Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
DAVETLİSİNİZ - Sayfa 5 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.08.2008, 10:21   #41
eminmisin
Yeni Yiğido

eminmisin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eminmisin Şuan eminmisin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2014 20:39

Tecrübe Puanı: 0 eminmisin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: DAVETLİSİNİZ

BENCE ÇOK GÜZEL BİR BULUŞMA BU BULUŞMAYI DÜZENLEYENLERİ KUTLUYORUM UMARIM KATILIM YÜKSEK OLUR. NE YAZIKKİ BU SENE SİVASA GİDEMEDİM UMARIM BU GÖRÜNTÜLERİ VİDEOYA KAYIT ETMİSLERDİR GİDEMEYENLERDE EGER SİTE YÖNETİMİ İZİN VERİRSE BURADA İZLEMEK İSTERİZ.
eminmisin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 09.08.2008, 21:30   #42
hsizer
Yeni Yiğido
NO AVATAR

hsizer Şuan hsizer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.12.2010 19:59

Tecrübe Puanı: 0 hsizer FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Davet için çok teşekkür ederim ,şu anda yalova'da olduğumdan katılamıyorum.Ama gönlüm her zaman için sivasımdadır.Tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.
hsizer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 12.08.2008, 11:49   #43
kızılelmalım
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kızılelmalım Şuan kızılelmalım isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.03.2015 20:37

Tecrübe Puanı: 0 kızılelmalım Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ilginiz için teşekkürler ben şu an kızılelmadayım maillerime günlük bakamadım çok gelmek isterdim nasip değilmiş selam ve sevgilerimle.mustafa akgül

Tarih : 08.08.2008

Yer : Ethembey Parkı

Saat : 18:00

Buluşmaya katılacak arkadaşlardan bu başlıkta isimlerini yazdırmalarını rica ediyoruz
.

1) haythuyt
2) Abdullah Duman
3) cahar
4) yiğiter187
5) sultanşehir
6) kakikli samet
7) onay58
8) falconys
9) yakamozz
[/quote]
kızılelmalım isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 12.08.2008, 12:23   #44
dark_yamtar58
Yasaklı
NO AVATAR

dark_yamtar58 Şuan dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.12.2009 14:39
3D Car Driver Champion! Ancient Battle Champion! Basketball Rally Champion! BMX Stunts Champion! Clay Pigeon Shooter Champion! Counter-Strike Champion! Early Man Wars Champion! Ice Racer Champion! Lord Cannonball 2 Champion! Roulette Champion! Yeti Sports 9 - Final Spit Champion!
Tecrübe Puanı: 0 dark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu nazik davetiniz için çok teşekkür ederim.İnanın katılmak için neler vermezdim ama görevim icabı şu an Sakaryada oldum için katılamadım, çok üzgünüm.Daha önceden haberim olsaydı iznimin bir kısmını kullanmaz bu tanışma davetine katılırdım ama şu an için iznimin tamamını kullanmış bulunuyorum,oysaki bu sitedeki bütün arkadaşları tanımak sohbettin canlısını yapmak isterdim.Bu nazik davete katılan bütün hemşerilerime selamlar saygılar allaha emanet olun.
dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.08.2008, 12:24   #45
AhMeTTuRaN90
Tecrübeli Yiğido

AhMeTTuRaN90 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

AhMeTTuRaN90 Şuan AhMeTTuRaN90 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.05.2009 13:44

Tecrübe Puanı: 631 AhMeTTuRaN90 TAM BIR BEYEFENDIAhMeTTuRaN90 TAM BIR BEYEFENDIAhMeTTuRaN90 TAM BIR BEYEFENDIAhMeTTuRaN90 TAM BIR BEYEFENDI

guzel bır bulusma oldu dogrusu gelenlere tesekkurler

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil