Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.01.2008, 10:25   #11
ceylankimya
Tecrübeli Yiğido

ceylankimya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ceylankimya Şuan ceylankimya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.06.2008 08:57

Tecrübe Puanı: 700 ceylankimya FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: -->KİTAP OKUYALIM!

ceylankimya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2008, 10:58   #12
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 10:55

Tecrübe Puanı: 1012 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: -->KİTAP OKUYALIM!

ergun poyrazın kitaplarını okuyorum
musanın çocukları tayyip ve emine

ayrıca son siparişim merakla beklediğim kitap
Kanla Abdest Alanlar

Bu kitapta;
Pür demokrasi aşkıyla (!) bezirganlar ile havarilerin "Hoşgörü" abidesi olarak lanse edilen Fethullah Gülen’in ve onun, izinden gittiği üstadı Said-i Nursi’nin ve nurculuğun gerçek yüzünü bulacaksınız. Hoşgörü abidesinin Hizbullah’a olan övgülerini, kanla abdest almayı yüceltmesini, Şeriat ve Hilafet sistemine olan özlem ve sevgisini, ideallerini, ışık ordularını, demokrasi, devrimler ve Cumhuriyet’e karşı olan hasmane görüşlerini,

Fethullah Gülen’in ardından gittiği Said-i Nursi’nin gerçek kimliği ile Said-i Kürdi olarak anıldığı, yegane amacının Şeriatçı ve Kürtçü bir devlet kurmak olduğunu ve bu uğurdaki çabalarını ibretle okuyacaksınız.

Said-i Nursi’ye ve Fethullah Gülen’e övgüler düzmede birbirleri ile yarışan Süleyman Demirel, Bülent Ecevit, Mesut Yılmaz, Hüsamettin Cindoruk ve diğerlerinin bu hareketleri karşısında elinizi şakağınıza dayayarak uzun uzun düşüneceksiniz.

Oysa, bundan yaklaşık yetmiş küsur yıl önce Mustafa Kemal Atatürk Efendiler; Türkiye Cumhuriyeti Devleti, şeyhler, meczuplar, mensuplar ve müritler memleketi olamaz. demişti. (Arka Kapak)

Stokta kalmadı

İlgili Kategoriler

Tarih

Yazar
Yayınevi
Etiket Fiyatı
ilknokta Fiyatı
Kazancınız
:
:
:
:
:
Ergün Poyraz
Toplumsal Dönüşüm Yayınları
15,00 YTL
12,00 YTL
%20
Alt 03.01.2008, 11:03   #13
abircan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1012 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Musa'nın Çocukları Tayyip ve Emine

AKP Genel Başkan Yardımcısı Murat Mercan yazarı ABD'de düzenlenen bir toplantıda CIA Ortadoğu Masası Şefi Richard Perle ve diğer istihbarat örgütlerine şikayet etmiştir.Yazarımız bu kitabında; Tayyip ve Emine Erdoğan'ın doğumundan bugüne kadar olan hayat hikayelerini.

Tayip ve AKP'nin İsrail, ABD ve İngiliz büyükelçi ve istihbarat örgütlerinin desteğinde nasıl gelişip serpildiğini görecek, TBMM'de yine bu ülkelerin lehine sergiledikleri faaliyetlerini okuyacaksınız. Tayyip'in Amerikan vatandaşlığı yanında, Arap kökenli olarak tanıttığı eşinin Arap değil, Yahudi soyundan geldiğini ibretle izleyeceksiniz.

Keza kendinin de Musa'nın soyundan geldiğini...Kitapta Yasin El Kadı-Tayyip, Tayip-Usame Bin Laden, Tayip-Ülker, Yasin El Kadı-Ülker ilişkilerini bulacaksınız.Tayyip'in mal varlığındaki inanılmaz artışlarla, belediye başkan maaşının yanında, belediye şirketlerinden huzur hakkı adı altında aldığı paraları göreceksiniz.

Tayyip'in belediye başkanlığı döneminde yapılanması hızlanan "geleceğin başbakanı ve cihat hazırlığının" TBMM'de geldiği son safhalara tanık olacaksınız.

Emin ÇÖLAŞAN
ecolasan@hurriyet.com.tr

BU KiTABI OKUYUN

Elimde Ergün Poyrazın birkaç gün önce piyasaya verilen son kitabı...

"Musanın Çocukları Tayyip ve Emine." (Togan Yayınları.)

Okumaya başladım, elimden bırakamadım. Ergün Poyraz muhteşem bir araştırmacı. Akla hayale gelmeyen arşivlere balıklama dalıyor, inanılmaz belge ve bilgileri ortaya çıkarıyor ve yorumunu yapıp okurlarına sunuyor.

Bundan önce yazdığı "Patlak Ampul", "Refahın Gerçek Yüzü", "Kanla Abdest Alanlar" gibi kitapları da böyleydi.

"Musanın Çocukları Tayyip ve Emine"yi okurken şaşırdım.

Türkiyeyi kimlerin yönettiğini, onların geçmişini, yaşam öyküsünü, büyük sermaye ile aralarındaki parasal ilişkileri gerçi biliyordum ama böylesini, bu kadarını ve dahası, kitabın isminin niçin bu olduğunu Ergün Poyrazın kitabını bir solukta okuyunca öğrenmiş oldum!

Burada size daha fazla bilgi vermek istemiyorum.

Sizden ricam, bu sürpriz kitabı mutlaka okumanızdır.

Okuyunca bana teşekkür borcunuz olacak! Bir mesaj atıp teşekkür etmenizi bekleyeceğim.
Adet

İlgili Kategoriler

Siyaset İnceleme

Yazar
Yayınevi
Etiket Fiyatı
ilknokta Fiyatı
Kazancınız
:
:
:
:
:
Ergün Poyraz
Togan Yayıncılık
18,00 YTL
14,40 YTL
%20
Alt 03.01.2008, 11:07   #14
abircan
Usta Yiğido

Musa'nın Gülü

Her yazdığı kitap olay olan yazar, bu kitabıyla da Dışişleri Bakanı ve Cumhurbaşkanı adayı Abdullah Gül'ün dünden bugüne gelişimini, çocukluğundan evliliğine, evliliğindeki ilk gelişmelerden bugüne bilinmeyenlerini gözler önüne seriyor.

Kitapta, Kayseri olarak bilinen Gül'ün Siirt göçmeni olmasının ve kabinedeki diğer akrabası olan bakanı göreceksiniz.
"Ne Mutlu Türküm diyene" sözünden rahatsız olan başta Başbakan Tayyip Erdoğan olmak üzere diğer birçok AKP'liler gibi Gül'ün de bu konuda söylediği: "70 yılın çok büyük yanlışları olmuştur.Çukurca'da dağa "Ne Mutlu Türküm" yazmışsınız.Hala Diyarbakır oratasında bu tür sloganlar yazılıdır."Malesef resmi ideoloji Türk Milliyetçiliği şeklinde kendisini ırki, taasup olarak tezahür etmiştir." şeklindeki sözleri ile Türklüğe karşı hasımhane tutumlarını göreceksiniz.Kitapta Abdullah Gül'ün İngilizler'le olan ilişkilerine, ABD'lilerle olan gizli görüşmelerine ve
ABD vatandışlığı ilgili her türlü bilgilere ulaşacaksınız.
Adet

İlgili Kategoriler

Araştırma İnceleme

Yazar
Yayınevi
Etiket Fiyatı
ilknokta Fiyatı
Kazancınız
:
:
:
:
:
Ergün Poyraz
Togan Yayıncılık
13,00 YTL
10,40 YTL
%20

ISBN : 9789944337083
Basım Tarihi : Mayıs 2007
Bu ürünü alanlar, aşağıdakilerle de ilgilendiler:
Musa'nın Çocukları Tayyip ve Emine
Türkiye Nasıl Kuşatıldı? / Fethullah Gülen Hareketinin Perde Arkası
The Secret
Maskesiz Soygun / Bir AKP Belge'seli
Kan Uykusu / Dvd'li

YORUMLAR

gül x diken
Gönderen : halil şahan

şimdi gülü aşk ile koklayanlar .dikenleri batınca kafalarını duvara vurmasılar son pişmanlık fayda vermez unutmayın müslüman xtürk kardeşlerim .ateş olmayan yerden duman cıkmaz untmayınnnnnn?????

helal olsun ergün poyraz konuş be....
Gönderen : can CANSIZ

ben bu akp nin amerikanın uşaklıgını yaptıgını göremeyenlerin normal zekanın altında olduklarını veyavatan haini olduklarını düşünüyorum .türk milleti her zaman cıkmazdan kurtulmuştur..bu amerikanın köpeklerindende kurtulur..ak partilelerin içinde masonlarda var ayrıca.bu kitap doğrudur,ısparta 1.sıra milletvekili antalya lions mason klubünün kurucu üyesidir.. örnek memet said dilek

adalet
Gönderen : muhammed saylık

ya yazarın neye dayanarak yazdığı açık deildir belki akp ye karşı antisempatisi vardır arkadaşlar birde şunu unutmayın biz bi ülkenin başbakanın dan bahsedioruz.mal varlığının nasıl arttığı önemli bir konu fakat yolsuzluk olduunu sanmıorum çünkü düşünün türkiye nin başbaknısınız bütün dünya sizi tanıyor ve biliyor bu durumda bazı işlerini onunla beraber yapar insanlar füşünsenize arkadaşlar biz güvenmediğimiz yerden alışveriş yapar mıyız veya yere düşmüş ekmeği yer miyiz???bu insanlar sadece milletvekilliği mi yapıcak onlarında kendi işleri olacak yani herşey göründüğü gibi değildir şu anda ak parti yi karalama çalışması vardır türk milleti de bunun farkındadır yoksa boşuna %46 gibi bi rakamla iktidara getirmezler haksız mıyım????teşekkürler iyi çalışmalar
Alt 03.01.2008, 11:30   #15
ceylankimya
Tecrübeli Yiğido

Pfeil -->: -->KİTAP OKUYALIM!

Alıntı:
abircan
sayın abircan abi bikaç şey sormak istiyorum
*birincisi yukarıdaki kitabı okudunuz mu?
*ikincisi yorum sizin mi yoksa kopyala-yapıştır tekniğini mi kullandınız?
sorularıma cevap verirseniz sevinirim...
ceylankimya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2008, 11:33   #16
Dağcı
Tecrübeli Yiğido

Dağcı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dağcı Şuan Dağcı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.08.2014 13:23

Tecrübe Puanı: 702 Dağcı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Ausrufezeichen KİTAP OKUYALIM!

Bütün kitaplar tek bir kitabın anlaşılması için okunur...
Alt 03.01.2008, 11:49   #17
ceylankimya
Tecrübeli Yiğido

Standart -->: KİTAP OKUYALIM!

Alıntı:
Dağcı Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bütün kitaplar tek bir kitabın anlaşılması için okunur...
vay Yiğido Abi çok güzel bi söz tebrik ederim...
Alt 03.01.2008, 12:11   #18
Dağcı
Tecrübeli Yiğido

Dağcı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dağcı Şuan Dağcı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.08.2014 13:23

Tecrübe Puanı: 702 Dağcı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch --->: -->: KİTAP OKUYALIM!

Alıntı:
ceylankimya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
vay Yiğido Abi çok güzel bi söz tebrik ederim...
Kardeş zamanında bir yerde okumuştum da. Paylaşmak istedim.
Alt 03.01.2008, 12:36   #19
abircan
Usta Yiğido

Standart --->: -->: -->KİTAP OKUYALIM!

Alıntı:
ceylankimya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sayın abircan abi bikaç şey sormak istiyorum
*birincisi yukarıdaki kitabı okudunuz mu?
*ikincisi yorum sizin mi yoksa kopyala-yapıştır tekniğini mi kullandınız?
sorularıma cevap verirseniz sevinirim...
birincisini okuyorum diğerini internetten sipariş ettim, tabiki internet kitap sitesinden kopyala yapıştır yaptım,
Alt 03.01.2008, 13:16   #20
ceylankimya
Tecrübeli Yiğido

Standart -->: -->KİTAP OKUYALIM!

Kitap Üzerine İstatistik Bilgiler

- Toplam nüfusu sadece 7 milyon olan Azerbaycan'da kitaplar ortalama 100.000 tirajla basılırken, Türkiye'de bu rakam 2000 - 3000 civarında basılmaktadır.
- Gelişmiş ülkelerde kişi başına düşen yıllık kitap alımı, ortalama 100 ABD doları, Türkiye'de ise bu rakam 10 ABD dolarının altındadır.

- Türkiye'de her 100 kişiden sadece 4,5 kişi kitap okuyor.

- Japonya'da yılda 4 milyar 200 milyon kitap basılıyor. Türkiye'de sadece 23 milyon.

- Birleşmiş Milletler İnsani Gelişim Raporu'nda, kitap okuma oranında Türkiye, Malezya, Libya ve Ermenistan gibi ülkelerin bulunduğu 173 ülke arasında 86. sırada.

- Japonya'da kişi başına düşen kitap sayısı yılda 25, Fransa'da 7. Türkiye'de ise yılda 12 bin 89 kişiye 1 kitap düşüyor.

- Türkiye'de yüksek öğrenim görenlerin oranı 1965'e göre 14 kat arttı. Ama Yüksek Öğrenim mezunlarının kitap okuma oranı 1965'in de altında kaldı.

Dünyada Bir Yılda Ders Kitapları Hariç Basılan Kitap Sayısı
Amerika 72 000
Almanya 65 000
İngiltere 48 000
Fransa 39 000
Brezilya 13 000

Türkiye 6 031

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil