Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sıcak Çermik Yeni Misafirlerini Ağırladı - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.04.2013, 22:38   #11
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 18:51

Tecrübe Puanı: 428 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sıcak Çermik Yeni Misafirlerini Ağırladı

bİzim mahallelerde asfalt döktü başkan ve yardımcıları ta kümbete 300 metre asfaltı görmeye gelmişlerdi işte o gün anladım asfalt ne kadar çok önemli bir olay
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 03.04.2013, 22:41   #12
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Belediye çalışanları parayla tutulmuş adamlar gelip yorum yapıyor bordo klavyeliler birliği kurmuş doğan bey
Alt 04.04.2013, 14:00   #13
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 19:17

Tecrübe Puanı: 457 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

"Bir insan kendisi nasılsa karşıdakini de öyle görürmüş."
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 04.04.2013, 14:23   #14
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Ben belediyenin iyi yaptığı şeyleri söyleyebilirim eleştirdiğim kadar nadirde olsa yaptığı güzel işler var ilk kez halkla bu kadar iç içe ve sosyal medya anlamında bu kadar aktif bir belediye başkanımız var ayrıca ben kendimi bildim bileli BBP'liyim ve ailecekte oyumuzu her zaman Muhsin Başkana verdik ama o gitti artık sadece alperenim peki haydi paralı yorumcu arkadaşlarda herkes süperman değildir varsa eleştirecek bir şeyleri buraya yazabilirler mi özellikle Abdurrahman 58 arkadaşım.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kayapa'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.04.2013, 15:17   #15
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bu şehirin insanları artık şu huylarından vazgeçmelidir,çekememezlik,kıs kançlık,hasitlik,kurtluluk,siv aslıya yakışan huylar değildir ,bu topraklara kim 1 tek cam çivisi çakıyorsa kim 1 fidan dikiyorsa ilk önce hayırlı olsun deme hakkı vardır ,yapanın adı sanı , partisi pürtüsü hiçde önemli değil ,her hizmetin altında bir çapanoğlu aramak artniyetliliktir ,çekememezliktir ,bunun başka açıklaması olamaz,adam otogar yapar vay efendim niye aynıyere inşşa etti,belediyeye araç gereç alır halka sergiler, vay efendim niye sergilemişmiş,asfalt döker vay efendim oy için döküyor reklam ediyor vs vs bikerede teşekkür edin hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin deseniz ölürmüsünüz?,sivas halkına hayırlı uğurlu olsun demek bukadarmı çok zor ?bu nedüşmanlık böyle anlamış değilim,belediyenin çermikle mermikle uğraşmasına gerek olmadığı halde adam iyi kötü sağını solunu düzeltmiş ,bu turizm bakanlığının yapması gereken rutin işlerdi adam sivası utanç şehri yapmak için uğraşmaktan sivasa turizm hizmetlerini sunmaya fırsat bulamadıki ,sıcak çermik,soğuk çermik,balıklı kangal çermiği,balıklı kalkım çermiği, yıldız dağı kayak merkezi bunlar güzel birçalışmayla faaliyete geçirilse sivas turizm cenneti olurdu,kangal 30 yıl önceki kangaldan daha köy haline dönmüş ne doğru dürüst bir lokanta ,ne bir pastahane var,insanların oturup kafa dinleyeceği park yok ,öyle yada böyle bişekilde kangala gelmiş insanların memleketlerine götüreceği hediyelik eşya stantı yok ,dükkanlar harabe şeklinde, yaw hiçmi çimento ,kum yok ,boyamı yok ?insan tamir eder boyar,diyeceğim şuki çermik yapmak mesele değil mesele insanların rahat edeceği,hizmet alacağı para harcayacağı temiz mekanlarda yapılmalı saat 3 ten sonra döner yok ,köfte yok ,etli ekmek yok ,böyle olmamalı inşallah tüm çermikler adam gibi faaliyete geçerde güzel reklamı yapılır
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.04.2013, 13:44   #16
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu şehirin insanları artık şu huylarından vazgeçmelidir,çekememezlik,kıs kançlık,hasitlik,kurtluluk,siv aslıya yakışan huylar değildir ,bu topraklara kim 1 tek cam çivisi çakıyorsa kim 1 fidan dikiyorsa ilk önce hayırlı olsun deme hakkı vardır ,yapanın adı sanı , partisi pürtüsü hiçde önemli değil ,her hizmetin altında bir çapanoğlu aramak artniyetliliktir ,çekememezliktir ,bunun başka açıklaması olamaz,adam otogar yapar vay efendim niye aynıyere inşşa etti,belediyeye araç gereç alır halka sergiler, vay efendim niye sergilemişmiş,asfalt döker vay efendim oy için
Abi tşk ederiz yaptığı hizmetler için ama hepimiz hizmet ediyoruz kimimiz memur kimimiz işçi bir şekilde Ülkeye bişeyler yapyoruz ama ne bu belediye ne bundan önceki belediye bekleneni veremedi sivasta yani tamam saolsun bişeyler yapıyorlar ama yaptıkları yılda 10 bin göçü engellemiyor şehrin ihtiyaçlarını gidermiyor yani şöyle düşün kalp kirizi geçiren bir adamın kulağını tedavi ediyorlar buna sinir oluyorum .
Alt 09.04.2013, 09:48   #17
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1076 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Alıntı:
Kayapa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben belediyenin iyi yaptığı şeyleri söyleyebilirim eleştirdiğim kadar nadirde olsa yaptığı güzel işler var ilk kez halkla bu kadar iç içe ve sosyal medya anlamında bu kadar aktif bir belediye başkanımız var ayrıca ben kendimi bildim bileli BBP'liyim ve ailecekte oyumuzu her zaman Muhsin Başkana verdik ama o gitti artık sadece alperenim peki haydi paralı yorumcu arkadaşlarda herkes süperman değildir varsa eleştirecek bir şeyleri buraya yazabilirler mi özellikle Abdurrahman 58 arkadaşım.
sen ne içtin kayapa? kuşbazsın heralde. uçuyon uçuyon çebik yok
bu site saf tutuyor. yani %99'u. burda ne yazsan boş yani..
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 10.04.2013, 13:04   #18
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Senin ki Soğuk çermiğe bungolov tipi ev yapmış haberini yapıştırmayacakmısın abdurrahman
Alt 11.04.2013, 09:16   #19
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1076 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

yok o haberi birleştirip yapacağım. 30 yıldır yapılmayan soğuk çermik yolunu yaparsa hallederiz.

o bu hiçte paralı yorumcu ne hemşerim? valla güldürdün beni
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 11.04.2013, 19:52   #20
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]. Bu haberide yapmıştır kardeş şuan yıltaş Sivas'ta izin verilmeyen avm tokatta bitirmiş durumda ayrıca Marka da TOkat Avm adı altında başka bir Avm yi bitirmek üzere bizde hala avm diyecek o bungolov yapacak biz otopark diyecek o mezarlık yapacak yapamıyorsun bari gölge etme be adam
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)