Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Yatırımlar ve Şirketler > Sivas' ta Yatırım
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas' ta Yatırım Sivasa Yatırım, Sivas Yatırım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.05.2008, 18:05   #131
FatihCan
Usta Yiğido

FatihCan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FatihCan Şuan FatihCan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.07.2009 14:15

Tecrübe Puanı: 743 FatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: Sivas'ın 2008 Rotası

Alıntı:
yakamozz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Evet ben de sivasta yaşıyorum ama senin gibi kesinlikle karamsar değilim, arkadaşlar sivasa yapılan güzellikler için koca bir forum açmışlar buraya ve oku oku bitmiyor çünkü yapılan bu güzellikler o kadar çok ki birçoğuna da bizzat şahit oluyorum ve yerinde görüyorum.Ama hiç kusura bakma sen yaptığın bu yorumlarla kirletiyorsun bu forumu.Ne diyeyim Allah akıl fikir versin...

Öncelikle sen konuşma adabını, terbiyeni bir topla tanımadığın bir insanla nasıl konuşacağını öğren ondan sonra beni eleştir tamam mı !

Kirletmek ancak kirli konuşanlar için geçerli birşey. Oda sanırım sana yakışır....

Allah cümlemize akıl fikir versin.

Ben burada forumu açnları felan eleştirmiyorum ki
Alt 26.05.2008, 18:07   #132
FatihCan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 743 FatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
berat.demir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
şu gelişmeler olduğu zaman suratını merak edecem gerçekten o ifadeyi merak ediyor olacam. sıcak çermik ortaklık kültürüyle yapılıyo. bundan sonra sana cevap ta yazmicam tabii hakaret etmediğin sürece. hakarete hiç tahammülüm yoktur. elinde 3 5 bahanen kaldı. adliye sarayı bölge hastanesi. bi de 1 2 başka konu. bunlar da gerçekleştiği zaman merak ediyorum ne yazacağını. yazacak bişey bulamayacaksın.
ben ilçe olmaya aday şehirden bahsediyormuşum. saydıklarım normal şeylermiş. işim gücüm yok sana sivasta olan gelişmeleri sayfa sayfa yazacam öylemi. ben bu tuzağa bi daha düşmem. orda saydıklarım icraatların bi kısmıydı. gerisini saymicam senin gibi şartlanmış insanlara ne desek boş. ne anlatsak boş bildiğinden şaşmaz çünkü. bu kadar yazı bile fazla aslında da. neyse

Fazlaysa yazma kardeşim sana zorla yazı yaz cevap ver diyen yuok zaten senin bu bilgilerinede ihtiyacım yok....

Merak etme ben kimseye hakaret etmem.... bir daha aynaya bakarak konuşma lütfen ...
Alt 26.05.2008, 18:44   #133
berat.demir
Yasaklı
NO AVATAR

berat.demir Şuan berat.demir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.12.2009 06:51

Tecrübe Puanı: 0 berat.demir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
FatihCan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Fazlaysa yazma kardeşim sana zorla yazı yaz cevap ver diyen yuok zaten senin bu bilgilerinede ihtiyacım yok....

Merak etme ben kimseye hakaret etmem.... bir daha aynaya bakarak konuşma lütfen ...
bu bilgilere ihtiyacın yoksa bu konuya girme kardeşim o zaman. yakamozz un dediklerine aynen katılıyorum. bu konuya girip yazı yazdığına göre ihtiyacın var ki ihtiyaç hissedip okumak zorunda kalıyorsun. yoksa ilgini çekmeyen konularda ne işin var. itiraf et ilgini çekiyo ve bilgi eksikliğin olduğu için girip okuyorsun ve sonra da sabote etmeye çalışıyorsun. ama ne kadar sabote etmeye çalışsan da boşa kürek çekersin artık sana kızmıyorum bile. çünkü ben bi adama kızmam için onu ciddiye almam lazım. ciddiye alıp kızarsamda ALLAH SONUMUZU HAYIR GETİRE. bi adamı seversem de sonuna gadar severim.
berat.demir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.05.2008, 18:49   #134
FatihCan
Usta Yiğido

Alıntı:
bu bilgilere ihtiyacın yoksa bu konuya girme kardeşim o zaman. yakamozz un dediklerine aynen katılıyorum. bu konuya girip yazı yazdığına göre ihtiyacın var ki ihtiyaç hissedip okumak zorunda kalıyorsun. yoksa ilgini çekmeyen konularda ne işin var. itiraf et ilgini çekiyo ve bilgi eksikliğin olduğu için girip okuyorsun ve sonra da sabote etmeye çalışıyorsun. ama ne kadar sabote etmeye çalışsan da boşa kürek çekersin artık sana kızmıyorum bile. çünkü ben bi adama kızmam için onu ciddiye almam lazım. ciddiye alıp kızarsamda ALLAH SONUMUZU HAYIR GETİRE. bi adamı seversem de sonuna gadar severim.

ben sana diyorum ki bana cevap yazma ben seni muhatap alarak konuya cevap yazmıyorum Talha bir konu açmış ben konu üzerine yorum yapıyorum... sivasta yaşıyorum elbette ki sivas ile alakalı olan her konuya ben yorumumu yaparım yazarım....

kim beğenir kim beğenmez bu umrumda değil......

bilgi eksikliğim felanda yok... kopyala yapıştır olayını yaparak sen burada bilgimi saçtığını sanoıuyorsun....

beni ciddiye alıp alamamn konusunda da hiç umrumda değilsin.

beni sevmen veya sevmemende umrumda değil....
Alt 26.05.2008, 18:58   #135
berat.demir
Yasaklı
NO AVATAR

Alıntı:
ben sana diyorum ki bana cevap yazma ben seni muhatap alarak konuya cevap yazmıyorum Talha bir konu açmış ben konu üzerine yorum yapıyorum... sivasta yaşıyorum elbette ki sivas ile alakalı olan her konuya ben yorumumu yaparım yazarım....

kim beğenir kim beğenmez bu umrumda değil......

bilgi eksikliğim felanda yok... kopyala yapıştır olayını yaparak sen burada bilgimi saçtığını sanoıuyorsun....

beni ciddiye alıp alamamn konusunda da hiç umrumda değilsin.

beni sevmen veya sevmemende umrumda değil....
sen kopyala yapıştır bile yapmıyorsun. bana göre sivasın ileri gitmesi senin hoşuna gitmiyor. Sivas merkez nüfusu 250 binden 300 binin üzerine çıktı. şuna bi CEVAP VER NİYE çıktı. bırak afaki konuşmaları. Bu nüfus artıiını niye görmezden geliyorsun. bu bi şehir için normal büyüme filan değil. Malatyanın nüfusu niye 8 senede sadece 2 bin kişi arttı. bu nüfus artışına bi cevap ver.
işine mi gelmiyo cevap vermek. Malatya niye 8 senede sadece 2000 kişilik nüfus artışı yaşıyo da sivas MERKEZ 50 55 bin artıyo
Alt 26.05.2008, 19:05   #136
FatihCan
Usta Yiğido

Alıntı:
sen kopyala yapıştır bile yapmıyorsun. bana göre sivasın ileri gitmesi senin hoşuna gitmiyor. Sivas merkez nüfusu 250 binden 300 binin üzerine çıktı. şuna bi CEVAP VER NİYE çıktı. bırak afaki konuşmaları. Bu nüfus artıiını niye görmezden geliyorsun. bu bi şehir için normal büyüme filan değil. Malatyanın nüfusu niye 8 senede sadece 2 bin kişi arttı. bu nüfus artışına bi cevap ver.
işine mi gelmiyo cevap vermek. Malatya niye 8 senede sadece 2000 kişilik nüfus artışı yaşıyo da sivas MERKEZ 50 55 bin artıyo

Sivasın nufusau artmıyor sivasın nufusu düşüyor

sivas sadece sivas merkezden ibaret değil hem merkezin nufusunun artması ve ilçelerin köylerin azalmasın bir şehir için ve ülke için olabilecek en büyük tehlike...

Yani, bu şehirde kırsalda köylerde kimse kalmıyor ? tarım ve hayvancılık bitiyor... buna paralel olarakta merkez nufusu artıyor ve yine bu artışa paralel olarakta merkezde olağan harakeketlilik oluyor ve sen bunu büyük bir ivme zannediyorsun ....

bilmem anlatabildim mi ?
Alt 26.05.2008, 19:13   #137
berat.demir
Yasaklı
NO AVATAR

Alıntı:
Sivasın nufusau artmıyor sivasın nufusu düşüyor

sivas sadece sivas merkezden ibaret değil hem merkezin nufusunun artması ve ilçelerin köylerin azalmasın bir şehir için ve ülke için olabilecek en büyük tehlike...

Yani, bu şehirde kırsalda köylerde kimse kalmıyor ? tarım ve hayvancılık bitiyor... buna paralel olarakta merkez nufusu artıyor ve yine bu artışa paralel olarakta merkezde olağan harakeketlilik oluyor ve sen bunu büyük bir ivme zannediyorsun ....

bilmem anlatabildim mi ?
sen bana bişey anlatma. Avrupa ve Amerika da tarım nüfusu ve köy nüfusu sadece %2. Ama adamlar dünyayı yönetiyor. adamlar artık topraksız tarım yapıyor. hangi ülke %40 kırsal nüfusla kalkınmış. önemli olan az kırsal nüfusla verimli tarım yapmaktır. sen sivasın tarım ve hayvancılıktaki istatistikleri incelememişin. git incele ondan sonra konuş. bak bakalım ürün tonajları azalıyor mu artıyor mu. hayvan sayısı azalıyo mu artıyomu. ben bu rakamları verirdim ama vermicem.
Malatya ya yine cevap yok.
Alt 26.05.2008, 19:19   #138
FatihCan
Usta Yiğido

kardeşim malatyadan banane yawww

ozaman bende sana uşak-düzce yalava- maraş-urfa veriyim olacak işmi bir malatya bellemişin aşka bişi yok.
Alt 26.05.2008, 19:28   #139
berat.demir
Yasaklı
NO AVATAR

malatya işine gelmiyo da ondan . sana en güzel örnek malatya. niye nüfusu sadece 2000 kişi artıyo da sivasın 50 55 bin artıyo. sananeymiş. işine gelmezse sanane olur tabi. işine gelince sen konya dan örnek veriyosun o zaman niye konyadan banane demiyosun. işte senin çelişkin. keni kendinin kuyunu kazıyosun. AVRUPA AMERİKA VE MALATYA YA YİNE CEVAP YOOOOOK. SİVAS TARIM İSTATİSTİKLERİNE YİNE CEVAP YOK.
Düzce de ne var . havaalanı mı var nüfusu kaç. İstanbulun dibinde yine gelişme çok yavaş
Uşakın nüfusu kaç. Uşak haritada nerde kaç kişi bilir
Yalova da ne var sanayi bile yok
Maraş gelişiyo doğru.
Urfa da gapa o kadar yatırım yapıldı beklenen gelişme yine olmadı ama keşke olsa.
Sivas a hızlı tren geldiğinde görüşecez ihalesi yapıldı.
Alt 26.05.2008, 19:58   #140
berat.demir
Yasaklı
NO AVATAR

PARK CITY AVM AÇILIYOR.
17000 M2 KAPALI ALANIYLA SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLERİN YAPILACAĞI ALANLARIYLA 43 TANE ÜNLÜ MARKA ZİNCİRİ MAĞAZALARIYLA VE DAHA BİR ÇOK AKTİVİTESİYLE 500 KİŞİLİK İSTİHDAMIYLA PARK CİTY AVM AÇILIYOR. SİVASIMIZA HAYIRLI OLSUN. İKİNCİ BİR AVM DE DE YAKINDA ÇALIŞMALARA BAŞLANACAKTIR.
İŞTE YATIRIM İŞTE DEĞİŞEN VE GELİŞEN SİVAS
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)