Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.03.2011, 23:28   #141
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Üye rekoru Sivas'ta

Evet, sen sağcısın sen solcusun, sen o partiye oy verdin ben öbür partiye oy verdim.. gibi şeyler bölünmeye ilerlemekten başka birşey değildir. Hükümette kim varsa iyi yapıyorsa desteklemek kötü yapıyorsa eleştirmek lazım gelir diye düşünüyorum. Derseniz ki, bu hükümet iyi mi yada kötü mü? diye, her hükümetin iyi yaptığı şeyler de oldu kötü yaptığı şeyler de oldu. Milletimiz hemen hemen bütün partileri tek tek deniyor, hangisi daha iyi olur bizim için diye? Ha noldu, şimdi de bu parti deneniyor bizim tarafımızdan, milletimiz yine değerlendirecek ya devam edecek yada başkasına devredecek..

Benzin olayına gelince, tam olarak bilmiyorum benzinin yüzde kaçı vergi ama bildiğim birşey var, Devlet vergi alarak iş yapar, yol yapar, ev yapar... Vergi olmazsa devlet yürümez bence. Benzinden de alır, ekmekten de alır her şeyden alır. Şunu da biliyorum ki, benzin fiyatı ne kadar artarsa atsın, araba satışları da her geçen gün artıyor. Demekki milletimizin gücü var, milletimiz zengin ki hem arabayı alabiliyor, hem de benzinini alabiliyor. Ha bana sorarsanız, ucuz benzini tercih ederim

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)