Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Hep Bayramda mı buluşacağız??? Bir de öylesine görüşelim:) - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslılar' ın Dayanışma Köşesi > Yurtiçindeki Sivaslılar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Yurtiçindeki Sivaslılar Yurtiçindeki Sivaslıların Tanışma ve Dayanışma Köşesi

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.01.2010, 22:29   #1
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1164 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Hep Bayramda mı buluşacağız??? Bir de öylesine görüşelim:)

Evet sevgili arkadaşlar... Baktım gezdim dolaştım ve farkettim ki Yurtiçindeki Sivaslılar bölümünde Sivas'taki Sivas'lılar diye bir bölüm yok... Biraz garip geldi... Tam onu açacaktım ki dedim hep bayramda seyranda mı buluşacağız bir de öylesine buluşalım... Sivas'taki Sivaslilar.net ya da Sivasspor.com üyeleri ile çok sık görüşemiyoruz, tam da tatilken öğretmenler, öğrenciler memlekete gelmişken görüşelim dedim... Konya Etli ekmeğini bizimkinden çok beğenenlere Etlekmek ısmarlayalım, İstanbul'dan gelenler olursa onlardan birisine de seçimlerden kaynaklı bir köfte sözüm var ona da onu ısmarlayayım...

Yani tamamem bencilce birşey buluşma amacım... Sizlerle görüşmek ya da muhabbetin iki belini kırak diye değil... Tek nedeni borçlarımı ödeyeyim

Şaka bir yana da arkadaşlar, hakikaten bir fırsat yaratalım ve önümüzdeki hafta içerisinde görüşelim... Herkes düşüncelerini görüşlerini yazsın, Sivas'ta yaşayan site yöneticilerimiz de "Milli iradeye" uygun şekilde bir tarih ve saat belirlesinler, yeri de ortaklaşa belirleyip görüşelim derim...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 9 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.01.2010, 22:33   #2
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1309 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Hep Bayramda mı buluşacağız??? Bir de öylesine görüşelim:)

etliekmekler sendense gelirim ben .. beleş ne de olsa...
Alt 29.01.2010, 08:06   #3
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

biz burada bunu başardık gibi bakalım devam edebilecekmiyiz.

Sivasta'da böyle birşeyin olması güzel olur.

Etli ekmek varsa bide beleşse bende gelmeyi düşünebilirim, tabi davet olursa.

ben yazın geldim Ramazan Bayramında dört kişiyi zor topladım, sen başarabilirmisin bilemem..
Alt 29.01.2010, 08:53   #4
Rallim58
Usta Yiğido

Rallim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rallim58 Şuan Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.04.2012 13:19

Tecrübe Puanı: 791 Rallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOKRallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Burak hocam, okullar 8 şubat açılıyor. Önümüzdeki hafta sonu, il dışından gelenler gidecek, onları da kapsayan bir proje ise, bu hafta sonu olmalı. En ivedisi yarın gibi, çünkü Pazar saat 15.00 maç var. Ama talep edilirse ki ordan da maça geçelim neden olmasın.

Şu anda Sivas'ımızda bulunanlar ve katılmayı arzu edenler isimlerini yazarlarsa daha uygun olur diye düşünüyorum. Zamanını tesbit edip yeri de belirtirseniz, nasip olur aksilik olmazsa, mutlaka katılırım.
Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Rallim58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2010, 09:18   #5
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Haydin bakalım Merkez Yiğido veya yiğideleri. Burak kardeşim güzel bir fikir ortaya atmış, bunu iyi değerlendirin. Yiyin yemeğinizi, için çayınızı, edin sohbetinizi tanışın kaynaşın, hiç bir şey kaybetmezsiniz, yeni arkadaşlık, dostluklar kazanmış olursunuz. Resim çekilmeyi ve sitemizde yayınlamayıda ihmal etmeyin. Şimdiden afiyet ve iyi sohbetler olsun.
Alt 29.01.2010, 09:50   #6
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI

Cumartesi yada pazar olursa katılabilirim pazartesi günü istanbula gideceğim...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı FurkaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2010, 12:40   #7
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1164 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Ben maç biletimi aldım, D Blok P 56 yani uğurlu koltuğumdan... Fener'in kurtuluşu yok... Maça birlikte gider miyiz bilmem ama maçtan önce 12 gibi felan buluşabiliriz....

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2010, 22:17   #8
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4501 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

İyi bir düşünce sivastaki arkadaşların buluşup tanışıp dostluklar kurması kadar güzel bir olay olabilirmi hiç ben şimdiden sizin buluşmanızı ve bu önemli günü ölümsüzletip resimler cekmenizi ve sitemize eklemenizi sabırsızlıkla bekliyorum bence bu tarihi fırsat kacmaz hem yemekli bir toplantı olacağa benziyor etli ekmek köfte lafları dolaşıyor ortalıkta kıbrıslı kardeşimi bu örnek davranışından dolayı kutlarım.
Alt 29.01.2010, 22:20   #9
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Biz de Pazar günü Ankarada buluşuyoruz. Sizden kalabalık olursak siz foto filan eklemeyin sakın )
Alt 29.01.2010, 22:26   #10
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1261 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Maç günü gelmem biraz zor ama onun dışında gelmeye çalışırım!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil