Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Öğretmenler gününüz kutlu olsun - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.11.2010, 11:58   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Öğretmenler gününüz kutlu olsun

Eğitim ve öğretim, insana nitelik, kişilik, kültür, yargılama ve gerçeğe ulaşabilme becerisi kazandıran bir etkinlikler bütünüdür. Bu niteliklere ulaşabilen insan, hem kendi vicdanı hem de toplumsal değer açısından yücelmiş, kendini bulmuştur.

Günümüz insanı, eğitim yoluyla bazı becerilerini geliştirme, üretken olma niteliğine ulaşmak zorundadır. Eğitim de okuma ve yazma, teorik bilgiler öğretmenin ötesinde insana nitelik kazandırma amacına yönelmiştir.

Kişiyi yaşadığı çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatma, toplumun değer verdiği alışkanlıkları kazandırma Millî Eğitimimizin en önde gelen amaçlarındandır. İnsana, topluma ve devlete sevgi, saygı gibi yüce duyguları benimsetebilmek de eğitimin en önemli amaçlarındandır.

Teknolojideki hızlı gelişmeler öğrenme ortamlarında hızlı bir değişime ve çeşitliliğe yol açmıştır. Artık eğitim ve öğrenme ortamları sadece okul binaları ve sınıflarla sınırlı değildir. Bilgisayar teknolojisine bağlı çoklu ortamlar ve iletişim teknolojisindeki gelişmelere bağlı bilgi ağları, birer elektronik öğrenme ortamı oluşturmaktadır.

Günümüzde, toplumun ihtiyaçları ve çağın gerekleri doğrultusunda öğrenciyi merkez alan eğitim metotları ön plâna çıkmıştır. Bu eğitim modeli içinde öğretmenler, öğreten değil, rehberlik edendir. Öğretmen, öğrencilerine araştırma, en kısa yoldan bilgiye ulaşabilme ve ulaştığı bilgiyi kullanma, kısaca öğrenmeyi öğrenme konusunda rehberlik edendir.

Öğrencinin ihtiyacı, öğrenme düzeyinin tespiti ve öğrenciye sunulacak bilgi konusunda eğitim teknolojisinin çok önemli bir rolü vardır. Bilginin öğrenciye en kolay, en hızlı biçimde ve eksiksiz olarak aktarılması, istenilen öğretim hedeflerinin bütün öğrencilere kazandırılabilmesi için öğretmenlerimize en önemli rehberliği eğitim teknolojisi yapmaktadır.

Kişiyi kademe kademe değişik öğretim kurumlarında hayata hazırlayan öğretmenler, elbette toplumların mimarlarıdırlar. Yine öğretmenler, toplumların alın yazısına damgasını vuran kişilerdir. Toplumumuzu çağdaş uygarlık düzeyine ulaştıracak da öğretmenlerdir.

Bilgi ve sevgileriyle geleceğe ışık tutan öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü” kutlu olsun!
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 11 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2010, 12:09   #2
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Öğretmenler gününüz kutlu olsun

Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır.

Sitemizdeki öğretmenlerimizin ve tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlar, Tüm öğretmenlerimize Saygılar sunarım....
Alt 24.11.2010, 12:21   #3
sivaslı fd
Usta Yiğido

sivaslı fd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslı fd Şuan sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.03.2012 14:12

Tecrübe Puanı: 1065 sivaslı fd FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum...
BİN PARÇAYA BÖLÜNÜRÜM...FD
sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanıcı sivaslı fd'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2010, 12:26   #4
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Toplumun temel eğitimini üstlenen, büyük emeği olan öğretmenlerimize ne yazıkki maddi manevi gerekli ilgi ve değer gösterilmiyor. Ek iş yapmak zorunda bırakılıyor. Ülke olarak dünya sıralamasının çok çok gerilerindeyiz.
Sistem bir milletvekiline 10 bin lirayı uygun görürken, bir öğretmene 1500 tl gibi açlık sınırınında altında bir ücret ödeyerek ondan toplumu eğitmesini bekliyor. Büyük çelişki, Devletin en yüksek makamına gelmiş kim olursa olsun unutmasınki onuda bir öğretmen yetiştirmiştir.
Umuyorumki öğretmenlerimiz bir gün gerçek haklarına kavuşacaklardır, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar sevgi ve saygılar sunarım.
Alt 24.11.2010, 13:56   #5
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Başbakanımızdan alıntı: "Eli öpülecek insanlar vardır. Anne, Baba ve Öğretmen."

Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu olsun..
Alt 24.11.2010, 16:00   #6
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Sorunların sıkıntıların olduğu kesin.Ancak yine çok güzel bir gündü.Hayatın anlamı onlar,küçük yürekler..
Alt 24.11.2010, 16:43   #7
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

Site üyelerimiz arasındaki Öğretmenlerimizin 24 Kasım Gününü tebrik eder, eğitim hayatlarında başarılar dilerim.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanıcı Ertugrul'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2010, 21:02   #8
65serdal58
Usta Yiğido

65serdal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65serdal58 Şuan 65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.05.2016 10:20

Tecrübe Puanı: 1310 65serdal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız
65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı 65serdal58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2010, 22:03   #9
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1165 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Dünya da sadece Türkiye'ye ait olan günler vardır... Bunlardan biriside Öğretmenler Günüdür... O bakımdan Türkiye için, bu günü onlara özel kılanlar için öğretmenlerin önemi ap ayrıdır...
Tüm öğretmenlerin benden küçük büyük hepsinin ellerinden öperim... Ve unutmayalım öğretmen bir ülkenin yükselişini de yok oluşunu da sağlayacak insanlardır... Aynı şekilde bu öğretmenler öğrencilerini yetiştirirken bu sözü de unutmadan yetiştirsinler...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.11.2010, 08:10   #10
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein

Eli Öpülesi Öğretmen

Sivas'ta Kılıçarslan İlköğretim Okulu'nda görev yapan sınıf öğretmeni 34 yaşındaki Hakan Eraslan, okuttuğu bedensel engelli öğrencisini 4 yıldır her gün kucağında sınıfına taşıyor.

Babası serbest meslekle uğraşan ve doğum esnasında yapılan yanlış müdahale sonucu yürüyemeyen 11 yaşındaki 4'üncü sınıf öğrencisi Emre Dirici, eğitim gördüğü Kılıçarslan İlköğretim Okulu'nun merdivenlerinde rampa olmadığı için içeri girmekte zorlanıyordu. Öğrencisi ile yakından ilgilenen 10 yıllık öğretmen Hakan Eraslan, 4 yıldan bu yana öğrencisini her gün kucağında derslere götürmeye başladı. Tuvaletinden beslenmesine kadar öğrencinsin her şeyi ile yakından ilgilenen Eraslan, öğle arasında kapanan okulu da Emre Dirici için açık tutuyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle okulda düzenlenen törende öğrencisini kucağında alana getiren Eraslan, "Emre'nin diğer arkadaşları gibi sosyal etkinliklere katılması konusunda elimizden geleni yapıyoruz. Kendisi ile çok farklı bir bağ kurduk. Tüm öğrencilerimi seviyorum ama onun yeri ayrı." dedi. Okul Müdürü Ahmet Turan Arslanbüken de Emre'nin eğitimini alabilmesi için ellerinde geleni yaptıklarını, ihtiyaçları için kucakta taşındığını belirterek, "Öğle aralarında okulumuz kapalı olması gerekirken Emre eve gidip gelmekte zorlandığı için açık tutuyoruz. Hakan hocamız da kendisi ile yakından ilgileniyor." dedi. dedi. Öğretmenine ilgisi ve desteği için teşekkür eden Emre Dirici ise "Öğretmenimi çok seviyorum. Büyüdüğümde onu yemeğe götüreceğim. Beni her gün kucağında sınıfıma götürüyor. Onu çok seviyorum. Okulumuza bir rampa yapılsa benim için daha iyi olur. Tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun." dedi.

(Doğan Haber Ajansı)

Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)