Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Malik Ecder Özdemir Adaylığını Açıkladı - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.03.2011, 23:22   #21
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Malik Ecder Özdemir Adaylığını Açıkladı

1930 larda CHP den başka parti mi varmış ? Başka parti vardı da hizmet mi götürmediler ? Bizim yaşımız küçük 30 lu 50 li yılların CHP sini anlatmayın bize. Son 10 yılın CHP sini anlatın.
Alt 30.03.2011, 23:31   #22
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1477 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
1930 larda CHP den başka parti mi varmış ? Başka parti vardı da hizmet mi götürmediler ? Bizim yaşımız küçük 30 lu 50 li yılların CHP sini anlatmayın bize. Son 10 yılın CHP sini anlatın.
ben 1930 larda telefonun geldiğnden söz ettim diğer hizmetler 1977 yılndaki chp. iktidarında orhan akbulutun milletvekiliği mahmut özdemirin yerel yönetim bakanlığı hakkı akbulutn belediye başkanlığı döneminde gelen hizmetler ayrıca o köyde kendi köyümden güneyden daha çok dostlarım olduğu için kıyaslamayı ona göre yapıyorum. yani bilerek yapıyorum.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 30.03.2011, 23:54   #23
Deliilyasliyiz
Tecrübeli Yiğido

Deliilyasliyiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deliilyasliyiz Şuan Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.02.2012 19:23

Tecrübe Puanı: 678 Deliilyasliyiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inkar etmedim zaten.Belediye seçimleri farklıdır.Şuanda belediye başkanı yine akbulut ailesinden yine chp den.Belediye başkanı çalışmıyor,hizmet getirmiyor desem inkar etmiş olurum tam aksine gayet başarılı buluyorum.Ama genel seçimlerin farklı olacağını düşünüyorum.Halk adaydan çok genel politikalara oy veriyor.İyi birşey mi derseniz ben hem iyi hemde kötü taraflarının olduğunu düşünüyorum o ayrı.Ama 70lerin popülist siyaset anlayışıyla günümüzde siyaset yapılamayacağını düşünüyorum.Yaparım ederimle olmuyor malesef.Gürsel Tekin'i dün teketekte izledim elimden geldiği kadar chp yi takip etmeye çalışıyorum gayet güzel konuştu oldukça samimi olduğuna da inanıyorum.Ama chp'nin siyaseti anti-akp üzerine kurulu oldukça bu halk chp ye oy vermez.Yanlış anlaşılmasın bu söylediğim tabiki akpartiyle aynı düşünsün demiyorum.Kendine özgü politikalarla oy istemeli.Akparti onu yaptı bunu yaptı diyeceğine oturup hakkaride neden 40 küsür oy aldım diye sorgulamalı.Birçok yerleşim yerinde chp tek oy dahi alamadı.Düşünebiliyormusunuz Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk partisi en köklü parti oy dahi çıkaramıyor.Nedenini chp li arkadaşlarımla tartıştığımda şu cevapları alıyorum akp kömür dağıttı oy aldı,akp dini sömürdü oy aldı vs vs..kusura bakmayın ama 1 kilo makarnaya 2 torba kömüre bu millet oyunu satmaz.veririm der yine vermez siyasetle ilgilendiğinize göre yerelde bu işlerin nasıl olduğunu bilirsiniz.CHP kendini sorgulamalı chp yenilenmeli chp değişmeli..Bu gidişle etnik siyaset yapıyor diye eleştirilen mhp ve bdp nin farklı bir versiyonu hale gelecek.
Kılıçdaroğlu ilk geldiğinde taraflı tarafsız herkes bir "birşeyler değişiyor" diye düşünmeye başladı ama gelin görünki chp aynı chp.. canan arıtmanla başörtüsüne karşı çıkan,kılıçdaroğlu ile yok havuzlu villadır yok gemiciktir dünyadan bihaber balon siyaset yapan,Süheyl batumla orduyu siyasete karışmaya davet edip olmayıncada kağıttan kaplan diyen,önder savla vekili olduğu miletin kutsal değerlerini küçümseyen chp..bu liste uzar gider.
Baykallar gider kemaller gelir ama chpde kafalar değişmedikçe chp iktidar olamaz.
Saygılarımla...
Deliilyasliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Deliilyasliyiz'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.03.2011, 10:25   #24
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

sevgili deliilyaslı kardeşim yapılan hizmetleri takrir ettiğin için teşekkür ederim gürsel tekinide çok beğendiğini söylemişsin o da güzel gürsel tekin parti adına konuşma yetkisine sahip biri olduğu için o konuşmayı beğenen chp yi de beğenmiş sayılır güney doğuda l985 dek chp.sinin onlarca millet vekili ve rekor seviyede oyları var chp .li yöneticiler suyu görüp yılan puru görüp tilki olma politikası yapsaydı o oylarını yine korurdu ama bu seferde ben bu ülkede halklar sloganı atırmayacağım diyen ECEVİT'e ve ne mutlu türküm diyene sözleri ile tarihe mal olmuş ATATÜRK'saygısızlık olurdu diğer odun kömür makarna fasulye falan filan konularına hiç bir yorum yapmıyorum çünkü siz o konuda malumun ilannını zaten yapmışsınız yani odunla kömürle makarna pirinçle oy avcılığı yapıldığını zaten itiraf etmişsiniz

not:önceki yorumumda deliilyasa büyük hizmetler etmiş hatta bu uğurda gözünü bile kaybetmekten çekinmemiş rahmetli belediye başkanı avni AKBULUT'u unutma gafletini göstermişim bu vesile ile kendisine allahtan rahmet dileyerek sizede teşekkür ederim hiç olmazsa bu büyük insanları hatırlama fırsatı verdiğiniz için. ALLAH efkari babayada rahmet etsin.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.03.2011, 16:40   #25
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sevgili kardeşim seninki siyasi görüş falan değil düpe düz düşmanlık şu kini ve nefreti kalbinden çıkarmayı başarırsan emin ol çok daha huzurlu olursun
CHP zihniyeti beni ve benim gibi nicelerini yıllarca düşman olarak gördü hala da görüyor..Ben onlara şefkat duygusuyla mı bakacaktım?
Alt 31.03.2011, 19:10   #26
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

senin vicdanının olmadığını daha evvelki başka konularda yaptığın yorumlardan bildiğim için
senden şefkat falan beklediğim yokta benimki bir öneri belki yararı olur diye yazdım
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.03.2011, 20:25   #27
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Mesela hangi yorumum,başka konulardan yani?
Alt 31.03.2011, 22:31   #28
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Ben her zaman yazdım yine yazacağım .Bu ülkede insanlar takım tutar gibi parti tuttuğu sürece bir arpa boyu yol ilerleyemeyiz.gecmişi kurcalyarak bir yere varamayız yaşamım boyunca tecrübelerime dayanarak yaptığım tespitlerim neticesinde sağ partilerin özellikle (Demirelin,Türkeşin,mesut yılmazın,tansu cillerin) ve daha bir çok sağ görüşlü liderlerin ülkemize caktığı kazıktan başka ne yaptıklarını sağ görüşü savunan bir arkadaşım lütfen acıklasında bizlerde hak verelim hayatım boyunca sol partililere oy vermemiş birisi olarak diyorumki aramıza sokulan sağ,sol nifaklarıyla bizleri bir birimize düşman gibi baktıranlara lanet olsun sevginin dostluğun kardeşliğin olmadığı siyaset olmaz olsun biz ülkemizi en iyi yönetecek siyasi partiyi sececeğimiz yerde kendi kendimizle sürtüşerek guruplaşıyoruz ülkesi için calışan her parti benim için aynıdır bunun adı sağ olmuş sol olmuş hiç fark etmez sol partilere gösterilen kin ve nefrete anlamakta zorluk cekiyorum ülkeme hizmet etmek için calışanlara önümüzdeki genel secimlerde başarılar dilerim
Alt 31.03.2011, 23:30   #29
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben her zaman yazdım yine yazacağım .Bu ülkede insanlar takım tutar gibi parti tuttuğu sürece bir arpa boyu yol ilerleyemeyiz.gecmişi kurcalyarak bir yere varamayız yaşamım boyunca tecrübelerime dayanarak yaptığım tespitlerim neticesinde sağ partilerin özellikle (Demirelin,Türkeşin,mesut yılmazın,tansu cillerin) ve daha bir çok sağ görüşlü liderlerin ülkemize caktığı kazıktan başka ne yaptıklarını sağ görüşü savunan bir arkadaşım lütfen acıklasında bizlerde hak verelim hayatım boyunca sol partililere oy vermemiş birisi olarak diyorumki aramıza sokulan sağ,sol nifaklarıyla bizleri bir birimize düşman gibi baktıranlara lanet olsun sevginin dostluğun kardeşliğin olmadığı siyaset olmaz olsun biz ülkemizi en iyi yönetecek siyasi partiyi sececeğimiz yerde kendi kendimizle sürtüşerek guruplaşıyoruz ülkesi için calışan her parti benim için aynıdır bunun adı sağ olmuş sol olmuş hiç fark etmez sol partilere gösterilen kin ve nefrete anlamakta zorluk cekiyorum ülkeme hizmet etmek için calışanlara önümüzdeki genel secimlerde başarılar dilerim
Sivas özeli için ne düşünüyorsun abi? Fikirlerine önem verdiğimden sordum...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.03.2011, 23:45   #30
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Mesela hangi yorumum,başka konulardan yani?
hangi birini sayayım LAEdri kardeşim hep haksızdan yana hep güçlünün yanındasın birde haklının yanında haksıza karşı olduğunu görmedimki

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)