Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.08.2008, 03:02   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Yoksulların yüzü gülecek

Ramazan'da 3 bin aileye Gıda Bankası'ndan alışveriş yapma imkanı sunacak olan Sivas Belediyesi, 100 ailenin evine iftar yemeği gönderecek.

Her yıl Ramazan ayında çeşitli faaliyetlerle Sivaslılara Ramazanın bereketini yaşatan Belediye, yardım faaliyetlerinin yanısıra bu ayda sosyal ve kültürel etkinliklere de imza atacak. Ramazan faaliyetlerini duyurmak için habercilerin karşısına çıkan Belediye Başkanı Sami Aydın, ulaşımdan yardım faaliyetlerine bir çok yenilik yaptıklarını söyledi.

Ramazan ayı boyunca özellikle iftar saatinde ulaşımda yaşanacak sıkıntıların önüne geçmek isteyen Belediye, halk otobüsü şoförlerine iftar yemeği verecek. Otobüs şoförleri de iftar saatinde Belediye tarafında verilen yemekle oruçlarını açtıktan sonra seferlerine devam edecekler.

Her yıl Kongre Müzesi Bahçesi'ne kurulan iftar çadırı ise bu yıl Dikilitaş mevkiindeki otopark alanına kurulacak. Her akşam bin kişiye sıcak yemek ikramının verileceği çadırda, haftanın üç günü kültürel ve sosyal etkinlikler düzenlenecek. Bunların yanında, yaklaşan yeni eğitim öğretim dönemi öncesi bin ailenin çocuğuna da kırtasiye yardımı yapılacak. Gıda kırtasiye yardımlarının yanısıra Belediye, Ramazan ayında bin aileyi de Gıda Bankası giyim mağazasından giydirecek.

(CİHAN)
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.08.2008, 15:14   #2
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: Yoksulların yüzü gülecek

Ramazan bereketi ile geliyor.
11 ayın sultanına yakışır faliyetleri memleketimizde de görmek bizleri sevindiriyor.
İnşaallah Ramazanın bereketi, şefkati ve merhameti bütün yıla yayılır.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)