Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.04.2007, 16:38   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart ETKİNLİK PROGRAMI BUGÜN

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri bugün düzenlenecek etkinlikler ile başlayacak.

Konuyla ilgili olarak İl Müftüsü Mustafa Balık tarafından yapılan yazılı açıklamada, 16-22 Nisan kutlu Doğum Haftası nedeniyle Müftülük tarafından bir takım etkinlikler gerçekleştirileceği bildirildi. Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri bugün Kongre Müzesi bahçesinde saat 15.00'da Saygı duruşu ve istiklar Marşının okunması ile başlayacak, ardından Kur'an-ı kerim ve mealinin okunması gerçekleşecek.
Müftü Mustafa Balık'ın konuşmasının ardından Vali Veysel Dalmaz bir konuşma yapacak. Diyanet İşleri Bakanlığı, Türkiye Diyanet Vakfı yayınları ile El sanatları ve Yöresel Yemeklerin sergilenmesinin ardından Kızılay'a kan bağışında bulunulacak. Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinin bugün gerçekleştirilicek olan ikinci bölümünde ise 4 Eylül Kapalı Spor salonunda Türk Tasavvuf Musikisi ve Sema gösterilerine yer verilecek.
Yarın ise saat 3.30'da Bayanlara yönelik olarak Atatürk Kültür Merkezinde Müftü Yardımcısı Ayten Koç, Vaize Gönül Taşçı ve Firdevs Tetin Tüfekçi tarafından İslam'da İnsan sevgisi hakkında panel gerçekleştirilecek.
İl Müftülüğü tarafından organize edilen kutlu doğum haftası etkinliği 22 Nisan Pazar günü Atatürk Kültür Merkezinde saat 14.00'da gerçekleştirilecek olan Aile ve Gençlik sorunları konulu konferansla son bulacak. Bu konferansta Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı konuşmacı olarak bilgiler verecek.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)