Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
M.Yeniköy - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > Kangal
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Kangal Kangal İlçesi ve Köyleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.11.2007, 22:45   #11
nurettin.
Yeni Yiğido
NO AVATAR

nurettin. Şuan nurettin. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.11.2007 23:31

Tecrübe Puanı: 0 nurettin. FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: M.Yeniköy

Ebubekir sen bu siteyi nereden buldun. ben dayın nurettin bizler çoktandır buradayız sen galiba yeni haberdar oldun. dersler nasıl gidiyor. Enişteye ablama selam söyle seninde gözlerinden öpüyorum. Sık sık dolaşta bu sitede haberleşelim. Etyemezli arkadaşlar güzel site yapmışlar tereliğin etyemizin çok resimleri var incelemeni tercih ederim. hoşçakal
nurettin. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2007, 23:32   #12
nurettin.
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kıymetli hemşehrilerim. Etyemezli arkadaşların yapmış oldukları siteyi büyük bir hayranlıkla izledim. Tüm emeği geçen arkadaşlara gönülden teşekkür eder, bu güzel çalışmalarının devamını temenni ederim. Siteyi görmek gezmek isteyenki ben şahsen görmenizden yanayım int adresi şu: www etyemez.org
Ancak bizler neden köyümüzle ilgili böyle bir çalışma içerisine gimiyoruz. Öyle değilmi? Ben şahsıma söylüyorum böyle bir çalışma yapıldığı taktirde üzerime ne düşerse onu en güzel şekilde yapmaya hazır olduğumu ifade etmek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunar, sağlık ve mutluluklar dilerim
nurettin. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2007, 14:40   #13
ebubekir çakmak
Usta Yiğido

ebubekir çakmak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ebubekir çakmak Şuan ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2010 12:51

Tecrübe Puanı: 681 ebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDI

nurettin abi saygılarımla ellerinden öperim nasılsın abi iyisiniz inşallah cakmak_bekir58@hotmail.com bu benim adres abi ewdekilerinde sana bolca slmları var

eyyy cematı müslümin ey aziz hemşerilerimiz bukadar adamdan sadece 2 tane mi resim çıktı bende 30 küsür veya daha fazla yeniköyün resimi var ama nasıl bu siteye ekleyeceğimi bilmiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim

kendimi kısaca tanıtıyım ben ali güneylinin oğlu hacı güneylinin torunuyum şimdi muhtar olan muharrem güneylinin de yiğeniyimdir tüm yeniköylü büyüklerimin ellerinden küçükleriminde gözlerinden öper slm ederim

O HALDE

HAYATTA BENİM BOYAYACAĞIM RENGİ ALACAKTIR!!!

EBUBEKİR ÇAKMAK.

Konu ebubekir çakmak tarafından (09.11.2007 Saat 14:50 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.11.2007, 13:52   #14
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: M.Yeniköy

üsküdardan yazan yiğido altuntaş abi gönderdiğiniz selam ve sevgilerinizden dolayı teşekkür eder bende size şükran ve saygılarımı sunarım. Abiciğim siz yiğodolar diyarının neresindensiniz ben kangallı olduğunuzu tahmin ediyorum. Sizden istihramım eğer mahsuru yoksa açık adresinizi yazarsanız mumnun olacağım Nurettin GÜNEYLİ

İyi dilekleriniz için teşekkürler ben SİVASIN-ULAŞ- ESKİKARAHİSAR sivasta doğdum büyüdüm tcdd emekli oldum şimdi istanbul üsküdarda ikamet ediyorum Sivası ve Sivasın bütün köylerini kendi köyüm gibi seven sivas aşığı bir insanım sizin köyüde hiç birinden ayırmadan aynı derecede seviyorum
Alt 11.11.2007, 19:22   #15
ebubekir çakmak
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 681 ebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDI

hamdolsun iyiyiz abi sizler nasılsınız?msnde eklemişsin beni bundan sonra orda görüşürüz allaha emanet ol

O HALDE

EBUBEKİR ÇAKMAK.
ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.11.2007, 21:11   #16
ebubekir çakmak
Usta Yiğido

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

O HALDE

EBUBEKİR ÇAKMAK.
Alt 12.11.2007, 21:13   #17
nurettin.
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kıymetli ALTUNTAŞ abi bende tesadüfdürkü TCDD 4 bölge yol atelyesinde iş makinalarında (plasserlerde) oparatör olarak çalışmaktayım. her ne kadar kangalın yeniköyünden olsamda sizin köyleri çok iyi bilmekteyim. çünkü bende ulaşın karaşardan evliyim. kaynanamda tecerli ( mırceyin mahmutun kızı) yağdoduranda durdu abiler flan vardı geçen yıl taşlıderede elim bir trafik kazasında rahmetli oldular onlar hanımın teyzesinin çocukları oluyordu. o durdu abinin sizin köydende evli olan kızkardeşi var eniştelerinin adıda halil ibrahim büyük ihtimal tanırsınız. ulaşında hemen hemen yarısını tanırım yani.kaynatamlarda istanbulda bağcılarda kalıyorlar. onun ismide mahmut arslan aslan imamdır ama orada davutpaşada bulunan atlı zincir fabrikasından emekli. yani bende yabancı sayılmam size abi. tanıştığımıza memnun oldum inşaallah bundan sora msn adresiniz varsa oradan sohbet muhabbet ederiz abi. kusura bakmayın galiba biraz fazla gavazelik ettim bağışlayın

8
Alt 19.11.2007, 15:01   #18
sivasli68
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sivasli68 Şuan sivasli68 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.11.2007 15:03

Tecrübe Puanı: 0 sivasli68 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizler gurbeti yaşamış birisi olarak bu tür sitelerin ne kadar önemli olduğunu bilen ancak gurbette yaşarken bu tür imkanları bulamayanlardanım. Bu web sitesi aracılığı ile tüm tanıdık bildiklere ve dostlara selamlar. Bu çalışmayı yapan dostlarada sonsuz teşekkürler İsmet TOPDAĞ
Not: Ben aslen Koruluyum.
sivasli68 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.11.2007, 21:02   #19
nurettin.
Yeni Yiğido
NO AVATAR

vaay yiğidoların hası ismet kardeş aramıza hoşgeldin. bizlerde sana sonsuz teşekkür ederiz.teferruatlı olmasada evet bir web sitemiz var ancak yeterli değil. internet ortamına fazla alışık olmadığımızdan elimizde bulunan köyün resimlerini flan yüklemeyi bilmiyoruz. etyemezli arkadaşlar (www etyemez.org) adresiyle girilen bir site yapmışlar valla ben hayran oldum. yörenin kültürünü, sanatını, gelenek ve göreneklerini kısacası merak edilen her şeyi tüm detaylarıyla işlemişler hazırlamışlar. siteyi gezmenizi öneririm. inşaallah yakın zamanda kendi köyümüzünde böyle bir siteye kavuşturulmasını arzu ederim. buradan tüm yiğdolara ve ayrıca karasarlı üsküdarda oturan altuntaş abiye yürekten selamlar. nurettin GÜNEYLİ
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar nurettin.'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.01.2008, 03:26   #20
hamitgüneyli
Usta Yiğido

hamitgüneyli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hamitgüneyli Şuan hamitgüneyli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.09.2014 21:46

Tecrübe Puanı: 673 hamitgüneyli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aleyküm selam aziz yeğenim napıyon iyimi sin?? bütün sivaslılara ve m.yeniköylülere izmirden saygılar&sevgiler ve bu siteyi kuranları tebrik ederim..
hamitgüneyli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)