Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Mahkeme, Turkuaz’ı durdurdu - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.09.2013, 15:46   #11
YYILDIRIM
Yiğido

YYILDIRIM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YYILDIRIM Şuan YYILDIRIM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.01.2016 19:14

Tecrübe Puanı: 688 YYILDIRIM isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Mahkeme, Turkuaz’ı durdurdu

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
boş boş konuşma yahu..Ne biliyorsa merak ediyorum bu konuda..
işine gelmedi demi boş boş konuşuyorum, gözüken köy klavuz istemez, sizin sihniyetiniz taksimde ist olay çıkaran bu millete bu devlete ne kadar geriye götürebilir sihniyeti. bu turkuaz olduğu zaman bunun gibi nice projeler olarak önünü açacak ne kadar geç kalınırsa o kadar geç kalkınacak bı millet bu devlet!!!
YYILDIRIM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 15.09.2013, 00:19   #12
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 22:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Mahkeme, Turkuaz’ı durdurdu

Seçim olur bu projeyi aynı şartlarla Ak Partili belediye başkanı yapmaya devam eder ve "En iyi yol bu" der. Bugün sürekli dava açan ve muhalefet eden mülk sahipleri o zaman seslerini çıkarmazlar "Allah razı olsun belediyeden dükkanlarımızın ederini verdi" derler.. Bu yazdıklarım için tarih çok uzak değil...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar FurkaN'e Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil