Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.05.2009, 12:12   #1
stbmurat
Yeni Yiğido
NO AVATAR

stbmurat Şuan stbmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.02.2013 16:01

Tecrübe Puanı: 0 stbmurat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart pelin batu ve ermenı dıasporası

degerli hemserılerım.09/05/2009 tarıhınde aksam 11 sularında haberturk tvde yayınlanan tarıh odası programında pelın batu denen cahıl, tarıh bılgısınde yoksun avrupada ermenı dıasporasından almıs oldugu yalan yanlıs ıftıralarla tv karsısına gecıpte bu memlekete kınını kusan yazıkkı babasının buyukelcılık yapmıs oldugu bu cukur ınsana tepkı gostermenızı ve bılgılendırılmesını rıca edıyorum..10 mılyon sıvaslı adına sıze bu maılı atıyorum.bızım topraklarımızda halen yasamakta olan ermenılerden de ders alabılır.bız ıcımızde alevısıyle sunnısıyle turkuyle kurduyle ermenısıyle gayrı muslumuyle beraberce kardesce yasamaktayız..onun gıbı provakatörler bızlerı ayrımcılık yapmaya dogru goturmektedırler.ama emellerıne ulasamayacaklardır.tesekker ederım.
bugun haberturv de dahıl olmak uzere basbakanlık,cunhurbaskanlı,gaz eteler tv yayın organları devlet daırelerı dahıl olmak uzere bırcok yere maıller atmıs bulunmakteyım.ıcımızde ıllakı bu programı ızlemıs kısıler vardır.cok uzun ve kotuydu.sahsıyetsız ermenıstana gıtmıs ve kahramanlar gıbı karsılanmıs.cunku kendı tarıhını kotuleyıp ermenılerı yalakalık yapmıstır.bende tepkısız kalamazdım.sızlerdende tepkı beklıyorum.lutfen basta haberturk tv olmak uzere tepkı maıllerı atmanızı beklıyorum.boyle kısılere tepkısız kalamayız....ne mutlu turkum dıyebılene...
stbmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2009, 23:27   #2
alix_özdemir
Yiğido

alix_özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alix_özdemir Şuan alix_özdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.08.2011 01:07

Tecrübe Puanı: 682 alix_özdemir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: pelin batu ve ermenı dıasporası

Programın videosunu izledikten sonra gerekli yaklaşımda bulunacağım. Aslında izlemeden de tahmin edebiliyorum; çünkü kendini gerçekleştirememiş insanlar yer edinmek için bir yerlerde saçmalayabilirler. Ancak anlamadığım Murat Bardakçı madem neden müdahale etmedi. Hassas olduğumuz bir konu. Eğer suçlamalar doğruysa gerekli şikayet maillerini atalım. Bir de "Bu tip insanları kâle almayın, sallamayın" türünden mesajlar yazmayalım. Böyle sallamaya sallamaya tepemize binecekler. Her konu için geçerli. Yanlış varsa tepkimizi koyalım. Yoksa o zaman kimse bizi sallamaz...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)