Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas'lı başarılı gencimiz - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.01.2011, 17:47   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas'lı başarılı gencimiz

Gurbetçi başarılı gencimiz sayın Fatih Mehmet PÜRLÜ ile Sivaslilar.net için yapmış olduğumuz röportajımızı sizler ile paylaşıyoruz...

Kendinizi tanıtırmısın?

İsmim Fatih Mehmet Pürlü…
1992 yilinda Almanya`nin Augsburg sehrinde, bir Sivas´lı ailenin oğlu olarak dünyaya geldim. 1996 yılından beri buranın en büyük Camiisi olan Eschenhof Camii`sinde büyüdüm.. Şimdi ise camii derneğinin gençlik kolu baskanıyım. Üzerimde emeği gecen herkesden Allah razı olsun. Avrupa`da tanınmıs büyük bir firmada meslek eğitimimi devam ettiriyorum.

Küçük yasımdan bu yana, Medyaya olan ilgim büyük idi ve simdi artık nedenini anlıyorum.

Ne gibi etkinliklerle uğraşıyorşunuz? Şimdiye kadar neler yaptınız?

Medya dalında her hizmette bulunuyoruz… Video – Fotoğraf cekimi, TV için reklam filmleri, reklam tasarımları, ses kayıtları vs. bir çok yetenekler için de menajerlik yapıyoruz ( Kiss ofs Stepps (Yetenek sizsiniz de cikmisti), Dj Memo, DjMurat Celebi, RapBaskan, Kolbasti Stars) Thannhausen ve Augsburg çevresindeki genç yeteneklerimiz.

Simdiye kadar bir cok Camii kermesleri, 2010 yılında Shenlik Organizasyonunu yaptık, bu organizasyonu 2011 de yine yapacağız. Önümüzdeki hafta Gündüz-Gece Eğlencesi yapılacaktır, Yapilan bütün organizasyonlar yardım amaçlı olacaktır.

Gündüz-Gece eğlencemizi geleneksel hale getirip, belirli aylarda tekrarlıyacağız. Maddi durumumuz düzeldikce ve ileride sponsorlarımızın desteği ile hedeflerimizi yükselteceğiz. Sonucta sponsor olmadan organizasyon, yapmak başarmak oldukça zordur.
Hayalimiz ise, kendine özgü şarkılarıyla tanıdığımız hemşehrilerimiz, Yurtseven Kardeşleri buraya getirip, bir organizasyon yaparak bir ilki gerçekleştirmektir.

Yaptığımız bütün organizasyonlardan elde edilecek gelirlerle, Türkiye`de bulunan ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize destek olunacaktır.

Almanya’da Sanat ve Show dünyası ile iç içesiniz. Son yıllarda, Almanya’da yaşayan Türkler’in bu platformdaki başarılarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Almanya’da yaşayan genclerimizin kendilerini bu güzel platformda tanıtmaları hepimizi sevindiriyor. Gençlerimizin burada, sadece çalışan isçi değil, yetenekli olduklarını da ispat ederek bizleri gururlandırıyor.

Gurbetten Sivas nasıl görünüyor?

Gurbette Sivas, bizler icin bambaskadır. Memlekete olan hasretliğimizi, daha çok sivaslilar.net sayesinde aldığımız haberlerle dindiriyoruz. Sitede Sehrimizle iligli herseyi bulabiliyoruz. Bu nedenle siteyi bizlere sunan yönetim kadrosuna nezdinizde teşekkürlerimi iletiyorum.

Almanya’da doğup büyüyen biri olarak Sivas ile ilişkiniz hangi safhadadır?

Sivas benim özümdür ve her yaz kesinlikle giderim. Sivas`ta, yaz aylarında Gündüz-Gece Eğlencesi düzenleyerek bunu geleneksel hale getirmeyi düşünüyoruz. Belediye Başkanı ile henüz görüşmedik. Belediye Başkanımız Doğan Ürgüp bey ile görüştükten sonra tarih belirleyeceğiz ve genç yeteneklerimizle Sivas`ta güzel bir eğlence programı yapacağız. Ayrıca yaz aylarında Perde Cafe`de de Dj arkadaşlarla gösteri de yapacağız.

Sivasspor'u takip ediyor musunuz?

Yaz aylarında izine gittiğimde, mutlaka Sivasspor kulübünü ziyaret ederim, yönetimle futbolcularla konuşup, denk gelen karşılaşmalarını izlerim. Babamın amcası olan Sivas il Kültür Müdürü Kadir Pürlü ve sivasspor.com taraftar sitesi sayesinde, Sivassporumuzdaki yeni gelişmelerden de haberdar oluyorum. Sivassporun durumu şu an iyi gözüküyor olmasa da ilk senelerdeki gibi basarili olacaklarına inanıyorum, Teknik direktörümüze ve futbolcu arkadaşlarımıza güveniyorum. Her zaman desteklerim ve desteklemeye de devam edeceğim

Ayrıca burada da bir futbol takimi kurdum. Her zaman kendime örnek aldığım kişi Mecnun Otyakmaz başkanımızdır.Mecnun başkanımız gibi olmayı çok isterim.

Sitelerimiz hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Sitenizi sürekli takip ediyorum, yorumları takip ediyorum. Özellikle gurbette yaşayanların memleket hasretini dindirmek için çok güzel bir site. Emeği geçen herkese çok teşekkürler, hepinizi tebrik ediyorum.

Sitemiz üyelerine mesajınız var mı ?

Öncelikle Sivas`lı hemşehrilerimizin yeni yılını kutlar, yeni yılda sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.
Biz, 2010 yılında kurulan Ayyıldız Produktion olarak hemşehrilerimizin her zaman Medya bölümünde; ister düğün, ister sünnet vs. organizasyonlarla hizmetlerinde olduğumuzu belirtmek isterim.

Sivaslilar.net : Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda yürekten başarılar dileriz.

Son olarak sunu demek istiyorum: Şehit pilot Üsteğmen Şükrü Pürlü amcamoğludur, ama o benim için bir ağabeydi. Helikopter kazası ile Şükrü ağabimin şehit olduğunun haberini, sivaslılar.net sitesinden kader ablamdan duydum ve acilen Sivas’ımıza geldim. Çarsamba günü sabah saatlerınde Sivas’a geldim. Öğle namazıan müteakiben şehitimizi ebedi istirahatgahına dualarla defin ettikten sonra Almanya’ya gerı dönmek için Ankara’ya geldim. Şehit ağabim Şükrü Pürlü’nün, şehit olduğu şehirdeyim.

Belki şu an, hemşehrilerimiz soruyordur.. “Fatih Mehmet Pürlü, henüz acısı taze iken, bu eğlenceleri gerçekten yapacak mı?” diye…
Söylüyorum “EVET YAPACAĞIM.. Çünkü şehit ağabimle en son görüştüğümde projemi çok beğendiydi. Hatta imkanı olsaydı gelmek de istiyordu. Şükrü ağabime söz verdim bu sene yanına gideceğim diye ve gittim de…
Ama CENAZESINE…
Ailemız ılk sehitini verdı
VATAN SAĞOLSUN

Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.01.2011, 08:37   #2
Rallim58
Usta Yiğido

Rallim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rallim58 Şuan Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.04.2012 13:19

Tecrübe Puanı: 793 Rallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOKRallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivas'lı başarılı gençlerimiz

Öncelikle Fatih Mehmet Pürlü kardeşimize başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Röportaj sonrası yaşanan bu üzüntü verici olay sonrası, projelerine devam kararı da hayatın akıp gidiyor olmasına bir başka örnek olsa gerek.

Fatih Mehmet kardeşimize, projelerinde başarılar diliyorum.
Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Rallim58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.01.2011, 09:13   #3
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1341 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivas'lı başarılı gencimiz

Taziyelerimi sunuyor ,şehidimize Allahdan rahmet, kendisine başarılar diliyorum
Alt 14.01.2011, 09:18   #4
LALE_DEVRI
Yeni Yiğido

LALE_DEVRI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LALE_DEVRI Şuan LALE_DEVRI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2012 12:31

Tecrübe Puanı: 0 LALE_DEVRI FAZLA SÖZE GEREK YOKLALE_DEVRI FAZLA SÖZE GEREK YOK

Pürlü ailesinin basi sagolsun

yurtdisinda siradisi birsey yapmak emek ister, kendisine basarilar dilerim
LALE_DEVRI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar LALE_DEVRI'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.01.2011, 10:23   #5
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Fatih kardeşimize önce başsağlığı diliyor, başarılar ve ayrıca da teşekkür ediyorum.
Alt 14.01.2011, 17:22   #6
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

önce Fatih kardesimize ve ailesine bassagligi dilerim, rabbim sabirla dayanma gücü versin

kendisi gercekten iyi niyetli ve gayretli, yaptigi isi severek yapan,
ilerlemek icin cok caba sarf eden biridir
yurtdisinda medya konusunda güzel seyler yapip, genclerimizin degisik dallarda basarili olabilecegini gösteriyor

kendisine cok basarilar dilerim, insallah her organizesi basarili olur

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar SivasLady'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.01.2011, 09:40   #7
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1764 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kardeşime başsağlığı ve allahtan sabır diliyorum ayrıca göstermiş olduğu başarısından dolayıkendisini tebriik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum gençlerimize örnek olduğu için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum yolun açık şansın bol olsun kardeşim.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.01.2011, 21:29   #8
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar SivasLady'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.01.2011, 21:08   #9
Fatih-style_58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Fatih-style_58 Şuan Fatih-style_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2011 02:16

Tecrübe Puanı: 0 Fatih-style_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hepinizden Allah razi olsun, dostlar sagolsun, hepimiz birbirimize sahib ve destek cikarsak daha iyi yerlere varma ihtimalimiz var o yüzden hepimiz bir olup yeni projelere girisim yapalim
Fatih-style_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Fatih-style_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.01.2011, 21:11   #10
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Allah yolunu ve bahtını açık eylesin Fatih gardaşım.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)