Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas'a Komanda Birlliği Kuruluyor - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.10.2012, 18:20   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas'a Komanda Birlliği Kuruluyor

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren, ilçeye komando birliği kurulacağını söyledi.

Komando birliğinin ilçeye kurulmasının kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Eren, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Kapanan her kurumun muhakkak ki ilçeye bir zararı vardır. Fakat karşılığında bir şeyler getirirseniz bunun da faydası vardır. Askerlik şubesi kapandı. Ama Askeri birlik geliyor" dedi.

Komando birliğiyle ilgili her şeyin tamamlandığını ve gerekli yazışmaların tamamlandığını ifade eden Eren, şunları kaydetti:

"Komando birliğine eski hastane yerini vereceğiz. O bina ile ilgili bir tek tahsis işlemleri kaldı. Ben bu tahsis konusunu bizzat takip ediyorum. Milli Savunma Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz, AK Parti Sivas Milletvekilimiz Sayın Ali Turan ve AK Parti Sivas Milletvekilimiz Sayın Mesude Nursuna Memecan da bu konuyu yakından takip ediyorlar. Netice itibariyle tahsis konusundaki yazışmalar Sivas'a kadar geldi. Yazı zannediyorum önümüzdeki günlerde de Kaymakamlığımıza gelecek. Eski hastanemizin yerinin tahsisi yapıldıktan sonra ufak tefek tadilatları da hemen yapacağız. Komando birliğinin ranzaları ve diğer ekipmanları geldi hazır."

Eren, birliğin ilçe ekonomisine büyük katkı sağlayacağını sözlerine ekledi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2012, 11:17   #2
tskfn
Tecrübeli Yiğido

tskfn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tskfn Şuan tskfn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 699 tskfn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'a Komanda Birlliği Kuruluyor

Koyulhisar ekonomisine önemli ölçüde katkı yapacaktır, Şehrimize ve Ülkemize hayırlı olsun.
Alt 02.11.2012, 16:34   #3
_HALIL_
Yeni Yiğido
NO AVATAR

_HALIL_ Şuan _HALIL_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.11.2012 12:48

Tecrübe Puanı: 0 _HALIL_ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'a Komanda Birlliği Kuruluyor

iyi olur bence sivasa daha çok sey yapilmali
_HALIL_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)