Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.05.2007, 21:17   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart BÜYÜK BULUŞMA

SivasTuning.com sitesinin Almanya’da düzenlediği 1. Almanya SivasTuning Buluşması başarı ile gerçekleştirildi.

Belediye Başkanın ve Alman misafirlerinde da iştirak ettiği buluşmaya gurbetteki hemşerilerimizde yoğun ilgi gösterdi.Sağanak yağmura rağmen oldukça eğlenceli geçen buluşmanın Almanya’da yapılan ilk Türk Tuning organizasyonu olması da ayrı bir mutluluk kaynağı oldu.

Buluşmanın temel hedefi olan gurbetteki Sivaslıların bir araya gelebilmesi , birlik ve beraberlik duygusunu yaşatma konusunda bir adım daha atılmış oldu.
Yazılı ve görsel basının büyük ilgi gösterdiği organizasyon hem gurbetçilerimizin hem de Alman vatandaşlarının taktiri topladı.Yağmura aldırmadan tüm katılımcılar bütün etkinliklere katıldılar.
Mangal partisi ve Dj Mega Yıldız’ın müzik dinletisi buluşmaya ayrı bir renk kattı ve katılımcıların güzel vakit geçirmesi sağlandı.

Sivas ve Sivasspor stantlarının da açıldığı buluşma ile şehrimizin ve takımımızın tanıtımı sağlanmış oldu.Avrupa’daki büyük Sivas potansiyelini harekete geçirmeye çalışan ASİB(Avrupa Sivaslılar Birliği) kuruluşu da bu buluşmaya destek verdi.

550 metrelik pistte yapılan karting turnuvası oldukça çekişmeli ve bir o kadarda eğlenceli geçti,turnuva sonunda ilk üç sırayı alan katılımcılara kupaları verildi.

Modifiyeli araç yarışmasının da düzenlendiği organizasyona çok sayıda modifiyeli aracın katılması dikkat çekti.Araçların dış görünüşleri,renk uyumu ve motor gücü gibi kıstasların arandığı yarışmada ilk üç içine giren araç sahiplerine kupaları Belediye Başkanı Dorothea Schulte ve ASİB Başkanı Rüştü Elmas tarafından takdim edildi.

Avrupa da yapılan ilk Türk tuning organizasyonuna bizzat katılan Belediye Başkanı Dorothea Schulte Almanya’da Türklerin yoğun olarak yaşadığını,birlik ve beraberlik duygusu ile güzel organizasyonlarda buluştuklarını,bu buluşmalara destek vermekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek;
‘’1. SivasTuning organizasyonun çok başarılı buldum,bu tür buluşmalar ile gençlere birlik ve beraberlik duygusu aşılanmış oluyor.Türk kültürünün ve özelde Sivas’ın burada da tanıtımına büyük katkı veriliyor.’’dedi.

ASBİR Genel Başkanı Yücel Şeker‘in ve yöneticilerinin katıldığı organizasyona gurbetçi vatandaşlarımız bu ilk buluşmadan büyük memnuniyetle ayrıldıklarını ve artık SivasTuning Almanya buluşmalarının geleneksel hale gelmesini istedikleri söyleyerek [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] yöneticilerinin büyük özveri ile bu organizasyonu hazırladıklarını ve buluşmadan büyük keyif aldıklarını beyan ederek SivasTuning sitesi yöneticilerine teşekkür ettiler.

ASİB Başkanı ve [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] yöneticisi Rüştü Elmas sağanak yağmura rağmen buluşmamıza katılarak bizlere destek olan tüm hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum diyerek;
’’1.Almanya SivasTuning buluşmasını başarı ile sonuçlandırdık,bir kes daha gördük ki Sivaslının olduğu her yer bizimdir,bulunduğumuz yerden ve konumdan Sivas’ın tanıtımına katkı sağlamaya devam edeceğiz,en büyük desteğimiz dünyanın dört bir yanına yayılmış olan Sivas kimliğini taşımaktan gurur duyan hemşerilerimizdir.[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] olarak organizasyonlarımız sürecek sırada Büyük ST Sivas Yaz Buluşması var.Şehrimizin tanıtımına büyük katkısının olacağını düşündüğümüz bu organizasyon için büyük gayret sarf ediyoruz.Sivas’ta bir ilki gerçekleştirmek istiyoruz.Almanya’daki buluşmada olduğu gibi Sivas’taki organizasyonumuza da hemşerilerimiz büyük ilgi göstereceklerini ve desteklerini esirgemeyeceklerini umuyoruz.’’dedi.

Detayli bilgiler ve resimler icin tiklayin

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2007, 21:34   #2
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 893 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: SİVASTUNİNG ALMANYA'DA COŞTURDU

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] da resimlere ve organizasyona baktım,hakikaten süper olmuş,büyük emek ve gayretle meydana çıkmış olan bu büyük SİVAS organizasyonunda emeği geçen ve katılımı kendilerine görev adleden SİVASlı olan veya olmayan arkadaşlarımızı tebrik ediyor,adımızı oralardada duyurdukları için teşekkür ediyorum.
Alt 29.05.2007, 23:20   #3
efe1058
Tecrübeli Yiğido

efe1058 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

efe1058 Şuan efe1058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 14:02

Tecrübe Puanı: 706 efe1058 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: SİVASTUNİNG ALMANYA'DA COŞTURDU

Müthiş bir organizasyon olmuş,belediye başkanından alman misafirlere kadar
her kez çok eğlenmiş ve Sivasımızın tanıtımı yapılmış.
Yağmura rağmen Sivas aşkıyla yanan gurbetçilerimiz buluşmaya
koşmuşlar.Organizasyon komitesini ve St yönetimini kutluyorum.
Sivastuning kısa sürede çok yol kat etti,diğer tuning sitelerinden farkılığını ve
ufkunun genişliğini bu tip organizasyonlar düzenliyerek göstermiş oldu.
Rüştü Elmas ve ekibini kutluyorum,bu çalışma temposu ve Sivas aşkı ile
gidilecek daha çok yol,yapılacak daha çok hizmet var.
Alt 30.05.2007, 00:23   #4
Fatih Bayrak
Yiğido

Fatih Bayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Bayrak Şuan Fatih Bayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.01.2011 12:07

Tecrübe Puanı: 10 Fatih Bayrak isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: Almanya'da Sivas Rüzgarı Esti

Her sey tek kelime ile harikaydi.
Havanin yagisli olmasina ragmen yinede bu güzel ve yogun ilgi bizi gercekten hem sevindirdi hemde heyecanlandirdi.
Bir dahaki Sivastuning Almanya bulusmasinda daha cok ilgi olcagini simdiden görmemek imkansizdi.
Tüm Dostlara , Canlara , Hemserilerimize kalpden tesekkürler.
Insallah ST Sivas Yaz Buluşması Organizesinde görüsmek üzere
Alt 30.05.2007, 14:50   #5
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart -->: ALMANYA`DA SİVAS RÜZGARI ESTİ

Çok başarılı bir organizasyon olduğu fotoğraflarlardan,videolardan
ve katılımcıların yüz ifadelerinden belli oluyor.Almanya'da yapılan
ilk Türk Tuning organizasyonu ST farkıyla gerçekleştirildi.
Rüştü Elmas ismi artık güvenirli bir marka oldu,şehrimizin
tanıtımına,hemşerilerimiz birlik ve beraberlik duygusuna yaptığı
katkılar unutulmaz.Sanal alemde başlayan dostluklar,bu türden
organizasyonlarla gerçek hayata da taşınmış oluyor.
1.Almanya St buluşması başarı ile gerçekleşti ve sırada Büyük
ST Sivas Yaz buluşması var.En az Almanya'daki buluşma kadar
başarılı ve Sivas'ın yararına olacağına inanıyorum....

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2007, 19:10   #6
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2015 23:50

Tecrübe Puanı: 1037 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart --->: ALMANYA`DA SİVAS RÜZGARI ESTİ

Gercektende harika bir organizasyondu.
Bi eksik vardi ama neyse artik bidahaki seneye nede olsa yasimiz genc.

O kadar yüzsüzlük etdigim halde hediyelerimi getirmemislerdi, SIVASLADY haric.

Rüstü abiye, Ayhan abiye ve digerlerine tsk ederim.

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.05.2007, 00:44   #7
Güner
Yiğido

Güner - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güner Şuan Güner isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.06.2013 20:50

Tecrübe Puanı: 711 Güner FAZLA SÖZE GEREK YOKGüner FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: BÜYÜK BULUŞMA

Bu buluşma, Sivas'ın yurtdışında tanıtımı, gurbetteki hemşerilerimiz birlik ve beraberlik duygusunu yaşatma konusunda önemli bir adım olmuştur. Organizayonda emeği geçenlere teşekkür ederim. Bu tip başarılı organizayonların devam etmesinin Sivas'a ve gurbetçi hemşerilerimize çok büyük yararı olacaktır.
Güner isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2007, 07:29   #8
yurtseven_58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

yurtseven_58 Şuan yurtseven_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2010 01:21

Tecrübe Puanı: 0 yurtseven_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

s,a

insallah bu bulusma devam eder ve biz gurbetciler sivasli olarak bir araya gelmis oluruz..

saygilar
Alt 18.06.2007, 18:28   #9
SivasAhmet
Yiğido

SivasAhmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasAhmet Şuan SivasAhmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.12.2010 13:41

Tecrübe Puanı: 691 SivasAhmet FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hürriyet gazetesini açtığımda,gözlerime inanamadım.
Almanyadaki buluşmayı yarım sayfa olarak yapmışlar.Hem gururlandım,hemde çok sevindim.
Sitemiz ile gurur duyabiliriz.Güzel işler yapılıyor,hem Sivas tanıtımı,hemde böylesine güzel organize yapılması müthiş bişey doğrusu

SivasAhmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.06.2007, 18:49   #10
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart -->: BÜYÜK BULUŞMA

Sivasımız adına,sitemiz adına gurur verci bir haber,yarım sayfa
haber yapmışlar ve fotoğrafla süslemişler çok güzel bir
durum,kişisel olarak gurur duydum bu haberi okuyunca,inşaallah
ST Yaz Buluşmasında çok daha büyük ses
getireceğiz.Organizasyonda emeği geçenleri,
bizzat katılarak destek verenleri bir kez daha kutluyorum
Gurur Duyun,Çünkü Sivaslısınız !

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)