Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Sivas'ımız Hakkında Bilinmeyenler, Sivas'ımızı Tanıtalım
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas'ımız Hakkında Bilinmeyenler, Sivas'ımızı Tanıtalım Burada güzel kentimiz Sivas hakkında değişik Bilgiler verebilir veya yorumlayabilirsiniz. Sivas'ımızı güzelliklerini anlatalım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.11.2009, 10:14   #1
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas`da Tavsiye Edebileceginiz Mekanlar!

Merak ettigim bu kültürel mekanlar haric Genclerimiz Sivas`da ne yapiyor
Belirli yapilabilecek aktiviteler var mi?
buraya Sivas´da tavsiye edeceginiz mekanlari (cafe, restaurant, bowling, piknik, lunapark vs...) bizlerle paylasirsaniz güzel olur...

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.11.2009, 10:45   #2
özdemir
Usta Yiğido

özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özdemir Şuan özdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.12.2014 15:25

Tecrübe Puanı: 707 özdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Sivas`da Tavsiye Edebileceginiz Mekanlar!

bu konu iyi olmuş
sivas dışında yaşayanlar açısındanda faydalı olacağını düşünüyorum
en azından sivasa gidince hangi mekanlara gidebiliriz ön bilgimiz olur
paylaşımların yüksek olması temennim..
Alt 16.11.2009, 16:00   #3
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1266 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Yazın Ethembey Parkı'nı seviyorum.Birazx pahalı olsa da açık ve temiz havada bir şeyler içip okey oynamak güzell..
Alt 16.11.2009, 16:15   #4
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4506 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Ömür lokantası acayip güzel işkembe çorbası yapıyor, yatılı okulda kalırken geceleri pencereden kaçıp çorba içmeye giderdik. Sizi açar mı bilmem, ama bizim için çok güzeldi sirkeli, sarımsaklı, karabiberli işkembe çorbası.
Alt 16.11.2009, 16:18   #5
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1313 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ulucamii bahçesini tavsiye ederim.. çarşıya ne zaman gitsem sağından geçer solundan geçer dayanamaz girerim içeri... orada nur yüzlü amcalarla sohbet eder gönül pasımı silerim...
Alt 16.11.2009, 16:21   #6
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1266 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

İnönün Konağı'nın arkasında tam hatırlamıyorum ama Hudai Konağında güzel bir mekanda,açık havada,tarihi bir dokuda kahvaltı yapabilirsiniz..
Alt 16.11.2009, 16:26   #7
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1313 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bizim mahalledeki parka da gelebilirsiniz... yazın gelin ben size çay yaparım akşam oturur eşsiz sivas manzarasını izlersiniz
Alt 16.11.2009, 16:31   #8
MİKAİLOGLU
Usta Yiğido

MİKAİLOGLU - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MİKAİLOGLU Şuan MİKAİLOGLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2010 19:56

Tecrübe Puanı: 817 MİKAİLOGLU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

konu açılımı güzel en azından sivasa gidince gidecek yeni yerleri ögrenmiş oluruz.paylaşıma emegi gecen herkese şimdiden teşekürler.
MİKAİLOGLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.11.2009, 16:35   #9
LaEdri
Usta Yiğido

İstasyon Caddesinde İstasyon cafe var,normalden çok daha pahalı olsa da iyi bir yer.Bolulu Hasan Usta tatlıları fena değil..
Alt 16.11.2009, 16:36   #10
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4506 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Alıntı:
goramaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bizim mahalledeki parka da gelebilirsiniz... yazın gelin ben size çay yaparım akşam oturur eşsiz sivas manzarasını izlersiniz
İşte bu iyi fikir hesap ödemeden yeyip, içmek. En güzel sizin mahallede ki park. Tek endişem biraz düzenleme yapılıp açılış için kapatılması.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)