Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ve Sivasspor Dernekleri > Türkiye'deki Dernekler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Türkiye'deki Dernekler Türkiye'deki Dernekler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.09.2007, 08:57   #1
erkansahin
Yeni Yiğido

erkansahin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkansahin Şuan erkansahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.06.2008 23:47

Tecrübe Puanı: 0 erkansahin BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Karagöl Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği

İstanbul' da bizim köyün derneği kuruldu (Sivas Karagöl Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği), ilk yıllar çok etkinlik yapılıyordu, hatta en son hatırladığım köye gidip meşe palamudu dikmişlerdi. fakat son zamanlarda iyice koptuk birbirimizden.
Farkettim ki kültürel değerler yitirilmeye, insanlar birbirinden kopmaya başladı. Keşke yapabileceğim birşeyler olsaydı ama kimsenin içinden böyle birşey gelmedikten sonra insan çaresiz kalıyor...
Alt 01.02.2008, 21:32   #2
karagollu_genc
Yeni Yiğido
NO AVATAR

karagollu_genc Şuan karagollu_genc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.02.2008 21:32

Tecrübe Puanı: 0 karagollu_genc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Karagöl Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği

ben karagolde yasayan bır gencım her sene oraya gıderım ama senın dedıgın kadar wahım bır tablo hıcbır zaman ortaya cıkmadı ben bır karagollu olarak senın bu dedıklerının yanlıs olduguna ınanıyorum bıdahakı sefere yazacagın konuyu yazmak ıcın deılde bılgı vermek ıcın yazarsan sewınırım herkes ustune dusenı yaparsa zaten problem olmaz problemlı gencler hıc olmaz
karagollu_genc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2008, 10:18   #3
erkansahin
Yeni Yiğido

erkansahin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkansahin Şuan erkansahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.06.2008 23:47

Tecrübe Puanı: 0 erkansahin BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart --->: Karagöl Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği

????? ne demek istediğini anlayamadım, beni azarlıyormusun? kim olduğunu bile bilmiyorum, o yüzden cevap da vermiyorum...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil