Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Hatıra defteri - Sayfa 7 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Birbirimizi Tanıyalım > Hatıra Defteri
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Hatıra Defteri Defterimize hatıra mesajınızı bekliyoruz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.10.2011, 23:24   #61
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 18:41

Tecrübe Puanı: 1336 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Hatıra defteri

Geçmiş yıllara bakarak öyle afilli şiir tadında ,roman tadında akıcı ,edebi bir metin bekliyorsanız yanılıyorsunuz .Alelade bir yazı ile gelenekselleşmiş doğum günü hatıramı bırakıyorum bu sayfaya bu defalık da böyle olsun gidenler iyi ki gitti kalanlar iyi ki varsınız
Alt 31.05.2012, 02:19   #62
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: -->: Hatıra defteri

Alıntı:
Serd@r Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yaklaşık iki yıldır buradayım sanki SİVAStayım daha doğrusu SİVAS aşıklarıyla beraberim yani burada sadece SİVASlı yok SİVASın sevdalıları var.
Evet günler geçecek,aylar geçecek,yıllar geçecek belki beş yıl sonra bu satırları görünce "ah o günlerim" diyeceğiz,belkide "neydi o günler be"diyeceğiz,belki AH çekeceğiz,belkide OH diyeceğiz ama giden ömürden gidiyor,kalp kırmaya değecek ne bir söz söylemeli nede tavırda bulunmalı...
Hatıralar.. Hatıralar silinmiyor. Aklımızın bir köşesinde saklı kalıyor ta ki biz yeniden canlandırana kadar.

2007 yılı , henüz 14-15 yaşındayım. İçimde nasıl bir canlılık varsa artık hep bir paylaşım çabası içerisindeyim. Ders çalışmak yok, başka işlerle uğraşmak yok. Tek çabam paylaşım yapmak. Her gün, her saat, her dakika parmaklarımdan geçen kelime SİVAS. Serd@r abi paylaşım yapardı, ben yapardım. Kendimi bir yarışın içindeymişim gibi hissederdim. Tavan yapmalıydım, en iyisi ben olmalıydım, her konuya dahil olmalı, her konuda bir mesajımın geçmesi gerekliydi. Böyle olmasını kendimde bir kural olarak görürdüm bu yıllarda. Serd@r abi artık yok ama ben paylaşım yapmaya devam ediyorum..

Sard@r abinin dediği gibi aylar, yıllar geçti. Kimi zaman "ah" çektik, kimi zaman "nere o günler" dedik. Evet Serd@r abi bu mesajı yazdığında yıl 2008di. 2012nin Haziranına geldik. Kimler geldi kimler geçti.. Bir gün bizlerde gideceğiz..

Bizler de gideceğiz ama değişmeyen tek bir şey kalacak. SİVAS SEVDASI.
Alt 17.07.2020, 00:21   #63
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 15:27

Tecrübe Puanı: 887 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: -->: Hatıra defteri

12 yıl geçmiş, kimler geçip gitti bu esnada şu fani dünyadan ve hayatımıza kimler geldi kimler, günününüzün, sevdiklerinizin ve sağlığınızın kıymetini bilin

Konu Serd@r tarafından (17.07.2020 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir.. Sebep: .
Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.08.2020, 12:33   #64
gezgin_58
Usta Yiğido
NO AVATAR

gezgin_58 Şuan gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.02.2024 07:14

Tecrübe Puanı: 628 gezgin_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kaç yıl oldu arada bir girer bakarım
gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar gezgin_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.07.2021, 09:03   #65
Serd@r
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 887 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick

Geçen yıl 16 Temmuz da yazmışım, Allah izin verirse 15 gün sonra Sivas ta olacağım.
Alt 20.10.2022, 03:12   #66
Serd@r
Usta Yiğido

Yıl 2022 ve yine buradayım evet hatıralar kolay unutulmuyor
Alt 08.03.2023, 15:16   #67
Serd@r
Usta Yiğido

Alıntı:
gezgin_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kaç yıl oldu arada bir girer bakarım
İki yıldır yoksun

Konuyu Toplam 2 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 2 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil