Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.12.2008, 23:05   #1
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2155 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart "özür" dileriz...‏

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.12.2008, 23:26   #2
çılgın_türk
Tecrübeli Yiğido

çılgın_türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çılgın_türk Şuan çılgın_türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.04.2012 18:32

Tecrübe Puanı: 637 çılgın_türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: "özür" dileriz...‏

açılan bu konu için kardeşime çok teşekkür ederim gerçekten ....

kanıtları ile birlikte herşey açıkça anlatılmış işte gerçekler bunlar ama anlamayan köhne beyinler hala ortalarda adamım diye dolanıyor... nedemiş cenap şehabettin...

Köhnemiş fikirler paslanmış çivi gibidir, söküp atsanızda izi kalır....

işte bu kalan ilzeri temizlemekte biz tarihçilerin görevi bence türkiyede o çoğu tarihçi boşa yaşıyor üniversitelerde boşa para alıyor hala eski yunan tarihini afrodidin ne kadar güzel olduğunu araştıran kalıntılar var şu memlekette ... kardeşim işiniz ne sizin araştırın işte bu konuları güncel sorunlara geçmişten gelen bilgilerle çare olun biraz ... gerçi biraz üstüne gitsen bazı konuların öldürülüp kalırsın sonra İpekçi gibi Hablemitoğlu gibi ...ne yapsak boş gibi geliyor bazen... neyse aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık....

çılgın_türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.12.2008, 17:59   #3
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Dilsad Hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dilsad Hatun Şuan Dilsad Hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.10.2010 20:09

Tecrübe Puanı: 1067 Dilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yok

Sözde aydin ERmenicilik oynayan $ahsiyetlere göstermek lazim bu resimleri , kendi geçmi$inden haberdar olmayan bir millet ..YAZIK ve bunu asil TÜRK milletine alet etmeleri igrenç ötesi bir durum . Biz hala Hocalidaki katliamlari unutmami$ken özur dileyenlere yaziklar olsun , birakin artik oyun oynamayi
Dilsad Hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.12.2008, 18:39   #4
ramazan_d
Usta Yiğido

ramazan_d - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ramazan_d Şuan ramazan_d isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.02.2011 17:52

Tecrübe Puanı: 633 ramazan_d FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

avrupalılar zamanında soykırım hiçmi yapmadı kendilerine gelince hep haklı oldular mesela inngiliz sömürgeciler ve benzerileri geçmişli yıllarda hep sömürdüler vede sömürmeye devam ediyorlar yazıkki ne yazık türklere gelince yok efendim siz yapmayın derler niye ama çünkü çıkarı olunca işler değiş ondannn çünkü türkiyede gözü var avrupalıların daha çünkü çanakkalede canlar pahasınada olsa derslerini verdik
ramazan_d isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.12.2008, 18:46   #5
ramazan_d
Usta Yiğido

ermenilere ne özürümüz olacakki bunu yapanda hep dışarıdan destek alan yazarlar var işin içine para girince vatan toprağını düşünmek kimin umurundakiiii
ramazan_d isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.12.2008, 18:49   #6
ramazan_d
Usta Yiğido

ermeniler vatan toprağımıza ihanet ettiler osmanlı da baktı ki bu iş olmayacak bu işe bir çağre ve çözüm buldular eğerki çözüm bulmasalardı kan gövdeyi geçecekti içeride iç şavas olurdu allah göstersin
Alt 29.12.2008, 20:19   #7
etzel1967
Yiğido
NO AVATAR

etzel1967 Şuan etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2015 13:35

Tecrübe Puanı: 598 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

özür dileyenler ne adına ve kim adına özür diliyor...bu yetkiyi, daha doğrusu cüreti nereden alıyor...milletine yabancı bu güruhun haddinemi milleti adına söz söylemek...sizden utanıyoruz...sizden hicap duyuyoruz...ve sizin adınıza kemikleri sızlayan şehitlerimizden biz özür diliyoruz...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2008, 20:23   #8
akkayalı18
Yeni Yiğido
NO AVATAR

akkayalı18 Şuan akkayalı18 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2011 17:48

Tecrübe Puanı: 570 akkayalı18 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sözde katliam denen şey yaşanmamıştır ve Türklere zulüm edilmiştir.Özür dileyenler ********dir...
Alt 04.01.2009, 22:48   #9
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1025 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

***Ermeni Piçlerinden Özür Dilerim!

Özür diliyorum Ermenilerden
Ben neden katliam yapmadım diye
Hortumcu aydınlar tüm çıyanlardan
Kısası kısasla tartmadım diye

Katliam yapsaydım kalır mıydınız?
Mecliste mebus an olur muydunuz?
Bu kadar üstüme gelir miydiniz?
Adalet bağından kopmadım diye

Katliama uğrayan ben değil miyim?
Kimliğim Türk ise can değil miyim?
Ben daima haktan yan değil miyim?
Sizi yerden yere çarpmadım diye

Bende sizin gibi karın deşseydim
Göz çıkartıp kulak burun kesseydim
Bebek kanı içe içe pussaydım
Gebertip üstüzü örtmedim diye

Ey aydın geçinen dönme beygirler
Ağzınız zırvalar kıçınız gürler
Size mezar olur bu kutsal yerler
Özür ağzınızı yırtmadım diye

Erzurum Erzincan Bayburt kan gölü
Doldu taştı Kars Ardahan Van gölü
Sen yıktın sen yaktın ermeni dölü
Özür tüken ipte bitmedim diye

Ahmedi der toplar, berbatlar duyun
Hepiniz ******** hepiniz hain
Size pahalıya patlar bu oyun
Henüz son silleyi atmadım diye
23–12–2008 /Bursa
Ahmet Ergin
Alt 04.01.2009, 22:49   #10
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1025 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

Bu şiirin hikayesi:

ERMENİ MEZALİMİ VE TÜRKLER
Tarihte ERMENİ ler bu coğrafyada dağınık ve küçük azınlıklar halinde çeşitli devletlerin egemenliği altında yaşamışlardır.TÜRK İSLAM DEVLET geleneğinin en önemli unsurlarından biride sevgi ve hoşgörü içerisinde hakimiyeti altında yaşayan azınlıkları asli unsurdan ayırmamasıdır.Diğer dinlere ve başka milliyetlere TÜRK ün tanıdığı yüzlerce yıllık imtiyazlar ne yazıkki reddedilir bir hal almıştır.

ERMENİ katillerin yaptığı katliam ve işkencelerde can veren TÜRK lerin sayısı acaba bellimi. Örneğin ELEŞKİRT, HINIS,KARAKİLİSE,ŞATAK,MÜKÜS,M UŞ,ve AKÇAN da yaptıkları mezalimden kurtulanların anılarını kimse hiç dinledimi.Hamile TÜRK kadınların karınlarından çocuklarının cinsiyetine bakıcaz diye bıçakla yarıp çıkartan ERMENİ ler acaba bunu hangi vijdanla bağdaştırıyorlar.

Ellerindeki kamalarla kuzu keser gibi TÜRK çocuklarının boğazları kesilirken bu tarihe geçmiş bir kara leke değilmi yoksa bunun yapılmasının bilmediğimiz farklı bir sebebi mi vardı.Köyleri basıp TÜRK ün malını mülkünü gasp edip erkekleri keserek öldürüp TÜRK kadınlarının ırzına namusuna göz diken çocuklarının önünde kadınların ırzına geçen ERMENİ denen o ********ler değilmiydi.Bu ********ce namussuzca yapılan olayların canlı şahitleri varken ERMENİ soykırımından bahseden ********ler bir dönüp tarihe baksınlar. Ülkemizde çağdaşlaşma düşünce ve ifade özgürlüğü, demokrasi gibi kavramların arkasına sığınarak kendini aydın, yazar fikir adamı veya fikir yosması sanan üç beş kansızın iddiaları prim yapmaktadır. Sözde ERMENİ soykırımı olduğunu savunup mahkemeye çıkınca bunun tamamen bir hayal ürünü olduğunu hatta roman niteliği taşıyan bir kitap olduğunu savunan bir yosma ne yazıkki suçlu bulunmadı. Elif ŞAFAK adında bir yosma yazdığı kitapta aynen şu ifadeleri kullanmıştır.
1.Bütün akrabalarımı 1915 te kasap Türklerin ellerinde kaybetmiş soykırımzede bir sülalenin torunuyum.
2.Sıradan Türklerle ne konuşacaksınız eğitim görmüşleri bile cahil.
3.Türkler 1915 te bunları yani soykırım yaptılar.
4.1909 da ADANA katliamından kimsenin haberi olmadı mı hiç?
İşte kullandığı ifadeler 1909 dan haberdar olanın ERMENİ mezalimindende haberi olması gerekmez mi? Şimdi ben buradan bu kitabı yazan Elif ŞAFAK hakkında düşündüklerimi yazarsam kesinlikle mahkumiyet cezasıyla karşı karşıya kalırım.Öyleya ben TÜRK üm benim düşüncem ve düşündüklerimi ifade etmem suç sayılacaktır.Zira alacağım cezadan dolayıda Yüce Türk yargısının verdiği kararı AİHM ne taşımayacağımda açık o nedenle çok fazla düşündüklerimi yazıp başıma olmadık işler almayayım.Ancak TÜRK MİLLETİ nin değerlerine hakaret eden aleni şekilde Türk Milletini aşağılayan bu yosma gibi ne kadar düşünen varsa sürekli kitaplar yazıp kendilerini tatmin edeceklerdir. Aklıma gelmişken bunuda sorayım mesela TÜRK üm demenin suç sayılacağı bir yasal düzenleme ne zaman yapılır Avrupa birliği bunu hangi pakette hükümete dayatır gerçekten çok merak etmekteyim.
NE MUTLU TÜRK OLANA

Burda anlatılanlar devede kulak bile değil.
Ben dedemden neler dinledim neler rahmetli anlatırken o günlerin dehşetiyle gül yüzü bembeyaz olurdu ve derdiki benim bildiklerim sadece bizim köy ve yakin köylerde gördüklerim daha neler yapmış bu melunlar neler...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)