Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Protestoya hazırlanan öğrencilere müjde! - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.11.2010, 21:57   #11
edebiyatisyen
Yiğido

edebiyatisyen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

edebiyatisyen Şuan edebiyatisyen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.03.2014 23:18

Tecrübe Puanı: 637 edebiyatisyen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Protestoya hazırlanan öğrencilere müjde!

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Utanmaz adam güyya laf ediyor.
Lafebeliğini bırakacaksın ben senin üniversitede neleri yapmak için idareye getirildiğini çok iyi biliyorum, yakında foyan ortaya çıkacak...
Bu arada senin yüzünden Rektör danışmanı Orhan Solak'ta istifa etti.
Bu haberi de benden duymuş olun...
Sevgili kardeşim,
Senin karşında bir ilim adamı var, böyle söylemlerde bulunmak yakışmıyor? Kaldı ki Sn. Recep Toparlı benim hocamdır, kendisini çok iyi tanıyorum.Bu yüzden gönül rahatlığıyla insanlık bakımından müstesna kişilerden biridir diyebilirim. Söylediklerinin arkasında duracağına da eminim.
Alt 05.11.2010, 22:34   #12
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Önceki rektör ve yardımcılarının da neleri yapmak için göreve getirildiğini de biliyor muydunuz sayın KAOS.
"Keser döner sap döner gün gelir hesap döner."
Alt 06.11.2010, 03:49   #13
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1165 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Önceki rektör ve yardımcılarının da neleri yapmak için göreve getirildiğini de biliyor muydunuz sayın KAOS.
Siyasi düşünmek yerine halkın tarafından baksanız biraz.. Örneğin öğrencilere yazık oluyor, şehire gitmek için en az 1 saat harcıyorlar, beş kuruş para geliyor onu da kitap almak yerine yiyeceklere veriyorlar deseniz... Nedir bu hesaplaşma keserler saplar hesaplar... Nedir bu kin anlamıyorum bu kadar mı dolusunuz yani, şu olayı bile siyasallaştıracak ya da farklı konulara çekecek kadar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.11.2010, 15:54   #14
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 687 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
edebiyatisyen Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sevgili kardeşim,
Senin karşında bir ilim adamı var, böyle söylemlerde bulunmak yakışmıyor? Kaldı ki Sn. Recep Toparlı benim hocamdır, kendisini çok iyi tanıyorum.Bu yüzden gönül rahatlığıyla insanlık bakımından müstesna kişilerden biridir diyebilirim. Söylediklerinin arkasında duracağına da eminim.
Sen benim kim olduğumu bilmiyorsun, o nedenle yorum yapma, ben onun ilmini de biliyorum...

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Geyet iyi biliyorum.
Ben 1985 den beri bu üniversitedeyim.
Ve hiç bir dönemde üniversite bu kadar rezil halde öğrenciler bu kadar madur ve berbat halde olmamışlardı.
Sende bunu biliyor musun?

Konu KAOS tarafından (06.11.2010 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)