Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ. - Sayfa 41 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.06.2013, 00:40   #401
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 22:31

Tecrübe Puanı: 1473 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ.

Geçte olsa hak edene hakkını teslim edecek biri çıkar diye umutla bekliyorum inşallah yanılmam sandallı üstad
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2013, 00:45   #402
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Sabah iş var ben yatar. Ayyaş çapulcu sürüsünün memlekete verdiği zararı kapatmak icin daha çok çalışmak lazım.
Alt 10.06.2013, 00:49   #403
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sabah iş var ben yatar. Ayyaş çapulcu sürüsünün memlekete verdiği zararı kapatmak icin daha çok çalışmak lazım.
Ayyaş ve çapulcular olmasa site sinek avlıyordu cley dikkat et emeği çok olanın azığına kavut koyuyorlar

Bu arada : kavut kavurganın öğütülmüşüne şeker yada pekmez katılarak yapılan bir çeşit fakir fukara tatlısıdır.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2013, 00:57   #404
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

Alıntı:
Söyleyenler oldu daha önce. Onlar üstüne alınabilir. Sen alma Necmeddin amca. Üyelerimize yapılan aşağılamaların altında senin teşekkürünü görmek üzücü. Beğenmeyen gelmesin diyoruz küsüp gidiyorlar sonra özür bekliyorlar
Senin bir olay yönlendirici ve yol gösterici olarak beğenmeyen gelmesin diye bir söz söyleme hakkının olduğunu sanmıyorum burası sivaslılar net'se beğenen de gelmeli beğenmeyende
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.06.2013, 06:19   #405
sivaslınet
Usta Yiğido

sivaslınet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslınet Şuan sivaslınet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.03.2016 06:48

Tecrübe Puanı: 681 sivaslınet FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bizim imanımız aklımızdan önce gelir.
İman, inanmak, kanaat getirmek demektir. İneğe tapan da, ineğe iman etmiş demektir. Onun da imanı aklından önce gelir. Bu nedenle imanı önde gelen insan yanlışa düşebilir.

Ama aklı önde gelen insan her zaman doğruyu bulacaktır.

"Hiç mi düşünmezsiniz, oku ve düşün, size akıl verdik ki (1) doğruyu bulasınız diye (2)" Bak Kuran.

Konuya dönelim.
Alt 10.06.2013, 09:19   #406
sivaslınet
Usta Yiğido

Alt 10.06.2013, 09:22   #407
nene-hatun
Tecrübeli Yiğido

nene-hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nene-hatun Şuan nene-hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2013 11:16

Tecrübe Puanı: 453 nene-hatun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
O zaman burada neden zaman hariciyorsun? Zeka seviyene uygun yerlere takil. Baska yerlerden yaptiginiz alintilar disinda yol gösterici bir fikrinizi görmedim. Zaten kendini begenen birinin fikirleri ne kadar inandirici olur ki?
Sandallı kimsin nesin bilmiyorum çokta umurumda değil. Bu forumda yol gösterici yazıları çok yazdım .Baktım anlaşılmadı yandaşların iftiralarını görsel resim ve videolarını da ekleyerek ispatlamaya çalıştım. Halen anlaşılmadı. Kimse burada bana korumaya çalıştığınız adamların fikir ürettiğini söylemesin sizin bacanah bacanah dediğiniz adam bile yan sutunda kendi gibi düşünmeyenleri mıhlamaktan sözediyor ve zaten birinin şu anda Sivasta halledildiğinden. Edep yahu . Bana b.k atacağınıza yazılanlara sürekli hakaret ve küfürle cevap veren sevgili yandaşlarınızı edebe ve terbiyeye davet edin. Bu foruma girmeme kararı almıştım. Ama bu başlık açılınca söyklenen yalanları görünce dayanamadım ve bu olayların büyük bir çoğunluğuna tanık olan biri olarak yanlışları yazmaya başladım. İnsanlar bunları halen savunmaya devam etttiler tüm görsel resim ,video hatta yandaş basındaki bazı insanların ,idari amirlerin bunların yapıldığını kabul etmelerine rağmen. Onuru olan adam "evet bunlar yalanmış "der ve özür diler keza kendini samimi dindar sayanlar da. Onlar zaten bu eyleme destek olanlar. Zira biliyorlar ki zulme karşı durmak kutsal kitaplarının emridir. Biliyorlar ki akepenin yaptıklarına karşı durmak dinlerine karşı durmak değildir.
Neyse fazla uzatmanın anlamı yok. Dediğim gibi bu forumda zeka ve bilgi ve kültür birikimi ile yazı yazanların sayısı bir elin beş parmağını geçmez. Bu nedenle merak etmeyin bu foruma artık yazmayacağım ne olursa olsun. Bir süre sonra geri gelenleri de kaçıracağınız için yine sinek avlamaya devam edersiniz. Görüldü ki şimdiye kadar bizim gibiler olmadığı sürece bu forumu alıp sürükleyecek zeka ve bilgi düzeyine sahip insanlar yok burada.
Alt 10.06.2013, 09:53   #408
sivaslınet
Usta Yiğido

Alıntı:
nene-hatun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu nedenle merak etmeyin bu foruma artık yazmayacağım ne olursa olsun. Bir süre sonra geri gelenleri de kaçıracağınız için yine sinek avlamaya devam edersiniz. Görüldü ki şimdiye kadar bizim gibiler olmadığı sürece bu forumu alıp sürükleyecek zeka ve bilgi düzeyine sahip insanlar yok burada.
Artık ne olursa olsun ben de yazmayacağım.
Alt 10.06.2013, 10:18   #409
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 19:58

Tecrübe Puanı: 4500 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Alıntı:
nene-hatun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sandallı kimsin nesin bilmiyorum çokta umurumda değil. Bu forumda yol gösterici yazıları çok yazdım .Baktım anlaşılmadı yandaşların iftiralarını görsel resim ve videolarını da ekleyerek ispatlamaya çalıştım. Halen anlaşılmadı. Kimse burada bana korumaya çalıştığınız adamların fikir ürettiğini söylemesin sizin bacanah bacanah dediğiniz adam bile yan sutunda kendi gibi düşünmeyenleri mıhlamaktan sözediyor ve zaten birinin şu anda Sivasta halledildiğinden. Edep yahu . Bana b.k atacağınıza yazılanlara sürekli hakaret ve küfürle cevap veren sevgili yandaşlarınızı edebe ve terbiyeye davet edin. Bu foruma girmeme kararı almıştım. Ama bu başlık açılınca söyklenen yalanları görünce dayanamadım ve bu olayların büyük bir çoğunluğuna tanık olan biri olarak yanlışları yazmaya başladım. İnsanlar bunları halen savunmaya devam etttiler tüm görsel resim ,video hatta yandaş basındaki bazı insanların ,idari amirlerin bunların yapıldığını kabul etmelerine rağmen. Onuru olan adam "evet bunlar yalanmış "der ve özür diler keza kendini samimi dindar sayanlar da. Onlar zaten bu eyleme destek olanlar. Zira biliyorlar ki zulme karşı durmak kutsal kitaplarının emridir. Biliyorlar ki akepenin yaptıklarına karşı durmak dinlerine karşı durmak değildir.
Neyse fazla uzatmanın anlamı yok. Dediğim gibi bu forumda zeka ve bilgi ve kültür birikimi ile yazı yazanların sayısı bir elin beş parmağını geçmez. Bu nedenle merak etmeyin bu foruma artık yazmayacağım ne olursa olsun. Bir süre sonra geri gelenleri de kaçıracağınız için yine sinek avlamaya devam edersiniz. Görüldü ki şimdiye kadar bizim gibiler olmadığı sürece bu forumu alıp sürükleyecek zeka ve bilgi düzeyine sahip insanlar yok burada.
Bacanah dedigim kisiyi uyardigimi da görmüs olmaniz lazim.
Kültür ya da fikri donanim da maddiyat gibidir. Kimisi zengin kimisi de fakirdir. Fakirleri hâkir görmek ne kadar insancildir. Büyük ihtimalle sosyal demokratsiniz ama inandiginiz degerlerin sizin gercek yasaminiza bir faydasi olmamis. Kisileri kücük görmek hatta hakaret etmek insan olan hic kimseye yakismaz bence.
Karsi fikirlere tahammülünüz yok, sizi elestirince kacarsiniz. Bence sizin zeka ve bilgi seviyenizde bir forum yok, buralarda kendinizi cürütmeyin.
Ben hayatimda oy kullanmadim, kimseye manevi bir destegim de yok. AKP´li oldugum kanaatine nasil ulastiniz? O engin zeka ve bilgi seviyenizle mi?
Alt 10.06.2013, 12:41   #410
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Halkın oyuyla iktidara gelen Ak Parti'yi seçimle deviremeyeceklerini anlayanların iyice zıvanadan çıktıklarını gördük.

Akılları sıra Tahrir denemesi yaptılar. Bu saçmalığın sonu 2007'deki Cumhuriyet mitingleri saçmalığından beter olacak. O zaman halk bu miting saçmalığına %47 ile cevap vermişti ama bu kez belki de daha fazlası ile cevap verecek.

Bu bir haftalık süreçte her türlü çirkinliği gördük, yabancı basına yalan haber servis edenler mi dersin, attıkları tweetlerle Türkiye'de katliam var diyenler mi dersin, İstanbul yanıyor diyenler mi dersin?

Ama tabii dışardakiler de, içeriden servis edildiği haliyle yutmuyor bu yalanları. Birkaç gün evvel Cnn International'ın Taksim'den yaptığı canlı yayında şahit olduğum ilginç diyalog şu şekilde idi:

Stüdyodaki spiker soruyor: Oradaki protestocuların temsil gücü nedir? Halkın ne kadarını temsil ediyorlar?

Taksim'deki muhabir yanıtlıyor: Aslında Erdogan muhafazakar halkın yüzde 50'sinden fazlasının oyunu almış bir lider. Şu an arkamda gördüğünüz küçük grup ise dinsiz azınlığa mensup (vallahi aynen böyle dedi, "secular" ifadesi yani)

Özetle dışardan bakanlar içerideki olayı çözmüş. Ak Parti'ye sempati ile bakan %58'lik kitle dışındaki kitle on buçuk yıldır, halk tarafından tercih edilmemenin, halk tarafından dışlanmanın neticesinde, ülke yönetiminden ve karar mekanizmalarından dışlanmış olmanın acısıyla saldırıyor. Sonuç ne peki?

Hadi hükumet bugün seçim kararı aldı, üç ay sonra sandığa gittik. Oy oranları üç aşağı beş yukarı aynı olmayacak mı? O halde kendinizi sessiz çoğunluğa böyle mi anlatacaksınız, vurarak, yıkarak, yakarak?
Secular'ın anlamı dinsiz mi demek?

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil