Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Yarışmalar ve Aktiviteler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Yarışmalar ve Aktiviteler Sivaslilar.net te yapılan yarışmaları burda bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.09.2008, 18:33   #1
Çolaklı
Yeni Yiğido

Çolaklı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çolaklı Şuan Çolaklı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.08.2009 19:35

Tecrübe Puanı: 577 Çolaklı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Hadi Sivaslılar Sabiha Serin Arkadaşımızı Destekleyelim

Saygıdeger Sivaslı arkadaşlar; Sivasımızın gülü ,saygıdeger hanımefendi ,Sabiha Serin arkadaşımızı, beste yarışmasına katıldığı 'Hoşçakal Gidiyorum' isimli bestesinde destekleyelim.Bunun için [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] adresine grip üye oluktan sonra ; sol tarafta 9 no'da arkadaşımızın resminin yanıdaki daireyi tıklayıp altta oy gönder seçenegini onaylayın bütün işlem bu kadar
Eklenen Resim Ön ?zlemesi

Çolaklı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2008, 07:20   #2
Çolaklı
Yeni Yiğido

Standart --->: Hadi Sivaslılar Sabiha Serin Arkadaşımızı Destekleyelim

Sayın Sivaslı hemşerilerim ;yalnızca teşekkür degil sizden beklediğim .Beste yarışmasına [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] 'a üye olup ,üye adınızla siteye giriş yapmanızı rica ederim.Siteye girince 9 No'lu Sabiha Serin arkadaşımızın resminin yanındaki daireyi tıklayıp ,en en allta bulunan oy ver seçenegini tıklayacaksınız.Böylece arkadaşımız bir oy daha kazanacak ve ''Hoşçakal isimli eseri sizin oylarınızla bestelenme şansına daha da yaklaşacaktır.Haydi çok zor degil yapacağımız bağış degil destek istiyorum.
Çolaklı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2008, 17:42   #3
Çolaklı
Yeni Yiğido

Haydi arkadaşlar ;arkadaşımız Sabiha Serin [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] 'da birinciliğe yükseldi ;geri tepmesine izin vermeyelim,Sivasımızın gülünü soldurmayalım.
Alt 27.09.2008, 19:35   #4
seheresma
Usta Yiğido

seheresma - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seheresma Şuan seheresma isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2010 16:34

Tecrübe Puanı: 626 seheresma FAZLA SÖZE GEREK YOKseheresma FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Hadi Sivaslılar Sabiha Serin Arkadaşımızı Destekleyelim

[quote=Çolaklı;314296]Saygıdeger Sivaslı arkadaşlar; Sivasımızın gülü ,saygıdeger hanımefendi ,Sabiha Serin arkadaşımızı, beste yarışmasına katıldığı 'Hoşçakal Gidiyorum' isimli bestesinde destekleyelim.Bunun için [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] adresine grip üye oluktan sonra ; sol tarafta 9 no'da arkadaşımızın resminin yanıdaki daireyi tıklayıp altta oy gönder seçenegini onaylayın bütün işlem bu kadar[/QUOTE sabihayi desteklemeye eveeeeeeeeeeeeeeeeethaydi sivaslilar elele,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,
seheresma isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2008, 20:02   #5
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Hadi Sivaslılar Sabiha Serin Arkadaşımızı Destekleyelim

Ben üyeliği kabul ettiremedim, tipimimi beğenmedi nee Üye olan varmı arkadaşlar?
Alt 27.09.2008, 22:49   #6
Çolaklı
Yeni Yiğido

Degerli arkadaşlar [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] sitesine girin ana sayfanın sag alt köşesinde üye olun yazısının üstünü tıklayın; ilk önce güvenlik kodunu.Adınızı ve soyadınızı,kullanıcı adınızı(rumuzunuz)e-posta adresinizi,parolanızı ,tekrar parolanızı girip kaydı gönder yazısını tıklayın.E-posta adresinize, tekrar site bilgilerinizi onaylama bildirimi gönderiyor.E-posta adresine gelen sitenin gönderdiği yazıyı açınca üyeliğiniz aktifleşiyor.Böylece 9'no'lu Sabiha Serin arkadaşımızın'Hoşçakal Gidiyorum'isimli şiirine oy verebileceksiniz.Tek bir oy bile önemli.Herkese başarılar diliyorum.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)