Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.02.2009, 22:29   #1
HaKaaN
Usta Yiğido

HaKaaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaKaaN Şuan HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 01:29

Tecrübe Puanı: 706 HaKaaN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart ŞİKE İDDİALARINA YARGIDAN RED

TSO Seçimleri öncesinde, bazı kişilere şirketler kurdurularak oy yarıtılması iddiaları ve seçimlerin iptal edilmesi istemiyle açılan davada mahkeme RED kararı verdi

Yaklaşan Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesinde, bazı hayali ve geçici şahıs şirketleri kurularak seçimlere hile karıştırıldığı iddiası ve seçimlerin iptal edilmesi istemiyle açılan dava, 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’ndeki duruşmada ilk cesede reddedildi.

Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesinde, TSO yönetimi ve taraftarlarının, suni oy oluşturulduğu iddiasında bulunan Er Holding yönetim kurulu başkanı Mustafa Cemal Er ve arkadaşları, konuyu yargıya taşıyarak, seçimlerin iptal edilmesi istemiyle dava açmıştı.

Sivas 2.Asliye Hukuk mahkemisinde önceki gün görülen davada mahkeme heyeti, ibraz edilen belgelerde seçimler öncesinde suni oy oluşumunu kanıtlayan delliler bulunmadığına, örnek verilen Numan Akay ve Orhan Naci Çermikli’nin Ticaret odasına üye olmasında yasal bir engel olmadığı kanaatine vararak, davanın reddine karar verdi.

ÖLüMüDe ÖLDüReN RaBBe...SeCDeLeR OLSuN.....
HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2009, 23:17   #2
abdussvs
Usta Yiğido

abdussvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdussvs Şuan abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 651 abdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOKabdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: ŞİKE İDDİALARINA YARGIDAN RED

Böyle kuruluşlarda ya dalavereli işler vardır. Eğer böyle işler yoksa bu durumu kabullenemeyen ve hayatı dalavere işlerle yoğrulmuş insanların çıkardığı söylentiler vardır...

Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum.....

abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2009, 23:28   #3
HaKaaN
Usta Yiğido

HaKaaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaKaaN Şuan HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 01:29

Tecrübe Puanı: 706 HaKaaN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
abdussvs Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Böyle kuruluşlarda ya dalavereli işler vardır. Eğer böyle işler yoksa bu durumu kabullenemeyen ve hayatı dalavere işlerle yoğrulmuş insanların çıkardığı söylentiler vardır...

sana.katılıyorum.arkadaşım.bug un.secim.oldu.ve.bu.iddayı.ort aya.atan.sahıslar.seçilemedi.b elkide.gerçekten.şike.vardı... .

ÖLüMüDe ÖLDüReN RaBBe...SeCDeLeR OLSuN.....
HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2009, 01:24   #4
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Mahkemeye gitmiş mahkeme araştırmış bakmış seçim yapılmadanda sonucunu açıklamış. Mahkemenin kararı son karar artık, bence kimse bu seçimler üzerine konuşmamalı birlik olup Sivas'ı daha da ileriye götürmenin yollarını aramalılar...

Saygılar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)