Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Atatürk'ü sevmemek suç mu? - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Hertelden
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Hertelden Her Telden Muhabbet Burada

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.06.2008, 13:25   #31
dark_yamtar58
Yasaklı
NO AVATAR

dark_yamtar58 Şuan dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.12.2009 14:39
3D Car Driver Champion! Ancient Battle Champion! Basketball Rally Champion! BMX Stunts Champion! Clay Pigeon Shooter Champion! Counter-Strike Champion! Early Man Wars Champion! Ice Racer Champion! Lord Cannonball 2 Champion! Roulette Champion! Yeti Sports 9 - Final Spit Champion!
Tecrübe Puanı: 0 dark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: Atatürk'ü sevmemek suç mu?

Mustafa Kemal ATATÜRK ' ü sevelim mi sevmeyelim mi Sevmek suç mu suç değil mi. !!!Bunua kimse kimseyi zorlayamaz.Eğer M.Kemal i sevmemizi gerektiren şeyler ağır basarsa seveceğiz.Yok eğer bu memlekete zararı olmuş sa tabiki sevmeyeceğiz.

Öncelikle hakkı teslim edelim ki, dünyanın hiç bir ülkesinde, herhangi bir insanı sevmemek suç olamaz, bizde de değildir. İçtimâî hayata düşünce ve icraatlarıyle tesir ve hükmetmiş insanları bekleyen tek mazhariyet alkışlanmak değildir: Kabul ile red, siyam kardeşler gibi, karşısına dikilir. Kabulün tezâhürü sevmek, reddin şe’ni bigânelik veya sevmemektir, daha ileri adımı nefrettir. Bir insanı sevmemek suç olsa, yer yüzünde suçsuz insan kalmaz. Bu abesi tartışma mecburiyetinde kalmaktan duyduğumuz hicaba sebebiyet verenler utansın.

Mustafa Kemâl, târih’in en köklü ve hayatî inkılâblarından birisine imza atmış bir isim. Bin yıllık Türk târihini bütün değerleriyle ademe mahkûm eden bu inkılâbı ister avuçlarınızı patlatırcasına alkışlar, ister haysiyetlice reddedersiniz. Ben reddediyorum... Bu reddi düşünce zemininde yasaklamaya kalkışmak, akla düşmanlıktır. Sadece akla mı? İnsanî olan her şeye düşmanlık: Hayat, akıl, iz‘an, hürriyet ve diğerlerine...
dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)