Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > DİN BÖLÜMÜ > Dini Bilgiler > Muhtelif konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.05.2009, 15:24   #1
ahmetsecer
Yiğido
NO AVATAR

ahmetsecer Şuan ahmetsecer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.10.2010 17:03

Tecrübe Puanı: 565 ahmetsecer FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Ausrufezeichen Cüppeli Ahmet Hoca’ya Cevap – Site

Cüppeli Ahmet Hoca’ya Cevap

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Bir kişi Hz. Mehdi (a.s.)’nin Hicri 1400’de çıkmayacağını, Hz. Mehdi (a.s.)’nin zuhurunun başka bir yüzyıla kaldığını iddia etmektedir. Bu iddiasıyla da Hz. Mehdi (a.s.)’nin Hicri 1400’de zuhur edeceğini ifade eden Peygamberimiz (s.a.v.)’den rivayet edilen ve en büyük ehli sünnet alimlerinin ittifakla kabul ettikleri yüzlerce sahih hadisi açıkça reddetmektedir. Bu site konuyla ilgili çok net cevapları içermektedir, ziyaret edip tüm gerçekleri öğrenin.
ahmetsecer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2009, 18:39   #2
sinx58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sinx58 Şuan sinx58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2009 18:50

Tecrübe Puanı: 0 sinx58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Cüppeli Ahmet Hoca’ya Cevap – Site

hocam,kusura bakmayında,bizansın alimleri,ıvır zıvır şeyleri tartışırken,fatihin topları o anda istanbulun surlarını dövüyordu,ahir zamanda imanını korumaya çalışan insanların,rivayetlere ne denli itibar edeceği tartışılır,velevki,hz mehdi a.s yarın çıktı,bugünden kendimizi düzene sokmazsak yarında çıksa aynı,1 yüzyıl sonra da çıksa ne fayda,bence bunlar boş tartışmalar kusura bakmasın kimse,cübbeli ahmet hoca ya gelince,vaazlarına 5 yıldan fazla devam ettim,inanılmaz bir rant kaygısı,inanılmaz bir geliri olan kişidir kendisi,onun için,islamın kesin şartlarını yerine getirmeye çalışıyorum,ve geriside kimse kusura bakmasın ama teferruat ,ahir zamanda .
sinx58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2009, 23:27   #3
Klimasuyu
Usta Yiğido

Klimasuyu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Klimasuyu Şuan Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1405 Klimasuyu isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Cüppeli Ahmet Hoca’ya Cevap – Site

bu adamın videoları cem yılmaz*ın videolarından daha çok tıklanıyormuş...
Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil