Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular > Organizasyonlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.09.2008, 13:40   #21
Reşit Yılmaz
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Reşit Yılmaz Şuan Reşit Yılmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.10.2009 14:05

Tecrübe Puanı: 0 Reşit Yılmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: 2. Geleneksel Ankara İftar Görüntüleri

SEVGİLİ YİGİDOLAR.2008 YILI ANKARA İFTAR BERABERLİĞİNDEN DUYDUĞUM MUTLULUĞU BURADA TEKRAR İFADE ETMEK İSTERİM.GÖNLÜM İSTERKİ GÜZEL HEMŞEHRİLERİMİZİN YEDİDEN YETMİŞE HEPSİ TEK YUMRUK OLSUNLAR.
YÜREKLERİNDEKİ SEVGİ MUHABBET ACI TATLI YAŞADIKLARIMIZI PAYLAŞMA İMKANLARIMIZ OLSUN.BEN SİVAS TOPRAĞININ BİR ÇOCUĞU OLMANIN ONUR VE GURURUNU HAYATIMIN HER DEVRESİNDE YAŞADIM.BU DUYGULARIM HALA YÜREĞİMDE AYNI SICAKLIKLA YERİNİ KORUYOR.İNANIN SAMİMİYETLE VE GÖNÜLLE ATILAN HER ADIMDA RAHMET VE BEREKET VARDIR.İNANIN YEMEKTE SEVGİLİ YİGİDOLARIN HEYECANLARI GÖZLERİNE YANSIMIŞTI NERDEYSE AĞLAYACAKTIM AMA KENDİMİ TUTTUM.SİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM YİGİDOLAR.ALLAH VARLIĞINIZI BİRLİĞİNİZİ DİRLİĞİNİZİ ARTIRSIN.HEP PAYLAŞIM İÇİNDE OLALIM VE BİRBİRİMİZDEN KOPMAYALIM.AÇTIMOLA ŞU SİVAS'IN GÜLÜ YAPRAĞI ÇEKTİ BİZİ GURBET ELİN SUYU TOPRAĞI.HEPİNİZİN GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM.ANKARA'DA SİVASSPOR MAÇINDA BİRLİKTE OLMAK DİLEĞİMLE.ŞİMDİDEN BAYRAMINIZI TEBRİK EDİYORUM.YÜCE RABBİMDEN YÜREĞİNİZİN YAŞAMA SEVİNCİYLE DOLMASINI DİLİYORUM SEVGİLİ SİVAS'ILAR.
Reşit Yılmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2008, 15:28   #22
SEMİH-58
Usta Yiğido

SEMİH-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SEMİH-58 Şuan SEMİH-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2009 23:08

Tecrübe Puanı: 749 SEMİH-58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: --->: 2. Geleneksel Ankara İftar Görüntüleri

Alıntı:
Reşit Yılmaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
SEVGİLİ YİGİDOLAR.2008 YILI ANKARA İFTAR BERABERLİĞİNDEN DUYDUĞUM MUTLULUĞU BURADA TEKRAR İFADE ETMEK İSTERİM.GÖNLÜM İSTERKİ GÜZEL HEMŞEHRİLERİMİZİN YEDİDEN YETMİŞE HEPSİ TEK YUMRUK OLSUNLAR.
YÜREKLERİNDEKİ SEVGİ MUHABBET ACI TATLI YAŞADIKLARIMIZI PAYLAŞMA İMKANLARIMIZ OLSUN.BEN SİVAS TOPRAĞININ BİR ÇOCUĞU OLMANIN ONUR VE GURURUNU HAYATIMIN HER DEVRESİNDE YAŞADIM.BU DUYGULARIM HALA YÜREĞİMDE AYNI SICAKLIKLA YERİNİ KORUYOR.İNANIN SAMİMİYETLE VE GÖNÜLLE ATILAN HER ADIMDA RAHMET VE BEREKET VARDIR.İNANIN YEMEKTE SEVGİLİ YİGİDOLARIN HEYECANLARI GÖZLERİNE YANSIMIŞTI NERDEYSE AĞLAYACAKTIM AMA KENDİMİ TUTTUM.SİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM YİGİDOLAR.ALLAH VARLIĞINIZI BİRLİĞİNİZİ DİRLİĞİNİZİ ARTIRSIN.HEP PAYLAŞIM İÇİNDE OLALIM VE BİRBİRİMİZDEN KOPMAYALIM.AÇTIMOLA ŞU SİVAS'IN GÜLÜ YAPRAĞI ÇEKTİ BİZİ GURBET ELİN SUYU TOPRAĞI.HEPİNİZİN GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM.ANKARA'DA SİVASSPOR MAÇINDA BİRLİKTE OLMAK DİLEĞİMLE.ŞİMDİDEN BAYRAMINIZI TEBRİK EDİYORUM.YÜCE RABBİMDEN YÜREĞİNİZİN YAŞAMA SEVİNCİYLE DOLMASINI DİLİYORUM SEVGİLİ SİVAS'ILAR.
iftar organizasyonuna katıldıgınız için can-ı gönülden teşekkür ederim ellerinizden öperim reşit amca inşallah hersene beraber iftar yaparız...

Al işte bir yaprak daha düştü...

Haydi Selametle Kalın...
SEMİH-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2008, 07:46   #23
Reşit Yılmaz
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Reşit Yılmaz Şuan Reşit Yılmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.10.2009 14:05

Tecrübe Puanı: 0 Reşit Yılmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: 2. Geleneksel Ankara İftar Görüntüleri

Sevgili Semih'im güzel hemşerim.Dilek ve temennilerine aynen katılıyorum.Biz bu sevdayı büyüklerimizden atalarımızdan miras olarak aldık.Merhum Kırım Mücahidi Gaspıralı İsmailin bir güzel sözü var derki BİR OLALIM,İRİ OLALIM,
DİRİ OLALIM. Sevgili YİGİDOLAR bu sevdanın takipçileri ve mirasçıları.Bunu nefsimizle yaşamanın haz ve tadını böyle organizasyonlarda bize tattırdığınız için size teşekkür ederim.Bende başta sen olmak üzere YİGİDOLARIMIZIN gözlerinden öperim.
Burada bir güzel sözüde hatırlatmaktan geçemeyeceğim.Yine atalarımızdan alınma güzel bir sözdür. MARİFET İLTİFATA TABİDİR. Sağlıcakla kal güzel SİVAS'lım.YİGİDOM.
Reşit Yılmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)