Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.01.2011, 12:52   #1
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Siteyi canlandırmak

Arkadaşlar Bu konuyu açmamdaki neden Sitedede üye sayısı gün geçtikçe azalıyor ayrıca konulara Site durgun bir hal aldı bu son aylarda görmekteyiz Sitede yenilik yapmak lazım Sivaslılar bu kadar az olmaması lazım Site Sivasın Sorunlarına daha yararlı bilgiler olması lazım Üye sayılarını artırmak lazım Site görünümü olabilir başk yenilikler olabilir bu konuyu bu yüzden açtım mesela Sivasspor Sitesi daha aktif. Buranında en az ora kadar aktif olması lazım ve yeni üyelerin olması lazım Yöneticilerin bu konu hakkında düşünmelerini öneriyorum Sitenin üyelerini arttırmayı ve Siteyi daha aktif hale getirmeyi.
Alt 31.01.2011, 14:34   #2
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 17:17

Tecrübe Puanı: 631 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Kesinlikle bu sitenin Sivas'ta kamuoyu oluşturabilmesi lazım ama maalesef daha site içerisinde bile fikir üretilmediği için, bunu beklemek hayal olur. Ama yenilenme şart bence.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanıcı İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2011, 15:12   #3
H_Turan
Usta Yiğido

Üye Potansiyeliolmasa Ben bu başlığı açmazdım var ama Üye olumuyor bende bunun nedenlerini merak ettiğim için bu konuyu açtım Mesela Sivasspor Sitesi bu Siteden daha canlı nedemi Futbolmu sadece acaba Bu sitede en az o kadar canlı ve aktif olması lazım Sivasın Haberleri cevaplama 6 kişiyi geçmiyor bu da üzücü Sivaslı az olsa neyse bu yüzden Siteyi canlandırmak lazım tasarımımı yenilemek konularımı yenilemek bilmiyorum Hangi sebepden bu siteye üye olunmuyor Yeterince bilinmiyormu bu site bu da düşük ihtimal bu yüzden Sitenin canlanması lazım bazen çok dugun oluyor bunun bir nedeni olmalı ben bir türlü bulamadım.

Bu konu Hakkında Fikirlerinizi bekliyorum.
Alt 31.01.2011, 16:58   #4
zgR
Yeni Yiğido

zgR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

zgR Şuan zgR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2011 19:17

Tecrübe Puanı: 485 zgR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Guzel konuya deginmisiniz.bence ozellikle haberler bolumu hergun guncellenmeli,yeni haberler surekli eklenmeli,cunku bu siteye girenlerin cogunlugu oncelikle haberler icin giriyor,diger konulara haberlerden sonra bakiliyor.benim dusuncem bu yönde
zgR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı zgR'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2011, 17:50   #5
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 15:36

Tecrübe Puanı: 3305 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Üye Potansiyeliolmasa Ben bu başlığı açmazdım var ama Üye olumuyor bende bunun nedenlerini merak ettiğim için bu konuyu açtım Mesela Sivasspor Sitesi bu Siteden daha canlı nedemi Futbolmu sadece acaba Bu sitede en az o kadar canlı ve aktif olması lazım Sivasın Haberleri cevaplama 6 kişiyi geçmiyor bu da üzücü Sivaslı az olsa neyse bu yüzden Siteyi canlandırmak lazım tasarımımı yenilemek konularımı yenilemek bilmiyorum Hangi sebepden bu siteye üye olunmuyor Yeterince bilinmiyormu bu site bu da düşük ihtimal bu yüzden Sitenin canlanması lazım bazen çok dugun oluyor bunun bir nedeni olmalı ben bir türlü bulamadım.

Bu konu Hakkında Fikirlerinizi bekliyorum.

sayın h turan çok güzel bir başlık açmışını önce sizi tebrik ediyorum
doğru bir fikir sivaslılar 7 milyon nufuslu büyük bir ilimiz tabiki bu üye sayısı çok az geçen sene ramazan ayında gece sahura kadar en az onbeş yiğirmi üye ile sahura kadar sohbet ederdik ve hergün sayımız katlanıyordu bu sene
ramazandaikiüç kişi ile sohbet edildi ve her gün sayımız azalmaya başladı
son beş aydır bir sayfa dahi atlamadı ayni yerde sayıyoruz bizim ağırlık ozanlar sitesinde idi hergün beş altı sayfa ful doluyordu şu an hiç kimse kalmadı
her birimizi bir yere savurdular yani savrulduk ben istiyorumki tekrar eski düzen toplanıp sizingibi duyarlı arkadaşların sayesinde tekrar toplanıp düzen kuralım saygılar
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2011, 17:55   #6
H_Turan
Usta Yiğido

Bende Kendi çapımda Sitenin tanırımını yapıyorum bugünden itibaren Facebookta Sivas guruplarında Sivaslılara mesaj çekiyorum Sitenini reklamını yapıyorum.
Alt 31.01.2011, 17:59   #7
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 15:36

Tecrübe Puanı: 3305 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

emeğine sağlık yürekten kutluyorum
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2011, 19:11   #8
H_Turan
Usta Yiğido

Kendi Çapımda Elimden geleni yapıyorum Sitenini üyelerini çoğaltmak ve canlandırmak için Site yönetimininde ve diğer üyelerinde bu konuda katkıda bulunması lazım.
Alt 01.02.2011, 01:16   #9
haythuyt
Usta Yiğido

haythuyt - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haythuyt Şuan haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.08.2012 14:55

Tecrübe Puanı: 759 haythuyt isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

VALLA Bİ ZAMANLAR BU SİTE TADINDAN YENMIYODU .. HERKEZ BIRBİRİNİ TANIYODU VE BULUŞMALAR DÜZENLENİP HALISAHA MAÇLARI YAPILIYORDU . AMA ŞIMDI ÇOĞU SÜREKLİ AKTİF OLAN, KİMİ ÜYEMİZ BANLANDI KİMİ ÜYELERİMİZDE SİTEYİ PROTESTO EDİP GİRMİYO. SİTE YÖNETİMİ Bİ AN ÖNCE FAALİYETE GEÇSİN YOKSA GİT GİDE SİTE ÜYE SAYISI MİNİMUMA DÜŞECEK..

MEKANIN CENNET OLSUN REİS
haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar haythuyt'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.02.2011, 01:33   #10
H_Turan
Usta Yiğido

Ben bugün Facebookda Sivas guruplarını Araştırarak Yaklaşık 100 kişiye Sitenin adresini yazarak davet ederek Mesaj yolladım tek amacım Site sayısını arttırmak Sivaslılar Sitesinin tanıtımını yapmaktı bu sayede Yeni üyeler gellir azda olsa site canlanır diye düşündüm ve mesaj çekmeye devam edeceğim.

Sitede üyeler çoğalırsa Konulara cevap verenler artar bu sayede yeni fikirler ortaya çıkar.

Birde Sivasspor sitesinde başlık açtım ordakilerinin şikayeti farklıdı Bu siteye Tarafsız olmadığı için yönetimin girmediğini söylediler tamamen haksızlar bence bu sebep olamaması lazım ordakilerinide buraya tekrar dönmesini sağlamaya çalışıyorum.

Sivassporun üyelerinin çok olmasındaki avantaj Takımın Sitesi olması buda üye çoğalmasını sağlıyor ister istemez Sivaslılar Sitesi öyle değil malasef

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil