Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.04.2008, 15:01   #1
HERO58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

HERO58 Şuan HERO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.09.2009 09:53

Tecrübe Puanı: 0 HERO58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Böse Sivas Şehiriçi Ulaşım ve Kentkart

SİVAS gibi küçük bir şehirde ulaşım çok pahalı.Kent kart sistemide çok saçma.
Dışarıdan gelen vatandaş mağdur oluyor,Şehir içindeki vatandaş mağdur oluyor, kimler bu işten rant sağlıyor ?
HERO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2008, 15:51   #2
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1263 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: ŞEHİR İÇİ ULAŞIM VE KENT KART

kimsenin rant sağladığı falan yok..ulaşım fiyatları bence gayet makul..kentkart sistemi de olması gereken çağdaş bir sistem..belediyenin en çok beğendiğim uygulamalarından birisi....
Alt 25.04.2008, 16:32   #3
samarra
Yeni Yiğido
NO AVATAR

samarra Şuan samarra isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.04.2008 16:47

Tecrübe Puanı: 0 samarra FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: ŞEHİR İÇİ ULAŞIM VE KENT KART

Alıntı:
yigiter187 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kimsenin rant sağladığı falan yok..ulaşım fiyatları bence gayet makul..kentkart sistemi de olması gereken çağdaş bir sistem..belediyenin en çok beğendiğim uygulamalarından birisi....
Eğer çağdaşlık milleti mağdur etmekse ben çağdaş olmak istemiyorum. Köyden gelen adam bi yere gitmek istese en az 6 milyon verecek veya kenar mahalledeki bi aile ekmek zor alırken bide bunun parasını verecek. hem kent kart hemde para olsa güzel olur. Hem çağdaş olmuş oluruz. Hemde durumu iyi olmayan ailelerde dışarıdan gelenlerde rahat eder.
samarra isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.04.2008, 18:43   #4
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1263 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: --->: -->: ŞEHİR İÇİ ULAŞIM VE KENT KART

Alıntı:
samarra Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Eğer çağdaşlık milleti mağdur etmekse ben çağdaş olmak istemiyorum. Köyden gelen adam bi yere gitmek istese en az 6 milyon verecek veya kenar mahalledeki bi aile ekmek zor alırken bide bunun parasını verecek. hem kent kart hemde para olsa güzel olur. Hem çağdaş olmuş oluruz. Hemde durumu iyi olmayan ailelerde dışarıdan gelenlerde rahat eder.
istersen beleş yapalım herkes binsin olur mu? eğer bir hizmet alıyorsan bunun karşılığı,bedeli mutlaka olacaktır...eğer böyle bir sistemin uygulanmadığı şehirlerde durum nasıl görmek istiyorsan gel erzuruma,gel vana gör durumun vahametini..otobüslerde insanlar ölüyor peşin para almak için saçmalayan otobüsçüler yüzünden....nasıl olsa peki...tam 10 kuruş,öğrenci 2 kuruş...herşeyin bedeli var unutmayalım ve bu hizmeti vererk para kazanıyor geçimlerini saüğlıyor hat sahipleri..önceden ne zaman geleceği elli olmayan otoüsleri beklemek tam bir işkenceydi..not:hiçbir hat sahibiyle uzak-yakın hiçbir ilişkimalakam yoktur..
Alt 03.05.2008, 01:00   #5
tayfun5883
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

tayfun5883 Şuan tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.12.2013 12:39

Tecrübe Puanı: 672 tayfun5883 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: ŞEHİR İÇİ ULAŞIM VE KENT KART

sivas modern bir şehir tabiki kent kart uygulaması olacak bizim istanbuldan ankaradan izmirden neyimiz eksik bazı arkadaşlarım karşı çıkmış yok kent kart ne oluyor ne güzel para veriyorduk arkadaş çok vara vermek istiyorsan köy minübüsüne bin orada para geçiyor kent kart uygulaması yok
tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2008, 01:51   #6
ersoy_34
Usta Yiğido

ersoy_34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ersoy_34 Şuan ersoy_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 15:10

Tecrübe Puanı: 669 ersoy_34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben sivasın otobüslerini hiç beyenbedim çükü küçük ve çok hızlı gidiyorlar aynı istanbuldaki minbüsler gibi
ersoy_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2008, 22:28   #7
güleyşa_58
Yiğido

güleyşa_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

güleyşa_58 Şuan güleyşa_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.02.2010 21:00

Tecrübe Puanı: 630 güleyşa_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKgüleyşa_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKgüleyşa_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kent kart filan hepsi güzel de ya şu otobüslerin içindeki kalabalık şoförler sanki otobüste o kadar milletin ayakta olduğunu filan unutmuş ralli yarışındalar geçenlerde yolculardan biri diyor ki: "Ya ben luna parkta bile bu kadar eğlenmedim." ne kadar eğlenceli ve hareketliyse

BİR NAMAZLIK SALTANATIN OLACAK O TAHT MİSALİ MUSALLA TAŞINDA...
güleyşa_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2008, 23:10   #8
ersoy_34
Usta Yiğido

ersoy_34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ersoy_34 Şuan ersoy_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 15:10

Tecrübe Puanı: 669 ersoy_34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çok doğru söyledim vallahi hamile kadın bile doğum yapar okadar hızlı gidiyorlarki yolcular biotarafa bi butarafa yatıyor şöförlerin umrundabile deyil insana sinir yapıyor budurum
ersoy_34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2008, 23:58   #9
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart -->: ŞEHİR İÇİ ULAŞIM VE KENT KART

Sivasımızda kent kart uygulaması gec kalmakla bereber iyi bir hizmet ancak en uzunu 7 km üniversite şehir içi 3-5 km bu güzergahlar için alınan bu kadar para çok pahalı bir taşıma yapılıyor sivasımızda fakir fukara çok fazla onları göz ardı edemeyiz birde ben bir olaya şahit oldum yaklaşık 15 gündür sivastayım bir kac kez otobüse bindim fakat kartım olmadığı için bayagı zorluk cektim şoförlerde kent kart bulunmuyor bir kacı haric genelinde kart yok burda şehrimize gelecek yabancılar şehir dışındaki sivaslılar hiç hesaba katılmamış eksikliklerin düzeleceğine bütün kalbimle inanıyorum

BAŞKA SİVAS YOK
Alt 06.05.2008, 00:12   #10
güleyşa_58
Yiğido

güleyşa_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

güleyşa_58 Şuan güleyşa_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.02.2010 21:00

Tecrübe Puanı: 630 güleyşa_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKgüleyşa_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKgüleyşa_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Altuntaş abi çok güzel söylemişsin evet dışarıdan gelen yabancılar zorlanıyor fakat eğer şoför kent kart bulundurup para karşılığı çektirse para almamanın hiç bir mantığı kalmıyor. Otobüslerdeki kalabalığın ardından çektiğimiz en büyük rezillik de şoförlerin para alıp üzerini beklemesi filan valla kent kart çıktı çıkalı en azından o yönden rahatız...

BİR NAMAZLIK SALTANATIN OLACAK O TAHT MİSALİ MUSALLA TAŞINDA...
güleyşa_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)