Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
RANDEjaVU - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Köşe Yazıları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Köşe Yazıları Köşe Yazarlarının Yazıları

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.06.2012, 21:10   #11
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: RANDEjaVU

Alıntı:
sivaslınet Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Zaten konular farklı. Her farklı konu ayrı bir tartışma alanı. Bu söylediğin çok saçma bir şey olur. Zira aynı şey üyeler içinde düşünülmesi gerekir.

Duman_58 kendisine bir başlık açsın, tüm yazılarını da o sayfaya yazsın. Böyle bir şey olabilir mi?

Farklı konularda tartışma başlığı açılmış oluyor böylece.. Bizim amacımız da bu zaten. Yazarların şahsında farklı konular açmak.

Zaten bir forum başlığı altında toplanmış köşe yazıları. Başka başlıklara da kaydırmıyoruz.

Demokrat insanlar can alıcı konulara giriyorlar. Sizler tedirgin oluyorsunuz. Forumun veritabanı kapasitesi müsait ama, sizin kendi veritabanınız müsait değil galiba.

Yasalaklayacaksanız açıkça yasak diyin. Ama forum kurallarını da önce siz çiynemiş olursunuz. Kurallarda böyle bir şey yok.
sivaslınet yazarın köşe yazılarını yazarın isminin başlığı altında paylaşınız. Bu konunuz son olsun. KAOS başlığı attı, size de iyi paylaşımlar.
Alt 07.06.2012, 21:23   #12
sivaslınet
Usta Yiğido

sivaslınet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslınet Şuan sivaslınet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.03.2016 06:48

Tecrübe Puanı: 681 sivaslınet FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sivaslınet yazarın köşe yazılarını yazarın isminin başlığı altında paylaşınız. Bu konunuz son olsun. KAOS başlığı attı, size de iyi paylaşımlar.
Öyle baskılara ültümatomlara gelemem. Ben özgür yapıda bir insanım. Benim zaten yaşam amacım baskı ve dayatmalara karşı mücadele etmek. Oraya da sen yazarsın.

Sana iyi paylaşımlar.
Alt 07.06.2012, 23:01   #13
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Sivaslınet, özgür yapıda bir insan olduğunuzu daha önce belli etmiştiniz zaten. Hatırlarsanız yönetici olduğunuz siteyi ziyaret etmek istemistim. Karsıt görüşlü olduğumuz icin olumlu yanıt vermemiştiniz. Özgürlük anlayışınız mükemmel
Alt 07.06.2012, 23:35   #14
sivaslınet
Usta Yiğido

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sivaslınet, özgür yapıda bir insan olduğunuzu daha önce belli etmiştiniz zaten. Hatırlarsanız yönetici olduğunuz siteyi ziyaret etmek istemistim. Karsıt görüşlü olduğumuz icin olumlu yanıt vermemiştiniz. Özgürlük anlayışınız mükemmel
Neden ben? Net'te yüzlerce forum var. Yüzlerce karşı fikir ve yüzlerce yönetici.

İyiki de olumlu yanıt vermemişim. ÖM teşhir edilmez diyen insan şimdi tam aksini yapıyor.

Kaldı ki ben dürüstçe isim bile vermemiştim.

Ne yaptın yaptın işi yine kişiselliğe vurdun. Yani özellikle tetikte beklediğinin farkındaydım. Ve nihayet dayanamadın. Zevk mi alıyorsun?

Özgürlüğü bütün boyutlarıyla tartışalım mı? İnan ki daha çok zevk alırsın. Ben kişi konuşmam.
Alt 08.06.2012, 00:10   #15
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Karşıt görüşlü olduğu için birini forumuna almayan biri ile hangi özgürlüğü tartısayım.
Alt 08.06.2012, 07:14   #16
sivaslınet
Usta Yiğido

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Karşıt görüşlü olduğu için birini forumuna almayan biri ile hangi özgürlüğü tartısayım.
Sn. Hayalet Moderatör,

Senin derdini anladım ben. Meğer karşıt görüşlü forum istiyorsun. Vereyim hemen. Bu adresi, site reklamı olmasın diye ÖM den atacağım sana. Oldu mu?

Yoksa senin derdin illa da "benim yönetici olduğum karşıt görüşlü site" mi?

Böyle ise eğer; seni yine kişiyi hedeflemeye, iz sürmeye değil de kavramları hedeflemeye çağırıyorum. Seninle en güzel paylaşım yapacağımız yer; "sivaslılar.net" forumu.

Gizlenmek, iz sürmek, dedektiflik sende özel HOBİ olmuş galiba..

Şimdi, derhal, hemen, bu kişi üzerine uğraşları bırakıp yeke yek "temel kavramlar"ı tartışalım senle BURADA. Varmısın? Hem de istediğin formatta.
Alt 08.06.2012, 10:32   #17
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tartışma sırasında fikirleri çarpıştırmak yerine sulandırmak için özeli deşifre etme duman'ın tarzı. cleyi ise bu konuda duyarlı biliyordum ama...

Bence özeli deşifre etmek yok benim yaptığımda. Daha önce bana söylediği bişeyi hatırlattım kendisine.
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.2012, 12:37   #18
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Tartışma sırasında fikirleri çarpıştırmak yerine sulandırmak için özeli deşifre etme duman'ın tarzı. cleyi ise bu konuda duyarlı biliyordum ama...
-KAOS önce [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] linkindeki trizomi 21 tanısı hakkında bilgilerinizi öğrenmek isterim.

-Özeli deşifre etmek konusunu ise madem açtınız kaldığımız yerden devam edelim o zaman. Yalnız 5gün yokum(önümüzdeki saatten itibaren) geldiğimde devam edelim.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil