Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas'ın Milletvekili Adayları - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Kimi Vekil Görmek İstersiniz ?
İSMET YILMAZ - AKP 6 42,86%
HİLMİ BİLGİN - AKP 0 0%
SELİM DURSUN - AKP 0 0%
ADEM YILDIRIM - AKP 0 0%
YALÇIN ÖZDEMİR - AKP 0 0%
ALİ AKYILDIZ - CHP 4 28,57%
HAYDAR GÖLBAŞI - CHP 0 0%
ULAŞ KARASU - CHP 0 0%
BAKİ ÇOBAN - CHP 1 7,14%
İSMAİL ŞAHİN - CHP 0 0%
CELAL DAĞGEZ - MHP 1 7,14%
OĞUZ ÖZDEMİR - MHP 0 0%
MUAMMER DEMİRCİ - MHP 0 0%
HAMİT ÖZKAN - MHP 0 0%
KADİR EĞRİ - MHP 0 0%
DOĞAN ÜRGÜP - SP 2 14,29%
DURSUN COŞAR - SP 0 0%
MERYEM ÜSTÜNDAĞ - SP 0 0%
DURSUN YILDIZ - HDP 0 0%
ŞAHTURNA AĞDAŞAN - HDP 0 0%
Katılımcı sayısı: 14. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.09.2015, 20:50   #31
forklift
Yiğido

forklift - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

forklift Şuan forklift isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.02.2016 16:14

Tecrübe Puanı: 529 forklift FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ın Milletvekili Adayları

Selim kim la ne işi Sivasınan. Sivası bilmez etmez Sivaslıyı tanımaz.
idda ediyorum Sivaslıya hatta Zaraya sus payı gibi Habibide 4. sıraya koyup hadi çalış Sivastan 4 vekil çıkar senden meclise gel denilen çocukca bir şeytani sıralama.Yazık AKP merkezine yazıklar olsun.
forklift isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.09.2015, 00:45   #32
yiğidoyuzbiz
Yiğido

yiğidoyuzbiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoyuzbiz Şuan yiğidoyuzbiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.01.2016 23:38

Tecrübe Puanı: 511 yiğidoyuzbiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hilmi Bilgin ile Selim Dursun un milletvekili olmayı haketmediklerini düşünüyorum,ikisi de öncesinde hiç duyulmamış isimler ve de vekil oldukları süre boyunca bir icraat yapmadıkları kanısındayım
Ayrıca Dogansar da görev yapmış birisi olarak Zara sevdalısı Habib Soluk un sıralaması beni sevindirdi
Zira Karadeniz yolu onun müsteşar olduğu dönemde gereksiz yere Zara ya kaydırılarak şu an Geminbeli nde hala çalışma yapılıyor
Bu proje ilk planlandığı 2009yilindaki gibi kalmış olsaydı bu yol Hafik Dogansar Koyulhisar Mesudiye üzerinden Orduya açılacaktı ve bir ilcemiz daha anayol güzergahında olma şansını elde edip kalkınma fırsatı elde edecekti

Maalesef Dogansar 1990da ilçe olduğundan beri nüfus kaybetmeye devam ediyor ve şu anki nüfusu ile bırakın ilçe olmayı belediyesinin bile kapatılması durumu söz konusu olabilirdi

O bölgede ilçe olması zaten gerekli bir durumdu ve zamaninda yapıldı çok şükür

Şu an Geminbeli tüneli üç buçuk yılda bitecek diye konuşuluyor
Bu süre eski projenin tamamlanması için aslında yeterli bir süre
yiğidoyuzbiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.09.2015, 18:44   #33
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 16:21

Tecrübe Puanı: 690 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Akp adaylarını yine beğenmedim.. bize icraatçı vekil lazım.. iyi bürokrat olabilecek isimleri Sivas kontenjanından meclise sokmaya devam edecekler.. saygın isimler olabilirler ama Sivas kabuğunu kırmaya çalışan bir şehir.. bize daha girişken, daha vizyon sahibi vekiller lazım.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.10.2015, 11:55   #34
eroldeger
Yeni Yiğido
NO AVATAR

eroldeger Şuan eroldeger isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.10.2015 11:59

Tecrübe Puanı: 0 eroldeger FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
blacksky Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Akp adaylarını yine beğenmedim.. bize icraatçı vekil lazım.. iyi bürokrat olabilecek isimleri Sivas kontenjanından meclise sokmaya devam edecekler.. saygın isimler olabilirler ama Sivas kabuğunu kırmaya çalışan bir şehir.. bize daha girişken, daha vizyon sahibi vekiller lazım.
En iyisi saadet partisinin adayları ben bütün akrabalarımı yönlendirecem nasıl olsa baraj sorunuda kalmadı
eroldeger isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.10.2015, 11:59   #35
eroldeger
Yeni Yiğido
NO AVATAR

eroldeger Şuan eroldeger isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.10.2015 11:59

Tecrübe Puanı: 0 eroldeger FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

oylar saadete inşallah eski refah havasını yaklıyacak sivasımız inşallah nasıl olsa baraj sorunu da yok
eroldeger isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil