Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.07.2009, 09:58   #111
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Provakatörler Amacına Ulaşamadı

Alıntı:
Merkez_Alperen Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ÇOK EMİN KONUŞUYORSUN.ORDAMIYDIN???? ORDA ÖLEN 4 KİŞİNİN ARİF SAĞ 'NIN SİLAHINDAN ÇIKAN KURŞUNLA ÖLDÜĞÜNE NE DEMELİ???!!!MADEM ONDAN BUNDAN DUYDUĞUNU GELİP BURDA ÇEKİNMEDEN PAYLAŞIYORSUN BENDE DUYDUKLARIMI SÖYLEYİM.HERKESTE SÖYLESİN BUYRUN!
YILLARDIR BÖYLE BİR ARİF SAĞ BALONU SÖYLENİR DURUR, BALİSTİK İNCELEMELERİ YAPILMIŞTIR O SİLAHIN, GÖSTERİCİLER MALESEF KAYSERİDEN GELEN ÖZEL TİMİN SİLAH KULLANIMIYLA DAĞITILMIŞTIR, ÖLÜMLER DE BU ŞEKİLDE GERÇEKLEŞMİŞTİR,
BEN YİNE SÖYLÜYORUM EĞER O GÜN ORADA BULUNAN BBP LİLER İSTESELERDİ TEK KİŞİNİN BİLE BURNU KANAMADAN OTELİ ARKADAN TAHLİYE EDERLERDİ,

AYRICA KİŞİSEL MERAKINI GİDEREYİM EVET BEN 1 VE 2 TEMUZDA SİVASTAYDIM, ÇÜNKÜ BEN DERNEK BAŞKANIYDIM VE ŞENLİK DÜZENLEME KOMİTESİNDEYDİM, EĞER BEN VE BENİM GİBİ 10 SAĞDUYULU ARKADAŞ OLMASAYDI MALESEF KÜLTÜR MERKEZİ BODRUM KATINDAKİ SAAT 2 DEKİ KONSERİ BEKLEYEN 1500 KİŞİ ORADA ÖLECEKTİ MADIMAK OTELİNDEKİ FACİA BUNUN YANINDA HİÇ BİR ŞEY KALIRDI,
Alt 06.07.2009, 10:05   #112
Klimasuyu
Usta Yiğido

Klimasuyu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Klimasuyu Şuan Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1410 Klimasuyu isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Eğer BBP*liler sizin dediğiniz gibi bir art niyette olsaydın o 37 kişininde çıkmasını engellemez miydi?...
Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.07.2009, 10:09   #113
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

BEN YİNE SÖYLÜYORUM EĞER O GÜN ORADA BULUNAN BBP LİLER İSTESELERDİ TEK KİŞİNİN BİLE BURNU KANAMADAN OTELİ ARKADAN TAHLİYE EDERLERDİ,

bu açıklamanıza takıldım bbp mi istedi böyle olmasını yoksa bbp devletten dahamı güçlüydü sivasta bbp nin bu olaylarla ne ilgisi var anlamadım
Alt 06.07.2009, 10:52   #114
abircan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

ARKADAŞLAR LAFI İLLA NİYE TERSTEN ANLAMAYA KALKIYORSUNUZ, OTEL İÇİNDEKİLER ARKADAN ÇIKIŞI SAATLER SONRA BULUYORLAR , FAKAT İLK ETAPTA GERİ PÜSKÜRTÜLÜYORLAR HATTA KALASLARLA İTİLİP KALILARAK, KÜFÜRLERLE HAKARETLERLE, AMA DAHA SONRA AZİZİ NESİNİN YAKIN KORUMASI KOMSER MEHMET ÖNCÜLÜĞÜNDE TEKRAR GİDİLİYOR ARTIK HER TARAFI DUMAN SİS ATEŞ KAPLAYINCA, KOMSER MEMED EMNİYETÇİ OLDUĞUNU KİMLİĞİNİ GÖSTEREREK ORADAKİ 33 KİŞİYE YOLU AÇIYORLAR , VE O SAATTE OLAY ARTIK PROSTESTONUN DOZUNUN KAÇTIĞININ FARKINDAYDI BBPLİLER , YANİ İLK ORADAN KAÇIŞ FURYASINDA GERİ GÖNDERİLMESEYDİ GELENLER ÜST KATLARA VE KORİDORLARA DOLUŞMAYACAKTI, AMA NE YAZIKKI KİMSE ONUN ÖYLE SONUÇLANACAĞINI BİLMİYORDU TABİ, AMA ŞUNU BİLİNKİ GÖSTERİCİLER YANDAKİ TÜM BİNLARIN ÇATILARINDA OTELİ ABLUKAYA ALMIŞLARDI, ÇATILARDAN KİREMİTLERİ KIRIP OTELE VE ARKA BOŞLUĞA KADAR SAVURUYORLARDI, TAM BİR CADI AVI PSİKOLOJİSİ VARDI O GÜN ORADA, BELKİ OTEL ORADAN BOŞALSA BBPLİLER O KALABALIK PSİKOLOJİSİNİN HAVAYLA TEPKİNİN KENDİLERİNE YÖNELECEĞİ KORKUSUYLADA BU İŞE İLK BAŞTA YANAŞMADILAR, AMA ARADAN YILLAR GEÇTİKTEN SONRA ŞİMDİ HERKES KONUŞUR OLDU MAŞALLAH BBPDEN, 33 KİŞİYİ KURTARAN KAHRAMAN ROLÜNE SOYUNUYORLAR, DOĞRU HAKLARINI YEMEMEK LAZIM YİNEDE ALLAH RAZI OLSUN, AMA İLK BAŞTAKİ O KALASLI ANA AVRAT KÜFÜRLÜ GERİ İTMELER OLMASAYDI AH KEŞKE OLMASAYDIIIIIIIIII, İŞTE BUNUDA SÖYLESİN BBPLİ KARDEŞLERİM, ŞİMDİ HERKESİN ALACAĞI ÇOK DERS VAR TABİKİ,

Alıntı:
metin 0758 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Eğer BBP*liler sizin dediğiniz gibi bir art niyette olsaydın o 37 kişininde çıkmasını engellemez miydi?...
TABİKİ ENGELLERDİ , AMA İLK BAŞTA NE OLUR NE OLMAZ KALABALIĞI ÜSTÜMÜZE HEDEF ALMAYALIM DİYE BELKİ YAPMAYA CESARET EDEMEDİLER, HEDEF OLMAMAK İÇİN BELKİDE

Konu abircan tarafından (06.07.2009 Saat 10:56 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.07.2009, 10:59   #115
Salim58
Moderator

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ARKADAŞLAR LAFI İLLA NİYE TERSTEN ANLAMAYA KALKIYORSUNUZ, OTEL İÇİNDEKİLER ARKADAN ÇIKIŞI SAATLER SONRA BULUYORLAR , FAKAT İLK ETAPTA GERİ PÜSKÜRTÜLÜYORLAR HATTA KALASLARLA İTİLİP KALILARAK, KÜFÜRLERLE HAKARETLERLE, AMA DAHA SONRA AZİZİ NESİNİN YAKIN KORUMASI KOMSER MEHMET ÖNCÜLÜĞÜNDE TEKRAR GİDİLİYOR ARTIK HER TARAFI DUMAN SİS ATEŞ KAPLAYINCA, KOMSER MEMED EMNİYETÇİ OLDUĞUNU KİMLİĞİNİ GÖSTEREREK ORADAKİ 33 KİŞİYE YOLU AÇIYORLAR , VE O SAATTE OLAY ARTIK PROSTESTONUN DOZUNUN KAÇTIĞININ FARKINDAYDI BBPLİLER , YANİ İLK ORADAN KAÇIŞ FURYASINDA GERİ GÖNDERİLMESEYDİ GELENLER ÜST KATLARA VE KORİDORLARA DOLUŞMAYACAKTI, AMA NE YAZIKKI KİMSE ONUN ÖYLE SONUÇLANACAĞINI BİLMİYORDU TABİ, AMA ŞUNU BİLİNKİ GÖSTERİCİLER YANDAKİ TÜM BİNLARIN ÇATILARINDA OTELİ ABLUKAYA ALMIŞLARDI, ÇATILARDAN KİREMİTLERİ KIRIP OTELE VE ARKA BOŞLUĞA KADAR SAVURUYORLARDI, TAM BİR CADI AVI PSİKOLOJİSİ VARDI O GÜN ORADA, BELKİ OTEL ORADAN BOŞALSA BBPLİLER O KALABALIK PSİKOLOJİSİNİN HAVAYLA TEPKİNİN KENDİLERİNE YÖNELECEĞİ KORKUSUYLADA BU İŞE İLK BAŞTA YANAŞMADILAR, AMA ARADAN YILLAR GEÇTİKTEN SONRA ŞİMDİ HERKES KONUŞUR OLDU MAŞALLAH BBPDEN, 33 KİŞİYİ KURTARAN KAHRAMAN ROLÜNE SOYUNUYORLAR, DOĞRU HAKLARINI YEMEMEK LAZIM YİNEDE ALLAH RAZI OLSUN, AMA İLK BAŞTAKİ O KALASLI ANA AVRAT KÜFÜRLÜ GERİ İTMELER OLMASAYDI AH KEŞKE OLMASAYDIIIIIIIIII, İŞTE BUNUDA SÖYLESİN BBPLİ KARDEŞLERİM, ŞİMDİ HERKESİN ALACAĞI ÇOK DERS VAR TABİKİ,

TABİKİ ENGELLERDİ , AMA İLK BAŞTA NE OLUR NE OLMAZ KALABALIĞI ÜSTÜMÜZE HEDEF ALMAYALIM DİYE BELKİ YAPMAYA CESARET EDEMEDİLER, HEDEF OLMAMAK İÇİN BELKİDE
siz lafı dönderip dolaştırıp aynı yere getiriyorsunuz bi yazınızda bb liler yardımcı oldu diyorsunuz bu yazınızda bbp liler kurtarmadı diyorsunuz bbp liler kalaslarla ateşemi yittiler yani bu nasıl bi mantık anlamadım lafı dönderip dolaştırıp bbp ye getirmeniz normal değil anormal ne istediğinizi ve amacınızı yazsanızda öğrenmiş olsak olmazmı
Alt 06.07.2009, 11:12   #116
abircan
Usta Yiğido

Alıntı:
deliktaşlısalim Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
siz lafı dönderip dolaştırıp aynı yere getiriyorsunuz bi yazınızda bb liler yardımcı oldu diyorsunuz bu yazınızda bbp liler kurtarmadı diyorsunuz bbp liler kalaslarla ateşemi yittiler yani bu nasıl bi mantık anlamadım lafı dönderip dolaştırıp bbp ye getirmeniz normal değil anormal ne istediğinizi ve amacınızı yazsanızda öğrenmiş olsak olmazmı
arkadaşım 33 kişiyi kurtardık diyen sayın yetkili gündeme getiriyor, yoksa benim bir alıp veremediğim yok bbp ile, ama o gün oradaki tek çıkış bulunan nokta orası, 33 kurtuldu ama 37 de öldü orada, olayı ben değiştirmedim yeni baştan suç ve suçlu aramıyorum ilan etmiyorum, yeni bir ihdas etmiyorum , o gün orada hasbel kader başka bir partide olabilirdi, belki başka bir şirket veya evde oturuyor olabilirdi, kaçacak nefes alacak avludaki tek açık kapı ve balkon orada ne yapalım yani yazmayalım olayı anlatırken,

bunu artık oku yaz ben bile sıkıldım ,
yüreğinde hisseden hisseder hissetmeyen de kendi vicdanıyla başbaşadır, ne diyelim yani şimdi illa herkese , ama hala saldırganlığın haddi hesabı yok bende buna isyan ediyorum , topu topu yazan 3 kişi şurada, elinizden gelse adım attırmayıp konuşturmayacaksınız meseleyi, tartışalım tartışalım ama hakaret suçlama karalama yapmayalım neredeyse şenliğe gelip saz çalıp şiir okuyup semah dönüp , folklor oynayanları suçlayacak arkadaşlar benim tepkim buna, bu olay her yıl malesef konuşulacak malesef anılacak, ama bunu elbirliği ile bilince çıkarıp doğru mecrada kardeşliği hoşgörüyü pekiştirecek bir tören gün vb birşeye çevirmek sivasta yaşayan sivaslıların işidir, dışardan gelenlerle bu iş olmaz sadece , aynı anlayışı ve yaklaşımı sivasta gösterirse daha mantıklı bir hal alır 2 temmuz anması

Konu abircan tarafından (06.07.2009 Saat 11:18 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.07.2009, 11:33   #117
Salim58
Moderator

Alıntı:
arkadaşım 33 kişiyi kurtardık diyen sayın yetkili gündeme getiriyor, yoksa benim bir alıp veremediğim yok bbp ile, ama o gün oradaki tek çıkış bulunan nokta orası, 33 kurtuldu ama 37 de öldü orada, olayı ben değiştirmedim yeni baştan suç ve suçlu aramıyorum ilan etmiyorum, yeni bir ihdas etmiyorum , o gün orada hasbel kader başka bir partide olabilirdi, belki başka bir şirket veya evde oturuyor olabilirdi, kaçacak nefes alacak avludaki tek açık kapı ve balkon orada ne yapalım yani yazmayalım olayı anlatırken,

yüreğinde hisseden hisseder hissetmeyen de kendi vicdanıyla başbaşadır, ne diyelim yani şimdi illa herkese , ama hala saldırganlığın haddi hesabı yok bende buna isyan ediyorum , topu topu yazan 3 kişi şurada, elinizden gelse adım attırmayıp konuşturmayacaksınız meseleyi, tartışalım tartışalım ama hakaret suçlama karalama yapmayalım neredeyse şenliğe gelip saz çalıp şiir okuyup semah dönüp , folklor oynayanları suçlayacak arkadaşlar benim tepkim buna, bu olay her yıl malesef konuşulacak malesef anılacak, ama bunu elbirliği ile bilince çıkarıp doğru mecrada kardeşliği hoşgörüyü pekiştirecek bir tören gün vb birşeye çevirmek sivasta yaşayan sivaslıların işidir, dışardan gelenlerle bu iş olmaz sadece , aynı anlayışı ve yaklaşımı sivasta gösterirse daha mantıklı bir hal alır 2 temmuz anması
iki temmuz anısına sivas gereken hassasiyeti gösterdi sanırım bu yılki kutlamalar nasıl geçti gördük bu kadar hassas davranmasaydı sivas o açılan pankarta gerekli bi cevap verilirdi ama onu bile yapmadı nedenmi o acılara ve yaşanan olaylara kimse iyi demedi demiyorda sonuçta hepsi bi can taşıyor kabul etmemiz mümkün değil sizden birşey rica etsem o pankart ne amaçla taşındı acaba sizin yazılarınızla biraz çakışıyor galiba bu konuda bi cevap alamadık bunun cevabınıda alsam son yorumum olacak dahada yazmayacağım
Alt 07.07.2009, 12:42   #118
erdal benli
Yeni Yiğido
NO AVATAR

erdal benli Şuan erdal benli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.08.2009 11:17

Tecrübe Puanı: 0 erdal benli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın muhsin yazıcıooğlu hiç bir zaman alevi sünnü ayrımcılığı yapmadı ben o pankartı açan kişiyi kınıyorum ve alevi aydınlarına diyorumki bu puravakatörleri aranıza almayın
erdal benli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2009, 19:38   #119
ZALIM_58
Yiğido
NO AVATAR

ZALIM_58 Şuan ZALIM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2011 18:32

Tecrübe Puanı: 671 ZALIM_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

SEN NERELİSİN GARDAŞ SÖYLESENE ERZURUMLUMUSUN
TÜRK BAŞBUGSUZ OLMAZ
BEN TÜRK' ÜM
TÜRK SİVAS' SIZ OLMAZ
ZALIM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)