Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Yatırımlar ve Şirketler > Sivas Şirketleri, Sivas Firmaları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas Şirketleri, Sivas Firmaları Sivas' taki Şirketler, Sivasli Şirketler, Sivasli Firmalar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.05.2007, 03:15   #1
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 893 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart SİVAS DEMİR-ÇELİK AŞ

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...][Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

SİVAS DEMİR ÇELİK TESİSLER

400,000 ton yıllık kapasiteli Türkiye’nin en modern haddehanesine sahip bu tesisin yapımında 900,000 m3 hafriyat, 750,000 m3 dolgu, 42,000 m2 kalıp, 2,400 ton betonarme demiri, 37,000 m3 beton, 4,000 ton çelik imalat montajı ve 36,000 m2 alüminyum kaplama gerçekleştilmiş ve 20 bar basınçlı 27km isale hattı tamamlanmıştır.

SİVAS DEMİR ÇELİK FABRİKASI, HADDEHANE TAV FIRINI

Bilgisayar kontrollü ve yürüyen tabanlı fırın imalatında, 450 ton hassas makine montajı ve 500 ton teknolojik çelik konstrüksiyon imalatı ve montajı yapılmıştır.
Alt 08.05.2007, 15:47   #2
Deliilyasliyiz
Tecrübeli Yiğido

Deliilyasliyiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deliilyasliyiz Şuan Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.02.2012 19:23

Tecrübe Puanı: 678 Deliilyasliyiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: SİVAS DEMİR-ÇELİK AŞ

burası çalışıyo mu çalışmıyo mu hala anlamadım.
Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2007, 16:09   #3
NAUGHTYBOY58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

NAUGHTYBOY58 Şuan NAUGHTYBOY58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.06.2007 09:37

Tecrübe Puanı: 679 NAUGHTYBOY58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: SİVAS DEMİR-ÇELİK AŞ

babam çalışmıştı burda .....................
NAUGHTYBOY58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2007, 15:28   #4
babatanju
Yeni Yiğido
NO AVATAR

babatanju Şuan babatanju isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.02.2009 20:46

Tecrübe Puanı: 0 babatanju FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: SİVAS DEMİR-ÇELİK AŞ

sivas dışında okuyan ogrencılerınız var demır çelik aş. turkıyenın kaç yerınde sivaslılar dernegı var bıze sahıp çıkın ben ve bır öok arkadasım trabzonda yardımınızı beklıyoruz en kısa zamanda.Lütfen bı mesajı cıddıye alın...
babatanju isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.09.2007, 03:10   #5
orhanakbulut_58
Tecrübeli Yiğido

orhanakbulut_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

orhanakbulut_58 Şuan orhanakbulut_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.04.2011 21:00

Tecrübe Puanı: 648 orhanakbulut_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: SİVAS DEMİR-ÇELİK AŞ

Alıntı:
Deliilyasliyiz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
burası çalışıyo mu çalışmıyo mu hala anlamadım.
yaklaşık 3 yıldır çalışıyor burası
orhanakbulut_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2008, 11:00   #6
h.ali çifçi
Yiğido
NO AVATAR

h.ali çifçi Şuan h.ali çifçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2012 01:39

Tecrübe Puanı: 602 h.ali çifçi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

maden sivastan çıkıyor iskenderuna gidiyor.sivastaki sadece hadde hane .bu iş biraz ters geliyor bana .ülkemden yatırım manzaraları.
h.ali çifçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.09.2008, 16:44   #7
etzel1967
Yiğido
NO AVATAR

etzel1967 Şuan etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2015 13:35

Tecrübe Puanı: 598 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
berat.demir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Evcil'in demir çelik tesisi Sivas Demir Çelik TMSF'ye geçince üretim ikiye katlandı

TMSF'nin 258 milyon YTL borç ile devraldığı Erege Metal Sider, geçtiğimiz yılı 17 milyon YTL kâr ile kapattı. Sider, 'En Büyük 500' sıralamasında 114. sırada yer alıyor.
Batık bankaların zararlarını tahsil edebilmek için uğraş veren Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), el koyduğu şirketlerin işletmeciliğinde de başarılı bir performans sergiliyor.

İşadamı Erol Evcil tarafından işletilirken el konulan İzmir merkezli Erege Metal Sider ile Sivas Demir Çelik İşletmeleri (SİDEMİR), TMSF yönetiminde hem üretimde hem ihracatta rekor kırdı. Sider İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından hazırlanan 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 234 basamak birden yükselerek 114'üncü sıraya yerleşti. Sivas Demir Çelik ise uzun yıllar sonra girdiği listede 184. sırada yer alarak büyük bir başarıya imza attı. TMSF, daha önce Uzanların abone kaybeden Telsim'i ile Yahya Demirel'in Göltaş'ını büyüterek ekonomiye kazandırmıştı. 2006 yılında Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen "Bozuk Para" adlı karapara aklama operasyonu sonunda Evcil'in 20 şirketine el konuldu. Demir çelik üretimi yapan Sider ve Sivas Demir İşletmeleri'nin yönetimleri mahkeme tarafından TMSF'ye devredildi. İzmir Aliağa'da kurulu bulunan Erege Metal Sider Dış Ticaret'i 258 milyon YTL borç ile devralan TMSF yönetimi, şirketi ayağa kaldırabilmek için yatırımlara ağırlık verdi. Gerçekleştirilen yeni yatırımlarla kütük demir ve nervürlü demir üretim kapasitesi giderek artan Sider'in 2005 yılında 546 bin ton olan kapasitesi iki yıl sonra 1 milyon 19 bin tona yükseldi. Buna bağlı olarak 2005 yılında 21,8 milyon YTL zarar açıklayan şirket, devrin gerçekleştiği 2006 yılında 21 milyon YTL kâr elde etti. Geçtiğimiz yıl 17 milyon YTL olarak gerçekleşen kârın 2008 sonunda 28 milyon YTL'ye ulaşması bekleniyor. TMSF yönetimine geçen Sivas Demir Çelik İşletmeleri AŞ (SİDEMİR)'de de benzer sonuçlar elde edildi. Daha önce ortalama 150 bin ton seviyesinde olan çubuk demir ve kütük üretiminde yüzde 100'ü aşan oranda artış sağlandı. Devrin gerçekleştiği Temmuz 2006'dan bu yana 600 milyon YTL'lik satışa imza atan yönetim, Erol Evcil dönemine ait borçları da önemli ölçüde temizledi. TMSF tarafından atanan yeni yönetim, Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ'ye (TEDAŞ) 13 milyon YTL birikmiş elektrik borcu ödedi. Vergi, SSK borçları da dahil edildiğinde 119,2 milyon YTL'lik ödeme yapılırken, TMSF'ye de alacakları için 3 milyon YTL'lik ödeme gerçekleştirildi. Etik gerekçelerle ödemelerde ağırlığı devletin diğer kurumlarına veren yönetim kurulu, birikmiş vergi borçlarının da 62,3 milyon YTL'lik bölümünü ödedi. Uzun bir aradan sonra ilk kez geçen yıl kâr elde eden ve 4,4 milyon YTL kâr açıklayan şirketin bu yıl da kâr oranlarını artırması bekleniyor.

istenince olmayacak bir şey yok...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)