Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Gümüşdere Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.05.2009, 09:53   #4191
abdullah naci
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

abdullah naci Şuan abdullah naci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.11.2010 22:03

Tecrübe Puanı: 587 abdullah naci FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: GÜMÜŞDERE'LİLERİN SOHBET ALANI

İYİ İNSAN; İNSANLARI OMUZLARINDA TAŞIYAN İNSANDIR.İNSANLARIN OMUZKARINA BASAN,ONALRI EZEN DEĞİL.İNSANLARIN OMUZLARINA BASARAK,ÇIKAR ELDE ETMEYE ÇALIŞANLAR;ZALİM İNSANLARDIR. HAYIRLI CUMALAR.

RİYAKAR İNSAN;ZAHİR'DE İYİ GÖRÜNTÜ VERİR,GİZLİ GİZLİ HER TÜRLÜ KÖTÜLÜĞÜ YAPAR.

Konu abdullah naci tarafından (15.05.2009 Saat 09:56 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
abdullah naci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.05.2009, 10:29   #4192
anti israil
Yiğido
NO AVATAR

anti israil Şuan anti israil isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.11.2010 22:13

Tecrübe Puanı: 566 anti israil FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

murat arkadaş ,siz belki sorunları duyuyor sunuz ben sorunların içindeyim kimin ne yaptığını ,neyi yapmak istediğini çok iyi tahlil edebiliyorum .inan sorunların çözülmesi için geyret gösteriyorum .amacım kimseyi kötülemek değil.ben her iki tarafında çözüm için adım atmalarını istiyorum.bunu 2003 yılından bu tarafa yapıyorum.2008 ekadar iki tarafta kabul etmiyordu.2008 de birtaraf bunu kabullendi.işi bıraktı.bu son olayların da önceki olaylarla çok alakası yok.ama birileri karıştırıyor.işin için de karanlık ellervar.ve buna alet olanlar var.ben samimiyim.senin de samimi olduğuna inanıyorum.belki sen de bu konuyla ilgili bilgi eksikliği veya yanlış bilgiden kaynaklanan bir durumvar.ben sorunun kaynağının orası olduğun da ısrarlıyım.sorunun onun istemesiyle biteceğine inanıyorum.sende sorunların bitmesi için çabaharca.bak zaman neyi gösterir.insan hata yapar insandır .ama hata anlaşılınca, birileri hata yaptığınızı size hatırlatınca ondan dönülür .hatayı hatırlatana kızılmaz küfredilmez ,bu zalimlik olur.ben her zaman hatamı kabul ederim.herkezden özür dilerim .zalim olmaktan allaha sığınırım.zamana bırak eğer yanlışsam herkezin gönlünü alırım .selamlar
anti israil isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.05.2009, 20:09   #4193
kayabaşı
Yiğido

kayabaşı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kayabaşı Şuan kayabaşı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2011 19:02

Tecrübe Puanı: 557 kayabaşı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

anti israil arkadaşım söylediklerin bana mantıklı geliyor ama ben seni tanımıyorum kendini tanıtırsan daha iyi anlaşacağımızı düşünüyorum murat kayabaşı bütün gümüşdere halkına sevgiler
kayabaşı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.05.2009, 23:21   #4194
mehmetacik58
Usta Yiğido

mehmetacik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmetacik58 Şuan mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.12.2011 20:28

Tecrübe Puanı: 677 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI

BEKLİYORUM HEPİNİZİ BEKLİYORUM 5.MERDER BİLGİ KÜLTÜR YARIŞMASINA HEPİNİZİ BEKLİYORUM.
YER: KIZ MESLEK LİSESİ SALONU
TARİH 15/05/2009 CUMARTESİ
SAAT 10,00 ELEMELER
SAAT 12*13,30 ARASI YEMEK
SAAT 14.00 FİNAL YARIŞMASI
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2009, 10:27   #4195
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

kınasoglu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kınasoglu Şuan kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.11.2013 23:05

Tecrübe Puanı: 623 kınasoglu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu sorunlar 2003 deyil en az 30 yılık bi konu ama ateş düşdügü yeri yakar dün başkarı yanmıştı bugün başkarı yanar yarin başkaları yanaçak bizler hep söyledik söylemeye devama da ederiz birileri cıkıp bu beldeyi huzara kavuşturmaya kalışırsa bu iş hep beraber olmalı 3 beş kişinin işdeyil hele helede bazılarının hiç iş deyil şunki en kötü olanda bu bir ağaçın gövdesi var ama daları beraber olmalı bence işte kötü yanı bu dalları başkalarının yanında o ağaç kurumuş demekdir kuru ağaç yeşermez ançak o allahın işdir bak arkadaşımız 5 on yılık konu sanmış bu konu en az 30 yıllık bi konu yani belediye seçimlerinin bundan hiç mi hiç bi elakası yok diye düşünürüm bunlar allhın kuluna verdi ceza diye düşünürüm ben
saygılr gümüşdereli hemşerilerim

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2009, 17:51   #4196
anti israil
Yiğido
NO AVATAR

anti israil Şuan anti israil isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.11.2010 22:13

Tecrübe Puanı: 566 anti israil FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kınaşoğlu arkadaş doğru belki 30 yıldanda fazla ben yeni başlayan olayları kastettim.bu tekkişinin üç kişinin işideğil. adaleti, iyiliği,hoşgörüyü,sevgi ve saygıyı ,insana insanlığa değer veren herkezin bir araya gelmesi,daha öncede yazmıştım kararlı ve azimli duruşuyla başarılacak inşallah.
anti israil isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2009, 18:56   #4197
kayabaşı
Yiğido

slm anti israil arkadaşım
ismini açıklarsan daha iyi anlaşırız hemşerim

kınaşoğlu abimede katılıyorum yerinde ve doğru konuştuğu için

Konu kayabaşı tarafından (16.05.2009 Saat 18:57 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
kayabaşı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2009, 22:10   #4198
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

kınasoglu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kınasoglu Şuan kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.11.2013 23:05

Tecrübe Puanı: 623 kınasoglu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yorumlarınız

sevgili gümüşdereliler hayırlı günler bol kazanaçlar dilerim güzel günler tüm gümüşderelilerin olacak allah yar ve yardımcımız olsun

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu kınasoglu tarafından (17.05.2009 Saat 09:35 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.05.2009, 19:17   #4199
kayabaşı
Yiğido

anti israil arkadaşım sen ismini söylemekten niye çekiniyosun anlayamadım vede seni çözemedim ne ayaksın sen arkadaşım bak ben ismimi açıklıyorum murat kayabaşı kimsedende korkmuyorum neden ismini açıklamıyorsun insanları ordan yönlendirmesini biliyosun sanki sen peygambersin her şeyi biliyomusun aslanım insanlar hakkında kötü şeyler yazma cezasını çekersin anlatabildimmi israilli

kınaşoğlu abi resimler çok güzel ellerine sağlık az da olsa hasret gideriyoruz teşekkür ederim murat kayabaşı gümüşdereye sevgiler çoook özledim köyüm seniii

Konu kayabaşı tarafından (17.05.2009 Saat 19:19 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Alt 18.05.2009, 10:45   #4200
resulbudak66
Yiğido

resulbudak66 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

resulbudak66 Şuan resulbudak66 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.09.2013 18:38

Tecrübe Puanı: 604 resulbudak66 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

herkese günaydın arkadaşlar kontrol paneline güzel resimler ekledim ama ekranaa ekleyemedim o ekleme adresini bilen biri bana yazarsa orayadaa eklerim herkese selamlar
resulbudak66 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil