Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
SİVAS HAVAYOLU!!! - Sayfa 12 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Ulaşım İmkanları > Havayolu
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Havayolu Sivas' a Havayolu İle Ulaşım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.08.2010, 21:19   #111
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1763 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİVAS HAVAYOLU!!!

hakkımızdan hayırlısı önceden bu kadarda yoktu be hatta hava alanı bile kapalıydı bunada şükür diyelim dimi.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.08.2010, 21:39   #112
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 766 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: BARİ SİVASI ISKALAMAYIN!!! ÇAĞISI...

Alıntı:
m_serbetci Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
BARİ SİVAS'I ISKALAMAYIN
02 Ağustos 2010
Tarih 1 Ağustos Pazar.. Saat 23.30.. Yer: LH 3274 sefer sayılı Lufthansa Airbus A319-100 tipi uçağı..
Münih-İstanbul arasında defalarca uçtuğum Lufthansa uçağında bu defa ilk kez Türkiye’nin bir başka noktasına iniş yapmak üzere saat 21.45’te Münih Havalimanı’ndan havalandık. Rotamız Bursa.
Lufthansa’nın Münih-Bursa hattının ilk yolcularından olmanın heyecanıyla uçaktaki 124 yolcu ile birlikte, yaklaşık 11 bin metrede Bursa Yenişehir Havalimanı’na doğru uçuyoruz.
56 yıldır Türkiye’ye uçan Lufthansa, Türkiye pazarında istikrarlı büyümesine devam ediyor. Şirketin İstanbul dışında Ankara ve İzmir hattından sonra Bursa’yı seçmesini doğrusu sürpriz bir karar olarak algıladım.
Neden Bursa’nın cevabını ise ilk uçuş olmasına rağmen 126 koltuklu Airbus A319’da 124 yolcunun olmasıyla aldım.
İşte pazar araştırması diye buna derim. Derim demesine de, neden bu yazıyı bir Türk Hava Yolları, SunExpress veya Pegasus uçağında yazmadığımın cevabını ise açıkçası kendime vermekte zorlanıyorum.
Bu hattaki doluk oranından mı çekinmişlerdir, yoksa yanlış pazar araştırması mı yapmışlardır, veya bu hatta uçmak hiç akıllarına bile gelmemiş midir? Tabiî ki bu soruların cevabı bende değil.
Luftahansa’yı yıllardır takip ederim. Air France, BA, KLM gibi güçlü şirketlerin arasından sıyrılıp, nasıl Avrupa’nın bir numarası oluşunun yakın takipçisiyimdir.
Bu günde Bursa uçuşunda daha ilk seferinde yüzde 100 doluluk oranıyla uçtuğuna tanıklık ediyorum.
Benim şu anki heyecanım ise Münih’ten kalkıp Bursa’ya teker koymak için hafiften alçalmaya başladığımız uçakta olmakla sınırlı.
Bu arada unutmadan söyleyeyim. Münih’te 45 bin Türk yaşıyor. Bunların büyük çoğunluğunun ise yetkili bir ağızdan Sivaslı olduğunu öğrendim.
Dedim ya, gönül tescil işareti “TC” ile başlayan bir uçakta bu yazıyı yazmak isterdi. Ama kısmet “D” tescili ile başlayan uçağa imiş.
Kestane şekeri dağıtıldı, anons yapıldı. Şimdi Bursa için alçalmaya başladık. Bilgisayarım için kabin amirinden ikaz geliyor, bu haftalık bu kadar.
Hepinize iyi uçuşlar olsun derken, bari Sivas’ı ıskalamayın diyorum..

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın, gelişen iç hatlarda “Hayalim” dediği bölgesel uçuşları başlatan Borajet’in ilk uçuşanda olmaması ve aynı saatlerde Tokat’a 1.5 saat mesafedeki Sivas’ta okul ve yol açma törenine katılması dikkatlerden kaçmadı.

Bu konuda en büyük görev Avrupa'da yaşayan hemşerilerimize düşüyor, madem bu kadar kalabalık ve yoğun olduğunuz kabul ediliyor, o halde organize olup kendini kabul ettireceksin. Şimdi nasıl Amsterdam'dan uçak geliyorsa, sezon planlamaları yapılırken organize olup ilgili firmalarla iletişime geçip bu geniş kitlenin isteklerini iletirsen, onlar da bu işte kar görürlerse neden olmasın? Bence top hemşerilerimizde, top Sivaslılarda!
Alt 05.08.2010, 09:04   #113
alix_özdemir
Yiğido

alix_özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alix_özdemir Şuan alix_özdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.08.2011 01:07

Tecrübe Puanı: 680 alix_özdemir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: BARİ SİVASI ISKALAMAYIN!!! ÇAĞISI...

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu konuda en büyük görev Avrupa'da yaşayan hemşerilerimize düşüyor, madem bu kadar kalabalık ve yoğun olduğunuz kabul ediliyor, o halde organize olup kendini kabul ettireceksin. Şimdi nasıl Amsterdam'dan uçak geliyorsa, sezon planlamaları yapılırken organize olup ilgili firmalarla iletişime geçip bu geniş kitlenin isteklerini iletirsen, onlar da bu işte kar görürlerse neden olmasın? Bence top hemşerilerimizde, top Sivaslılarda!
Kesinlikle katılıyorum. Ne kadar talep o kadar sefer. Bu imkanları destekleyerek fırsatları tepmeyelim...
Alt 11.08.2010, 08:35   #114
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 14:08

Tecrübe Puanı: 590 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet avrupadaki sivaslılar uçuşlar için herkes bir mail atsa havayolu firmalarına sonra devamı gelir diye düşünüyorum
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2010, 23:34   #115
m_serbetci
Yiğido

m_serbetci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

m_serbetci Şuan m_serbetci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.12.2012 00:05

Tecrübe Puanı: 609 m_serbetci FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Lächeln Yeni Terminal!!!

m_serbetci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar m_serbetci'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.08.2010, 20:49   #116
m_serbetci
Yiğido

Lächeln Sivas Nuri Demirağ Havalanı!!!

m_serbetci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı m_serbetci'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.08.2010, 21:13   #117
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 946 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Böyle bir isim değişkliği neden düşünülmüşkü SİVAS HAVAALANI da isim olarak güzeldi yinede hayırlı olsun diyelim bir bildikleri var demekki.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2010, 10:17   #118
m_serbetci
Yiğido

Lächeln Sivas Nuri Demirağ Havaalanı!!!

Alt 26.08.2010, 12:51   #119
tayfun5883
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

tayfun5883 Şuan tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.12.2013 12:39

Tecrübe Puanı: 671 tayfun5883 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bursa erzurum uçuşlarıda seferden kaldırıılıyomuşş

Konu İsmail Özçelik tarafından (26.08.2010 Saat 22:39 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Verilen haber doğru ancak siyaset içeren kısımlar değiştirildi. Özel şirketler ile hükümet arasında herhangi bir bağlantı kurulamayacağı ve konu başlığına uymadığı için siyaset kısmı çıkarılmıştır.
tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.09.2010, 23:35   #120
m_serbetci
Yiğido

Lächeln Açılış 29 Ekim'de...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...][Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)