Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Hatıra defteri - Sayfa 6 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Birbirimizi Tanıyalım > Hatıra Defteri
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Hatıra Defteri Defterimize hatıra mesajınızı bekliyoruz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.01.2010, 02:41   #51
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 12:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Hatıra defteri

Hatıra defteri ;

Hayırlı geceler öncelikle yeni yılını kutluyorum.Baktımki uzun zamandır herkez seni unutmuş ama sen hep benim kalbimdesin.

Bu yıl senin içinde iyi geçmesi tek dileğiyle.Haydi benim uykum var Yarin nasipse görüşürüz.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar EyüphanAydın'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.10.2010, 11:51   #52
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 18:41

Tecrübe Puanı: 1337 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

Birazdan okuyacağınız bu metinde yer alan kişi ve kişiler tamamen gerçek olup sadece sanal ortamda değil reel hayatımında bir parçasını oluşturan ögelerdir .Bu metin imla kuralları ihlaline uğramış, giriş ,gelişme ve sonuç bölümlerinden yoksun kalmış,devrik cümlelerden oluşmuş (ki bu alışkanlık ozanlarımız topiğinden kalan bir alışkanlıkdır bu noktada ozanlarımız topiğini bize kazandıran sivaslady arkadaşıma teşekkür etmeden geçemeyeceğim ) bir metin olabilir hatta ve hatta delimidir nedir bu kadın dedirtebilecek cinsden bir bir yazı da olabilir olsun! Şunu bilmenizi isterim ki bu yazının tamamıyle içimden gelenleri yazdığım ve hiçbir düzeltme işleminden geçirmeyeceğim bir yazı olduğunu spontane geliştiğini bilmenizi istiyorum .Doğru cümleyi bulma sendromumu bir kenara bırakarak işte geldim buradayım !Şimdiden kusurlarımdan ötürü affınıza sığınırım

Herkesin de bildiği gibi bu bölüme yılda bir kez yazabiliyoruz ve ben bu hakkımı hep doğum günümde kullanıyorum duygularımın yoğunluğundan olsa gerek ! Bugün burada toplanmamızın amacı  özeleştiri niteliğinde ki yazım ı paylaşmak itirafname olarakda adlandırabiliriz Geçen yılki yazımdan bir alıntı yaparak galiba gelişme bölümünü oluşturacağım ne demiştim geçen yıl ki yazımda ‘’ Güzel yüreklerin birbirini yakalayabilmesi için birebir görmeye gerek yoktur bir şekilde birbirini yakalayıp bir şekilde buluyor işte . Tıpkı sitedeki edindiğim dostlarımın yürekleri ile yüreğimin buluşması gibi .
Yalnızca tartışan insanlar değil,dinlemeyi bilen anlamaya çalışan ,hem sevilen hem de sevebilen ,hoşgörülü insanlarda var aramızda ve ben o insanların içerisinde ömrüm boyunca iyi ki varsınız diyebileceğim dostlarımı yani sizleri buldum .

Yüzünü görmediğim ,sesini duymadığım (bazıları hariç)manevi destekçilerim birçok ,yürekten ,çıkarsız dostluklarım dostlarım var.Bu dostluklardan,kimileri gerçek hayata taşındı,kimileri ise umarım bir gün taşınacak.Ve hiçbir zaman kopmayacak bağlarla. ‘’ bu duygu ve düşünceler içerisinde kısa kısa özeleştiri ve değerlendirme yapmak istiyorum benim için çok önemli olan insanlara

SANDALLİ : Hasan abi biliyorsun ki benim biyolojik bir abim yok ve bu saatten sonrada olması mümkün değil ama mümkün olsa idi ve bana tercih hakkı verilseydi tek tercihim sen olurdun .Ne zaman seninle ilgili bir konuşmaya bir konuya dahil olsam sloganlaşmış cümlelerimi söylüyorum ya hep ‘’ sandalli benim manevi ağabeymdir ve eğer birgün ünlü ve zengin bir şair olursa maddi abim olacak ‘’ inan abartmıyorum .Seni tanıdığım için ve ne kadar uzak olsakda manevi desteğini bana hep hissettirdiğin için sana çok teşekkür ediyorum

EBRULUM:Belki site içerisinde bilindik birisi değilsin ama sende biliyorsun ki site yokken sen benim hayatımın içerisindeydin bunu sana ilk kez itiraf ediyorum ve sende ilk kez şahitlik edeceksin buna belki sana olan duygularımı hep bastırmış olduğumdan tam olarak ifade edemiyorum kendimi sana ve içimdeki sevginin büyüklüğünü de çok fazla bilmiyorsun ama ben seni hep ölen kızkardeşimin yerine koydum hp özlemini çektiğim hep keşke şu an yaşıyor olsaydı diyerek ihtiyacını hissettiğim kızkardeşimin ! Seinin canın acıdığında ben de acıdım sen güldüğünde ,mutlu olduğunda bende aynı duyguları yaşadım belki sana sezdirerek yada sezdirmeden benim için çok önemlisin ve biliyorum ki bu satırları okurken gözyaşlarını tutamayacaksın seni seviyorum canım arkadaşım yaptıkların ve yapacakların için teşekkür ediyorum sana da

CLEY: Hıh beni 3 .sıraya koymuş ,ahanda küstüm dediğini duyar gibi oluyorum cley .Aman küsersen de küs zira bir süre sonra neden,nasıl ve ne zaman küstüğümüzü unutup tadına doyamadığımız ve hep başka bir zamana ertelediğimiz sobetlerin içinde buluyoruz kendimizi .Keşke dünyadaki bitin küslükler kinler kızgınken sarfedilen cümleler bizimkiler gibi olsa değil mi ? Belki bunları yazmış olmamda bir küslük sebebidir senin için bilmiyorum ama nasılsa barşırız nikahda
nikah şahidinim unutma ))

kamera( gönül abla): vallahi Güzin abla gibisin be abla yani Güzin ablanın mizahi yönü gelişmiş versiyonu da diyebilirim .Kısa ve öz olarak şunu söyleyebilirim ki ben sende çok fazla kendimi buluyorum o yüzden seni seviyorum ve sana da teşekkür ediyorum hayatıma farklı bir renk kattığın için

ARİF COŞKUN : Hayatımda gördüğüm en sakin insanlardan birisisin hoşgörülü olman ,saygın,seviyen ,kültür düzeyin ve duruşunla örnek teşkil eden bir yapıya sahipsin . Hani dün dedin ya kelime anlamını bilmiyorum feyz almak ne demek diye işte ben senden feyz alıyorum ve bunun için sana teşekkür ediyorum

ismini yazamadığım ,diğer arkadaşlarım sanmayın ki sizi sevmiyorum bu insanlarla sürekli görüştüğüm ve onları çok iyi tanıdığım için bu yorumları yaptım satırlarıma burada nokta koyarken gözleri bu satırlarda dolaşan herkese alıntı bir yazı ile veda etmek istiyorum

ışıkları söndürmüşler sanki bom boş bakıyorum karanlığa ,gözlerim alışır bir süre sonra sanıyorum daha da açıyorum netlik kazansın görüntü diye ama olmuyor, zifiri karanlığa bürünüyor her yer biraz daha umutsuzluk kaplıyor içimi hiç geçmeyecek sanki ,hiç sabah olmayacak gibi dostlarım, ellerinde mumlarla geliyorlar her biri ufacık olanlarından tutun kocaman kilise mumlarına kadar herkes bulabildiğinin en iyisini kapıp geliyor .Kimin ki yanıyor günlerce kimiyse sönüveriyor hafif bir esintiyle ,kimisinin niyeti iyi, kimiyse kendine pay biçmekte bu durumdan, kimi hiçbir beklentisi olmadan getiriyor ufacık ışığını ,kimiyse çalıyor ,gidiyor elimde kalan son umutları .Olsun ! Seviyorum hepinizi! En azından yalnız bırakmadınız beni , kiminiz çok kısa kaldınız kiminizse kendimi bildim bileli yanımdasınız gidenler iyi ki vardınız ,kalanlar iyi ki var olacaksınız …

güncelleme ...

Konu kronik tarafından (12.10.2010 Saat 11:51 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 11 Kullanıcı kronik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.10.2010, 12:31   #53
filografozan
Usta Yiğido

filografozan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

filografozan Şuan filografozan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.06.2014 01:13

Tecrübe Puanı: 840 filografozan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben buraya 4. ay 2010da kayıt yapmışım.mümkün olan her fırsattada dalıyorum içerisıcak bir ortam ve yüksek oranlı sevgi,saygı ve dostluk barındırıyor,yüreklere inebiliyor.memnunum.
kronik kardeş aşağıdaki duygu yüklü satırların çok hoş,yüreğine sağlık.
bende buradaki ilk yazımda tüm arkadaşlara dolu dolu selamlar saygılar
sunarım.hepiniz sağolun.
Alt 12.10.2010, 12:34   #54
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 19:58

Tecrübe Puanı: 4500 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Alıntı:
kronik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Birazdan okuyacağınız bu metinde yer alan kişi ve kişiler tamamen gerçek olup sadece sanal ortamda değil reel hayatımında bir parçasını oluşturan ögelerdir .Bu metin imla kuralları ihlaline uğramış, giriş ,gelişme ve sonuç bölümlerinden yoksun kalmış,devrik cümlelerden oluşmuş (ki bu alışkanlık ozanlarımız topiğinden kalan bir alışkanlıkdır bu noktada ozanlarımız topiğini bize kazandıran sivaslady arkadaşıma teşekkür etmeden geçemeyeceğim ) bir metin olabilir hatta ve hatta delimidir nedir bu kadın dedirtebilecek cinsden bir bir yazı da olabilir olsun! Şunu bilmenizi isterim ki bu yazının tamamıyle içimden gelenleri yazdığım ve hiçbir düzeltme işleminden geçirmeyeceğim bir yazı olduğunu spontane geliştiğini bilmenizi istiyorum .Doğru cümleyi bulma sendromumu bir kenara bırakarak işte geldim buradayım !Şimdiden kusurlarımdan ötürü affınıza sığınırım

Herkesin de bildiği gibi bu bölüme yılda bir kez yazabiliyoruz ve ben bu hakkımı hep doğum günümde kullanıyorum duygularımın yoğunluğundan olsa gerek ! Bugün burada toplanmamızın amacı  özeleştiri niteliğinde ki yazım ı paylaşmak itirafname olarakda adlandırabiliriz Geçen yılki yazımdan bir alıntı yaparak galiba gelişme bölümünü oluşturacağım ne demiştim geçen yıl ki yazımda ‘’ Güzel yüreklerin birbirini yakalayabilmesi için birebir görmeye gerek yoktur bir şekilde birbirini yakalayıp bir şekilde buluyor işte . Tıpkı sitedeki edindiğim dostlarımın yürekleri ile yüreğimin buluşması gibi .
Yalnızca tartışan insanlar değil,dinlemeyi bilen anlamaya çalışan ,hem sevilen hem de sevebilen ,hoşgörülü insanlarda var aramızda ve ben o insanların içerisinde ömrüm boyunca iyi ki varsınız diyebileceğim dostlarımı yani sizleri buldum .

Yüzünü görmediğim ,sesini duymadığım (bazıları hariç)manevi destekçilerim birçok ,yürekten ,çıkarsız dostluklarım dostlarım var.Bu dostluklardan,kimileri gerçek hayata taşındı,kimileri ise umarım bir gün taşınacak.Ve hiçbir zaman kopmayacak bağlarla. ‘’ bu duygu ve düşünceler içerisinde kısa kısa özeleştiri ve değerlendirme yapmak istiyorum benim için çok önemli olan insanlara

SANDALLİ : Hasan abi biliyorsun ki benim biyolojik bir abim yok ve bu saatten sonrada olması mümkün değil ama mümkün olsa idi ve bana tercih hakkı verilseydi tek tercihim sen olurdun .Ne zaman seninle ilgili bir konuşmaya bir konuya dahil olsam sloganlaşmış cümlelerimi söylüyorum ya hep ‘’ sandalli benim manevi ağabeymdir ve eğer birgün ünlü ve zengin bir şair olursa maddi abim olacak ‘’ inan abartmıyorum .Seni tanıdığım için ve ne kadar uzak olsakda manevi desteğini bana hep hissettirdiğin için sana çok teşekkür ediyorum

EBRULUM:Belki site içerisinde bilindik birisi değilsin ama sende biliyorsun ki site yokken sen benim hayatımın içerisindeydin bunu sana ilk kez itiraf ediyorum ve sende ilk kez şahitlik edeceksin buna belki sana olan duygularımı hep bastırmış olduğumdan tam olarak ifade edemiyorum kendimi sana ve içimdeki sevginin büyüklüğünü de çok fazla bilmiyorsun ama ben seni hep ölen kızkardeşimin yerine koydum hp özlemini çektiğim hep keşke şu an yaşıyor olsaydı diyerek ihtiyacını hissettiğim kızkardeşimin ! Seinin canın acıdığında ben de acıdım sen güldüğünde ,mutlu olduğunda bende aynı duyguları yaşadım belki sana sezdirerek yada sezdirmeden benim için çok önemlisin ve biliyorum ki bu satırları okurken gözyaşlarını tutamayacaksın seni seviyorum canım arkadaşım yaptıkların ve yapacakların için teşekkür ediyorum sana da

CLEY: Hıh beni 3 .sıraya koymuş ,ahanda küstüm dediğini duyar gibi oluyorum cley .Aman küsersen de küs zira bir süre sonra neden,nasıl ve ne zaman küstüğümüzü unutup tadına doyamadığımız ve hep başka bir zamana ertelediğimiz sobetlerin içinde buluyoruz kendimizi .Keşke dünyadaki bitin küslükler kinler kızgınken sarfedilen cümleler bizimkiler gibi olsa değil mi ? Belki bunları yazmış olmamda bir küslük sebebidir senin için bilmiyorum ama nasılsa barşırız nikahda

kamera( gönül abla): vallahi Güzin abla gibisin be abla yani Güzin ablanın mizahi yönü gelişmiş versiyonu da diyebilirim .Kısa ve öz olarak şunu söyleyebilirim ki ben sende çok fazla kendimi buluyorum o yüzden seni seviyorum ve sana da teşekkür ediyorum hayatıma farklı bir renk kattığın için

ARİF COŞKUN : Hayatımda gördüğüm en sakin insanlardan birisisin hoşgörülü olman ,saygın,seviyen ,kültür düzeyin ve duruşunla örnek teşkil eden bir yapıya sahipsin . Hani dün dedin ya kelime anlamını bilmiyorum feyz almak ne demek diye işte ben senden feyz alıyorum ve bunun için sana teşekkür ediyorum

ismini yazamadığım ,diğer arkadaşlarım sanmayın ki sizi sevmiyorum bu insanlarla sürekli görüştüğüm ve onları çok iyi tanıdığım için bu yorumları yaptım satırlarıma burada nokta koyarken gözleri bu satırlarda dolaşan herkese alıntı bir yazı ile veda etmek istiyorum

ışıkları söndürmüşler sanki bom boş bakıyorum karanlığa ,gözlerim alışır bir süre sonra sanıyorum daha da açıyorum netlik kazansın görüntü diye ama olmuyor, zifiri karanlığa bürünüyor her yer biraz daha umutsuzluk kaplıyor içimi hiç geçmeyecek sanki ,hiç sabah olmayacak gibi dostlarım, ellerinde mumlarla geliyorlar her biri ufacık olanlarından tutun kocaman kilise mumlarına kadar herkes bulabildiğinin en iyisini kapıp geliyor .Kimin ki yanıyor günlerce kimiyse sönüveriyor hafif bir esintiyle ,kimisinin niyeti iyi, kimiyse kendine pay biçmekte bu durumdan, kimi hiçbir beklentisi olmadan getiriyor ufacık ışığını ,kimiyse çalıyor ,gidiyor elimde kalan son umutları .Olsun ! Seviyorum hepinizi! En azından yalnız bırakmadınız beni , kiminiz çok kısa kaldınız kiminizse kendimi bildim bileli yanımdasınız gidenler iyi ki vardınız ,kalanlar iyi ki var olacaksınız …

.

Bu icten ve samimi yazida yer bulabilmek beni onure etti, eline, yüregine saglik.
Alt 12.10.2010, 13:29   #55
Ebrulum
Usta Yiğido

Ebrulum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ebrulum Şuan Ebrulum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.03.2011 12:00

Tecrübe Puanı: 638 Ebrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer Anblick

Madem senede bir gün yazılacak buraya o da bugün olsun isterim .Benim için hayatımın en önemli günlerinden biri olan bu gün ;

Kronikim
hani derler ya seni sana anlatamam ki bize hep yalın gelir bu sözcükler söylendiği zman
yalın da gelse içi dolu olarak
SENİ SANA ANLATAMAM Kİ YAŞANIRSIN diyorum
Sen benim canımsın sen benim ruhum sen benim sevdiğim sen benim kıyamadığım sın
Nasıl ki senin bana yazmış oldugun o içten satırları aglayarak okudysam ve gün boyu etkisinden kurutlamadıysam şu an da da aglayarak yazıyorum şu satırları
ne diyecegimi sevgimi nasıl ifade edecepğimi bilemeden

Seneler önce tanııdm seni uçuk kaçık deli kız. Ukala kendini beğenmiş )))) Yüreğinde kocaman bir hazine taşıyan iyi yüreklimmm dünya harikam
iyiki tanımışım seni iyiki varsın iyiki benimlesin iyiki dostumsun iyiki arkadaşım sın
Ömrüm boyunca her zaman iyi yada kötü günde hastalıkta yada sağlıkta (nikah kıyıromuşuz gibi oldu )her zaman yanında sol yanında bir dostun bir sevenin bir seni düşünenein ve bir kız kardeşin oldugunu asla unutmaaaa
Biliyorsun benimde bir kızkardeşim yok Hep hasretini çektiğim Sende benim için öylesin Kızkardeşten de öte.......
Kronikimmm balımm canımmmm ruhumm en iyi dostum kalbini sevdiğim güzel arkadaşım
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUNNNN
Allahım sana gönlünden geçen bütün dilekleri versin. Daha nice yaşlara beraber girelim canım benimm Allahım sevdiklerinle sevenlerinle uzun sağlıklı ve mutlu günler nsip etsin .
Beraber yaşlanalım aglayarak gülerek hep beraber olalım inşallah
burdan yineliyorum
SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUMMMMMMMM
İYİKİ VARSINNNNNNNNNN
SEN BİR TANESİNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Şu an arka fondan calan şarkıyı sana hediye etmek istiyorum
CANTANEMMMMM
SENSIZ YASAYAMAM

cantanem bu sarkim sana
kulak ver bu aska
sen benim herseyimsin
en derinden nefesimsim

iyi ki varsin canim
canyoldasim arkadasim
sensizlik sor gelir artik bana

sensiz olamam ben artik
sensiz yasayamam
sensiz kalbim atmaz artik
yürek yaram

HEP MUTLU KAL
Alt 12.10.2010, 13:58   #56
AĞAOĞULLARI
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

AĞAOĞULLARI Şuan AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2017 13:02

Tecrübe Puanı: 554 AĞAOĞULLARI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu site de hatıra defteri bölümünü açan Sivaslılar net sitesine teşekkür ederiz. Siteye 08/12/2009 tarihinde üye oldum site de gezerken Sivas ın havasını teneffüs ediyorm geçmiş günlerimle hatıralarımı tazeliyorm .Çocukluk ve gençlik yıllarımın hatıralarını yad ediyorm.Sitede tanıdığım olmasa da burada bir çok güzellikleri buluyorum. Sokaklarını geziyorm çeşmelerinden avuç avuç su içiyorum. Sivas ın her caddesinde her kaldırımında tatlı günlerimin mutluluğu,acı günlerimin göz yaşları var. Bu sitede her gün Sivasla içiçe beraber mutlu yaşantımı perçınlıyorum. Gurbet kuşları gibi gurbette yaşayan insan toplulukları olduk .Bu sitenin kurulmasında emeği geçen bütün insanlara ayrı ayrı Teşekkür eder yorum yazan gurbetci Sivaslı hemşerilerime sağlık ve mutluluklar dilerim.
Ağaoğulları
12/10/2010.
AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı AĞAOĞULLARI'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.10.2010, 14:58   #57
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Arif Coşkun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İnsan yaşamında her şeyin bir ilki birde sonu vardır,
Bunların bazılarını yaşam sürecimizce devam ettirmek istesekte ne yazıkki ettiremeyiz.
Çocukluk yılları, ilk arkadaşlarımız
İlokul yılları arkadaşlıkları
Orta ve Lise,
Üniversite yılları,
Askerlik yılları
bu süreçte yaşanan anılar hatıralar kurulan dostluklar,arkadaşlıklar
hafızalarımızdan asla silinmeyecek yaşam anılarıdır.
Bunların arasına birde Sivasspor.com ve Sivaslilar.net'imiz katııldı,
Koskacaman bir aile gibi olduk, sevinirken hep beraber sevindik üzülürken hep beraber üzüldük, belki istemeyerek sert tartışmalarının içine girdik,görüşlerimizi bildirdik. Ama bunlar olağan şeylerdi, aile içinde bu tür şeyler olabilirdi.
Önemli olanı da küçük küçüklüğünü bilip saygıda kusur etmemek, büyük büyüklüğünü bilip sevgide kusur etmemesiydi,etsede sonuçta özür dilemesini bilmesiydi.
Zaten vazgeçilmezliğin başındada bu gelmektedir.
Temennim ortamın bozulmaması,ve giderek dahada büyümesi gelişmesi dostluk ve saygı,sevgi içersinde devam etemsini dilerim.

Bu yazımı 03.11.2008 de yazmışım. Zaman gerçekten çok çabuk geçiyor, gerisinde tabiki hatıralar, anılar bırakıyor.

Kronik yorumun için ve hatıra defterindeki sayfanda banada yer verdiğin için teşekkür ediyor sevgi ve saygılar sunuyorum.
Alt 12.10.2010, 15:42   #58
Kamera
Usta Yiğido

Kamera - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kamera Şuan Kamera isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.07.2012 16:04

Tecrübe Puanı: 792 Kamera BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
kronik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

güncelleme ...
Canım bu samimi satırların için nasıl teşekkür edecegimi düşündüm işin içinden çıkamadım.Bilmeni isterim ki çok onore oldum.İyi ki varsın,iyi ki seni tanıdım.
Kamera isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı Kamera'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.10.2010, 19:11   #59
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 3268 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bugun benim icin unutamiyacigim bir gun oldu iki konu actim biri Kronic kardesimizin dogum gunu kutlamk icin sevinerek actim digeri ise cok sevdigim saydigim hasan abi icin bas sagligi bolumunu aglayarak actik bu gun ben hayatimda unutulmayan birgun olarak ani defterine kayit olmustur.
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.10.2010, 22:18   #60
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Hayat yaşadığın kadardır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil