58 Şuan fsm_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.02.2008 15:07

Tecrübe Puanı: 0 fsm_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Muhsin Yazicioğlunun meclise girmesi
Alt 05.01.2008, 14:27   #26
izmirliyiğido
Usta Yiğido

izmirliyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izmirliyiğido Şuan izmirliyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2013 14:23

Tecrübe Puanı: 685 izmirliyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

SİVAS için 2007 ye damgasını vuran olay neydi?
Sivassporun liderliği
Abdullatif Şenerin aday olmaması
Muhsin Yazıcıoğlunun meclise girmesi
AK-SU projesinin hayata geçmesi
bunların hepside 2007 yılına damga vuran olaylardır
saygılar izmirden cihan
izmirliyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2008, 15:17   #27
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 09:32

Tecrübe Puanı: 908 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI

sivassporluğun liderliği..................... .............

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2008, 15:42   #28
belalı_yiğido58
Yeni Yiğido

belalı_yiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

belalı_yiğido58 Şuan belalı_yiğido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.12.2008 16:36

Tecrübe Puanı: 0 belalı_yiğido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HER YERDE HER ZAMAN LİDER SİVASSPOR
belalı_yiğido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2008, 15:43   #29
belalı_yiğido58
Yeni Yiğido

belalı_yiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

belalı_yiğido58 Şuan belalı_yiğido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.12.2008 16:36

Tecrübe Puanı: 0 belalı_yiğido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

TABİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİK KKKKKKKKKKKKKİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİİİİİ SİVASSPORRRRRRRRRRRRRRRRRRR
belalı_yiğido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2008, 18:54   #30
mechul
Yeni Yiğido

mechul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mechul Şuan mechul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2008 11:55

Tecrübe Puanı: 0 mechul isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

SES GETİREN SİVASSPOR.................
mechul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)