Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Ulaşım İmkanları > Karayolu > Yollarımız (A.ordu, Sivas Dereyolu vs...
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.01.2009, 08:19   #21
aozdemir
Usta Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aozdemir Şuan aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2015 10:38

Tecrübe Puanı: 735 aozdemir BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: ORDU SİVAS KARAYOLU

bir an önce bitmesi tabiiki en büyüyk temennimiz.
Alt 31.01.2009, 00:37   #22
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 20:16

Tecrübe Puanı: 629 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Açıkcası bu proje beni çok heyecanlandırıyor.Berat kardeş resimler için çok sağol.Resimleri dikkatle incelersek yolun nekadar zor bir yol olduğu kolayca anlaşılır.Arazi engebeli ve virajlı,aynı zamanda ormanlık bir bölge..Yanlız kafama takılan bu yolla ilgili bir soru var:GÜVENLİK SORUNU.Yani bu yolun güvenliğinin çok iyi sağlanması gerekir.Geçmiş yıllarda gerek PKK;gerekse dhkpc gibi sol örgütler bu yolda pusular kurup otobüsleri durdurup kimlik kontrolü yapmışlar,hatta bazı kişileri kaçırmışlar,bazılarını da öldürmüşlerdi.Umarım bu yola ayrılan ödenekler artırılarak bu yol kısa zamanda bitirilir.Çünkü hiçbir hükümet döneminde bu yola bu kadar önem verilmemiş;hatta çalışma bile yapılmamış.UMARIM KARADENİZ SAHİL YOLUNU BİTİREN BİR HÜKÜMET BU YOLU DA KISA BİR ZAMANDA BİTİRİR.Eğer ödenek sayısı siyasi baskılarla artırılırsa bu yolun en fazla 2 yıl içinde biteceğini düşünüyorum.GERÇEKTEN SİVAS'IN DENİZE 3-4 SAATLİK BİR MESAFE İLE YAKLAŞMASI HEM SİVAS HEM DE ORDU İLİ VE İLÇELERİ HEMDE ÇEVRE İLLER İÇİN BÜYÜK EKONOMİK ÇIKARLAR SAĞLAYACAKTIR.Ayrıca Karadeniz ile Sivas arasındaki İÇ TURİZM DE HER İKİ TARAF İÇİN iyi imkanlar sağlayarak ekonomik işbirliğine katkı yapacaktır.BU PROJE HERKESİN ÇIKARINADIR....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2009, 10:06   #23
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1014 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

desene benim gibi karım köylü olan sinoplu sivaslı olarak kayınvalideye ziyaretim daha kolay olacak karadenizi geze geze gidebileceğim sinopa, ama artık açılsın şu yol berat , bu yaz böyle bir projem var
Alt 13.03.2009, 10:36   #24
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1014 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
berat.demir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ağabey ecük daha sabır. 2 yıl içinde tam anlamıyla açılıyor. Ordu ili sınırları içindeki çalışmalar büyük oranda tamamlandı. Sivas ili sınırları içinde Hafik Doğanşar Koyulhisar bağlantıları devam ediyor.

Yalnız gezi güzergahını anlayamadım abi.
Sinop a Sivas üzerinden bu dereyoluyla mı gideceksin,
yoksa Sinop a Ankara veya Kastamonu üzerinden mi gideceksin.
İkinci şıktaki güzergahtan gideceksen dereyolunun bu güzergahla bir alakası yok. dereyolunu kullanman için Sivas - Hafik - Doğanşar - Koyulhisar - Mesudiye - Ordu güzergahını kullanman lazım
aslında niyetim önce giderken ankara , sivas, oradan karadenize doğru, tokat , amasya, oradan samsun ve sonra sinop, bir hafta deniz sonra kastamonu zonguldak , dönüş inşallah, karadenizi sinop dışında görmedim , mutlaka gürcüstan sınırına kadar gitmek istiyorum, hep akdeniz ege dolaştım hiç doğu ve karadeniz yapmadım, inşallah rota doğu ve kuzey bundan sonra
Alt 30.03.2009, 19:48   #25
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.09.2015 23:05

Tecrübe Puanı: 1065 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK

vatana millete hayırlı olsun
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2009, 13:13   #26
Kuzey
Yiğido
NO AVATAR

Kuzey Şuan Kuzey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.12.2014 09:39

Tecrübe Puanı: 558 Kuzey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bitme Tarihi İle ilgili bir bilgisi olan varmı.
Kuzey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2009, 13:15   #27
alix_özdemir
Yiğido

alix_özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alix_özdemir Şuan alix_özdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.08.2011 01:07

Tecrübe Puanı: 679 alix_özdemir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Berat'a bilgi için teşekkür ediyorum. Ayrıca bakan Binali Yıldırım yakın zamanda aşağıdaki açıklamayı yaptı. Bu haberler gösteriyor ki yüzyıllık proje kesinlikle bu sefer tamamlanacak ve en karlı çıkan yer de, konum itibariyle Sivas olacak. İnşallah hayırlı olur.

`Karadeniz`i Akdeniz`e bağlayacağız`
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Karadeniz`i, Akdeniz`e bağlayacak olan Kuzey-Güney koridorunun yeniden projelendirildiğini söyledi.

AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür ve AK Parti Şebinkarahisar Belediye Başkan adayı Şahin Yılancı tarafından ilçe girişinde karşılanan Bakan Yıldırım, partisinin ilçe binasını ziyaret ederek burada ilçenin sorunları hakkında bilgiler aldı.

Daha sonra Cumhuriyet Meydanı`nda yaklaşık 4 bin kişiye hitap eden Bakan Yıldırım, AK Parti iktidarının bugüne kadar yaptığı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunurken, partisinin Şebinkarahisar Belediye Başkan adayı Şahin Yılancı için destek istedi.

Kendisinin Erzincan Refahiyeli olduğunu hatırlatan Bakan Yıldırım, Şebinkarahisar`ın kendisi için özel bir yeri olduğunu ve Şebinkarahisar`ı çok sevdiğini kaydetti.

Bakan Yıldırım, hükümet olarak Şebinkarahisar`a önemli hizmetler yaptıklarını ve bu hizmetlerin artarak süreceğini kaydederek `Karadeniz`i, Akdeniz`e bağlayacak olan Kuzey-Güney koridoru yeniden projelendiriliyor.

Bu koridorla Karadeniz`i, Giresun`dan, Dereli`den, Eğribel`den, Şebinkarahisar`dan, Sivas ve Kahramanmaraş üzerinden Osmaniye`ye oradan da Akdeniz`e bağlayacağız. Yapacağımız bu koridorla da birlikte Eğribel Geçidi`ne tünel yapılacak. Böylelikle ulaşımda yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturacağız` dedi.

Kaynak:[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 11.05.2009, 15:09   #28
Reis bey
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Reis bey Şuan Reis bey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.05.2009 18:03

Tecrübe Puanı: 0 Reis bey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas sınırları içerisindeki güzergah hakkında bilgisi olanların ayrıntılı yazmasını bekliyorum.
Sivas için çarpan yüreklere selam olsun.
Reis bey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2009, 10:59   #29
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 732 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar bu Proje ile ilgili bilgisi olan varmı.
Alt 05.06.2009, 11:23   #30
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4501 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bu büyük proje biterse sivasımızın deniz yoluda acılmış olacak ihracat italat işlerinde kolaylık olacak karadenize gitip gelmek 2 saate inecek

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil