Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Öğretmenler Günü Kutlu olsun - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.11.2012, 08:19   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Öğretmenler Günü Kutlu olsun

Eğitim ve öğretim, insana nitelik, kişilik, kültür, yargılama ve gerçeğe ulaşabilme becerisi kazandıran bir etkinlikler bütünüdür. Bu niteliklere ulaşabilen insan, hem kendi vicdanı hem de toplumsal değer açısından yücelmiş, kendini bulmuştur.

Günümüz insanı, eğitim yoluyla bazı becerilerini geliştirme, üretken olma niteliğine ulaşmak zorundadır. Eğitim de okuma ve yazma, teorik bilgiler öğretmenin ötesinde insana nitelik kazandırma amacına yönelmiştir.

Kişiyi yaşadığı çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatma, toplumun değer verdiği alışkanlıkları kazandırma Millî Eğitimimizin en önde gelen amaçlarındandır. İnsana, topluma ve devlete sevgi, saygı gibi yüce duyguları benimsetebilmek de eğitimin en önemli amaçlarındandır.

Teknolojideki hızlı gelişmeler öğrenme ortamlarında hızlı bir değişime ve çeşitliliğe yol açmıştır. Artık eğitim ve öğrenme ortamları sadece okul binaları ve sınıflarla sınırlı değildir. Bilgisayar teknolojisine bağlı çoklu ortamlar ve iletişim teknolojisindeki gelişmelere bağlı bilgi ağları, birer elektronik öğrenme ortamı oluşturmaktadır.

Günümüzde, toplumun ihtiyaçları ve çağın gerekleri doğrultusunda öğrenciyi merkez alan eğitim metotları ön plâna çıkmıştır. Bu eğitim modeli içinde öğretmenler, öğreten değil, rehberlik edendir. Öğretmen, öğrencilerine araştırma, en kısa yoldan bilgiye ulaşabilme ve ulaştığı bilgiyi kullanma, kısaca öğrenmeyi öğrenme konusunda rehberlik edendir.

Öğrencinin ihtiyacı, öğrenme düzeyinin tespiti ve öğrenciye sunulacak bilgi konusunda eğitim teknolojisinin çok önemli bir rolü vardır. Bilginin öğrenciye en kolay, en hızlı biçimde ve eksiksiz olarak aktarılması, istenilen öğretim hedeflerinin bütün öğrencilere kazandırılabilmesi için öğretmenlerimize en önemli rehberliği eğitim teknolojisi yapmaktadır.

Kişiyi kademe kademe değişik öğretim kurumlarında hayata hazırlayan öğretmenler, elbette toplumların mimarlarıdırlar. Yine öğretmenler, toplumların alın yazısına damgasını vuran kişilerdir. Toplumumuzu çağdaş uygarlık düzeyine ulaştıracak da öğretmenlerdir.

Bilgi ve sevgileriyle geleceğe ışık tutan öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü” kutlu olsun!
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2012, 08:41   #2
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Öğretmenler Günü Kutlu olsun

Site üyelerimiz arasındaki öğretmenlerimiz ve öğretmen adaylarımız nezdinde bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlar vatanımıza ve milletimize hayırlı, milli ve manevi değerlere sahip çıkan yeni, aydınlık nesiller yetişmesini dilerim.
Alt 24.11.2012, 10:40   #3
bozkurt06
Tecrübeli Yiğido

bozkurt06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bozkurt06 Şuan bozkurt06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.04.2015 11:41

Tecrübe Puanı: 454 bozkurt06 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Öğretmenler Günü Kutlu olsun

tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil