Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Yatırımlar ve Şirketler > Sivas' ta Yatırım
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas' ta Yatırım Sivasa Yatırım, Sivas Yatırım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.10.2008, 17:26   #1
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 11:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 784 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Haydi Sivas`a Yatirim Yapmaya...

isadamisiniz ve Sivas`a yatirim yapmayi planliyorsunuz Sivas`a ne gibi yatirimlar yapardiniz?

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.10.2008, 17:33   #2
ABDULLAH DUMAN
Usta Yiğido

ABDULLAH DUMAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ABDULLAH DUMAN Şuan ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2016 13:29

Tecrübe Puanı: 1005 ABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: Haydin Sivas`a Yatirim Yaomaya...

İLK İŞİM SICAK ÇERMİK DE EN AZ 5 YILDIZLI OTEL VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ OLURDU

Biz ki, Tunada Abdest Alıp, Viyana Önlerinde Namaz Kılanların Evlatlarıyız !
ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.11.2008, 23:50   #3
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 11:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 784 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Haydin Sivas`a Yatirim Yaomaya...

Ben olsam Otomotiv sektörünü ilimize getirirdim....

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.01.2009, 02:11   #4
58_yıldızeli_58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

58_yıldızeli_58 Şuan 58_yıldızeli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.11.2010 17:28

Tecrübe Puanı: 0 58_yıldızeli_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben kokoreççiyim oraya bi kokoreç ve dürüm salonu açmayı planlıyorum etli ekmet rabet gosterdı ııcn ınsanların yenı tatlar ılgısını cekebılır
58_yıldızeli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2009, 04:11   #5
bug_osgur
Yeni Yiğido
NO AVATAR

bug_osgur Şuan bug_osgur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.11.2010 05:38

Tecrübe Puanı: 0 bug_osgur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya arkadaşlar tamam dürüm diosunuz hoşş güzel bi tad ama yeteri kadar yokmuu farklı şeyler düşünsenizz bu şehirde 40 bine yakın öğrencii var bu öğrencii para kaynağıdır bi fast food bi pizza restoranı açsanız daha iyi olmazmıı işletmeciler size sesleniorumm .. diğer büyük gelişmiş şehirlerde olan mağazalar alışveriş merkezlerii cafeler müzikholler varmı bu sivasta yookk biraz akıllıı yatırımlara davet ediorum
bug_osgur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil