Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

M.Yeniköy - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > Kangal
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Kangal Kangal İlçesi ve Köyleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.05.2007, 19:56   #1
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 890 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart KANGAL-M.Yeniköy

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...][Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Nüfusu: 122

İle Uzaklığı:
113 km

İlçeye Uzaklığı: 31 km

Alt 20.09.2007, 16:30   #2
Fromsivas
Yeni Yiğido

Fromsivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fromsivas Şuan Fromsivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.09.2007 16:35

Tecrübe Puanı: 0 Fromsivas isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: M.Yeniköy

Vaay kardeş saolasın yaa benim köyümün resmi az balık tutmadık o resmin olduğu yerde çok sevindim valla görünce
Fromsivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Fromsivas'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.09.2007, 16:33   #3
Fromsivas
Yeni Yiğido

Fromsivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fromsivas Şuan Fromsivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.09.2007 16:35

Tecrübe Puanı: 0 Fromsivas isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Evde pc'im deki resimleri bulup ekleyim bi an önce!
Fromsivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Fromsivas'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.10.2007, 01:27   #4
nurettin.
Yeni Yiğido
NO AVATAR

nurettin. Şuan nurettin. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.11.2007 23:31

Tecrübe Puanı: 0 nurettin. FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vay kardeş resimlerini gördüm tohmanın oraya hatunun köprüsü derler az günlerimiz geçmedi o tohma boylarında. çok teşekkür ederim çalışmalarınız ve ilginizin devamını beklerim sayın serdar kardeşim nurettin güneyli
nurettin. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar nurettin.'e Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2007, 11:35   #5
OsmanArslantas
Yeni Yiğido

OsmanArslantas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OsmanArslantas Şuan OsmanArslantas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2011 17:14

Tecrübe Puanı: 0 OsmanArslantas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yavrum yeni köylüler burayı biz den önce keşfetmişler

iyi de bizim köy ora la terelik değilmi ora neyse yeniköylüler de bizden bişey olmaz

Konu OsmanArslantas tarafından (29.10.2007 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
OsmanArslantas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar OsmanArslantas'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2007, 15:25   #6
nurettin.
Yeni Yiğido
NO AVATAR

yukarıda (yavrum yeniköylüler) diye yazan kardeşim sana diyorum yazmış olduğun bu mesajı internet ortamında dünya okuyor ve izliyor sarıyolakta değilsin. yine iyki sonunu iyi bağlamışsın yeniköyde bizden farketmez diyerek.aç sizin köyün sitesini sizler için ne yazdığımıda kim olduğumuda oradan öğrenebilirsin.
nurettin. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar nurettin.'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2007, 17:46   #7
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4502 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: M.Yeniköy

Burdan yeniköylülere selamlar saygılar
Alt 02.11.2007, 12:13   #8
OsmanArslantas
Yeni Yiğido

OsmanArslantas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OsmanArslantas Şuan OsmanArslantas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2011 17:14

Tecrübe Puanı: 0 OsmanArslantas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abi bura sivaslıların sitesi biz özümüzü bulmaya çalışıyoruz yada ona dönmeye çalışıyoruz dimi aslında.Bi de zaten o yazıyı ben yazmadım arslantaş çok fazla bizimkilerden herkese ben benim şifremi verdim onlardan biri yazmıştır.

bak abi bi de ben sana bizim köyün sitesini vereyim de nasıl konuşuyorlar internet ortamında
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu OsmanArslantas tarafından (02.11.2007 Saat 12:23 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
OsmanArslantas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2007, 17:12   #9
nurettin.
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sayın osman kardeşim ben o mesajı şahsınıza değil, bilakis yazan şahsa atıfta bulunmak maksadı ile yazmıştım. Dikkat ederseniz sizlerede teşekkür etmiştim çalışmalarınızdan dolayı öyle değilmi? önerilerinize katılıyorum ancak öyle hitap eden insanların kendi özüne dönme veya özünü bulma yolunda olduklarına inanmıyorum. Ben beklerdimki siz değilde o arkadaş benim haklılığımı ifade eden bir mesaj yollayıverseydi bence en büyük erdemliliği yapmış olurdu ve bende onu (büyükse ellerinden, küçükse gözlerinden) öperdim. Ayrıca sizlerde tanımak istediğimi ifade etmiştim ama siz kendinizi tanıtmadınız. Etyemezin sitesinede girdim gerçekten takdire şayan bir site yapmışınız sizleri kutlarım. Sağlık ve mutluluklar dilerim.

üsküdardan yazan yiğido altuntaş abi gönderdiğiniz selam ve sevgilerinizden dolayı teşekkür eder bende size şükran ve saygılarımı sunarım. Abiciğim siz yiğodolar diyarının neresindensiniz ben kangallı olduğunuzu tahmin ediyorum. Sizden istihramım eğer mahsuru yoksa açık adresinizi yazarsanız mumnun olacağım Nurettin GÜNEYLİ

üsküdardan yazan yiğido altuntaş abi gönderdiğiniz selam ve sevgilerinizden dolayı teşekkür eder bende size şükran ve saygılarımı sunarım. Abiciğim siz yiğodolar diyarının neresindensiniz ben kangallı olduğunuzu tahmin ediyorum. Sizden istihramım eğer mahsuru yoksa açık adresinizi yazarsanız mumnun olacağım Nurettin GÜNEYLİ

Konu nurettin. tarafından (04.11.2007 Saat 17:31 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Alt 05.11.2007, 12:04   #10
ebubekir çakmak
Usta Yiğido

ebubekir çakmak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ebubekir çakmak Şuan ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2010 12:51

Tecrübe Puanı: 680 ebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDI
Rotes Gesicht --->: M.Yeniköy

ooo tüm köylülerimiz burda selamunaleyküm aziz yeniköylüler

O HALDE

HAYATTA BENİM BOYAYACAĞIM RENGİ ALACAKTIR!!!

EBUBEKİR ÇAKMAK.
ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)