Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > Ulaş
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Ulaş Ulaş İlçesi ve Köyleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Küpeli köyü albümlerine bakmakistermisiniz?
Nasil buldunuz köyümüzü 12 35,29%
Resimlere oy verin lütfen 22 64,71%
Katılımcı sayısı: 34. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.01.2009, 21:03   #11
sırıklıoglu
Yeni Yiğido

sırıklıoglu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sırıklıoglu Şuan sırıklıoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.07.2009 11:32

Tecrübe Puanı: 0 sırıklıoglu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Küpeli köyünü taniyalim?

kardeş sen naim abi misin
sırıklıoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.01.2009, 13:19   #12
SIRIKLIOGLU.58
Yiğido
NO AVATAR

SIRIKLIOGLU.58 Şuan SIRIKLIOGLU.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2009 16:53

Tecrübe Puanı: 581 SIRIKLIOGLU.58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Cool Cevap: Küpeli köyünü taniyalim Dernegimiz kuruldu.

Küpeli köyü yardimla$ma& Dayani$ma Kültür dernegi kurulmu$tur geni$ bilgilere daha sonra yerverecegiz Bütün köylülerimize&Köyümüzden uzaklarda ya$ayan gurbetci Karde$lerimize &bütün insanliga hayirli ugurlu olsun Kurulu$unda caba gösteren bütün karde$lerimizdende Allah razi olsun Selamlar saygilar
SIRIKLIOGLU.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.02.2009, 22:13   #13
ydenz
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ydenz Şuan ydenz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.03.2009 13:59

Tecrübe Puanı: 0 ydenz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

derneğimizin tam adı küpeli köyü yardımlaşma ve kalkındırma derneğidir ayrıca derneğimizin resmi web siteside [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] tur ilgili tüm arkadaşlara duyrulur
ydenz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2009, 11:29   #14
ydenz
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ydenz Şuan ydenz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.03.2009 13:59

Tecrübe Puanı: 0 ydenz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ydenz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
derneğimizin tam adı küpeli köyü yardımlaşma ve kalkındırma derneğidir ayrıca derneğimizin resmi web siteside [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] tur ilgili tüm arkadaşlara duyrulur

adres yanlış olmuş arkadaşlar doğru adres [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] kusura bakmayın artık
ydenz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2009, 13:44   #15
SIRIKLIOGLU.58
Yiğido
NO AVATAR

Köyümüzün sitesine neden üye olamiyoruz bu i$le ilgilenen Arkada$lar bilgi verebilirlermi?üye ol kismina girip formu doldurdugumuz halde $öyle bir yaziyla kar$ila$iyoruz (Son zamanlarda yapilan &yazilan tarti$mali konulardan dolayi siteye sadaece üyeler girebilir&yorum yapabilir.)bu nedemek oluyor yetkili $ahislar bunu aciklayabilirlerse menmun oluruz.Daha ba$lamadan polemiklermi yaratiluyor Lütfen bu konuda bizlere bilgi sunarmisiniz.Saygilar.
SIRIKLIOGLU.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2009, 01:05   #16
haciosmanoglu
Yeni Yiğido
NO AVATAR

haciosmanoglu Şuan haciosmanoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.02.2010 22:27

Tecrübe Puanı: 0 haciosmanoglu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

google da vikipedia sayfası var orada köyle ilgili bilgilerle birileri sürekli oynuyor.yalçın bu mesajı okursan lütfen o densizi bul çünkü çobanaliler en büyük ailedir yazıp diğer tüm bilgileri silmiş köyümüzün dernek yönetimine talip olduğunu duyduk acaba bundan cesaret alan gençlerden biri cahillik mi yaptı diye düşünüyorum.Bide bu sayfalara mesaj ve dileklerini istek ve eleştirilerini yazan arkadaşlar biraz dikkatli olsunlar diğer köylerin başlıklarında ve içeriklerinde bu tür çirkinlikler yaşanmazken hala cahilce sözler hareketlerle karşılaşmaktayız.Eğer kendisinin ve sülalesinin diğerlerinden üstün olduğunu iddia edecek başkaları varsa özelde köy adına genelde vatan millet adına ne tür iyi işler yaptıklarını yazsınlar bizde alkışlayalım.yoksa bizden başka bütün internet kullanıcılarının yüzümüze tüküreceği rezillikler yaparak ileri gidemeyiz.Bu çekememezlik bu fesatlıkla zaten geri kaldık daha yeni bir dernek kuruluyor bu çalışmaları sabote etmeye yönelik girişimlerde olabilir.zaten ne zaman köyüm hakkında olumlu düşünceye kapılsam böyle densizin biri çıkıp herşeyi berbat ediyor.
haciosmanoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2009, 16:02   #17
SIRIKLIOGLU.58
Yiğido
NO AVATAR

Ali o Vipekadi sayfasinda hicbir $ey yokturdu orayi ben ara$tirdim düzenledim& altinada not dü$erek lüfen dogru bildiklerinizi yazin köyümüzün gecmi$indede gelecegindede yalan olmasin dogru bilgilerdir bizden sonrakilerin yolunu aydinlatacak olan diye.Ama Dedigin gibi densizin kendini bilmezin birisi orayla oynami$ orasi serbest ansiklopedi oldugu icin degi$tirilebiliyor Yalcinin orayla ilgili bir$ey yapabilecegini sanmiyorum ama benim elimde tarihi dökümanlar&bilgiler var bunlari köyün sitesine eklemek istiyorum fakat üye olamadik Yalcin bui$lerle ilgileniyormu$ ama neyapti bilmiyorum sen bu konuyla ilgili bir geli$me kaydedersen bana yaz.Takma kafaya gercekleri kimse degi$tiremez.
Alt 12.02.2009, 11:22   #18
SIRIKLIOGLU.58
Yiğido
NO AVATAR

Bütün Küpeli köylülerimizi Vatan Hasreti Yürekte Yara Sosyal gurububa davet ediyorum Hep birlikte bu gurubu geni$letebiliriz&Buraya resimler ekleyerek bu vesileylede birbirimizi görme $ansini yakalamI$ oluruz.Benim olu$turdugum bu guruba herkes üye olabilir hepinizi bekliyorum.SIRIKLIOGLU.58 K.panelinden Sosyal guruplari tiklayarak bu guruba girip üye olabilirsiniz.
Alt 10.05.2009, 15:06   #19
ÇİRKİN KIZ58
Usta Yiğido

ÇİRKİN KIZ58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÇİRKİN KIZ58 Şuan ÇİRKİN KIZ58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.12.2009 17:06

Tecrübe Puanı: 668 ÇİRKİN KIZ58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Annem küpeli köyünden soyisim topaloğlu küpeli baba ziyaretini biliyorum ve çok arazilerimiz var orda
ÇİRKİN KIZ58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.10.2009, 20:09   #20
sivaslihakan
Tecrübeli Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslihakan Şuan sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.09.2015 21:16

Tecrübe Puanı: 714 sivaslihakan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

deli fahriyi tanirmisiniz küpeli köyünden
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil