Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas 43 Dereceyi Gördü - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.07.2012, 00:00   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas 43 Dereceyi Gördü

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Sivas’ta son günlerde artan hava sıcaklıkları kentte yaşayanları bunalttı. Bugün öğleden sonra kent merkezindeki termometreler hava sıcaklığını 43 derece olarak gösterdi.

Hava sıcaklığının son bir haftada artış gösterdiği Sivas'ta, hava sıcaklığı resmi rakamlara göre bugün 38 derece olarak açıklanmasına karşın kent merkezindeki termometreler 43 dereceyi gösterdi. Ramazan ayı ve hava sıcaklığındaki aşırı artış kentte yaşayanları sıkıntıya soktu. Serinlemek isteyenler çeşitli yollara başvurdu. Kimileri, park ve bahçelerdeki gölgelik alanlarda dinlenmeyi ve uyumayı tercih ederken, bazıları ise başlarını sokak çeşmelerinde ıslatarak serinlemeye çalıştı. Hava sıcaklığının kendini hissettirdiği öğle saatlerinde ise kent merkezindeki önemli cadde ve sokakların büyük oranda boşaldığı görüldü. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre sıcaklığın hafta sonuna kadar 3 derece daha artış göstereceği belirtildi. Uzmanlar, özellikle güneşin etkili olduğu saatlerde, yaşlı ve çocuklar ile, kalp ve tansiyon hastalarının dışarı çıkmaması uyarısında bulundu.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2012, 00:14   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Sivas 43 Dereceyi Gördü

Sivasta en azından akşamları bir serinlik var. Biz de o da yok.

Şimdi Sivasta olacan, püfür püfür esen rüzgarda çayını yudumlayacaksın
Alt 25.07.2012, 01:09   #3
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Yaklaşık bir haftadır çok fena..
Alt 25.07.2012, 13:33   #4
Azizem_58_58
Usta Yiğido

Azizem_58_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Azizem_58_58 Şuan Azizem_58_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.09.2014 13:12

Tecrübe Puanı: 553 Azizem_58_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Evet ya. Pazartesi günü çarşıya çıktım bi baktım istasyonda 41 derece sanırım oruç başıma vurdu dereceyi yanlış gördüm falan dedim içimden doğruymuş
Alt 25.07.2012, 14:14   #5
gezgin_58
Usta Yiğido
NO AVATAR

gezgin_58 Şuan gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.02.2024 07:14

Tecrübe Puanı: 629 gezgin_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivas 41 burda 46 dereyeceye normal diyoruz
gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2012, 20:37   #6
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 19:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

sivasta olsamda tek 50 derece olsa istanbulda kanter içinde kalıyoruz yaprak kımıldamıyor
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.07.2012, 01:42   #7
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 19:16

Tecrübe Puanı: 792 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt

Bugün öğle saatlerinde Hikmet Işık Caddesindeki durakta Belediye Otobüsü bekliyordum. Çayboyu-Alibaba Otobüsü ile bir okula gidecektim ama bir türlü gelmedi meğer her saat başı imiş.Güneş tam durağın karşısında idi hiç gölgede yoktu.45 dk güneşte durakta otobüs beklemekten beynimin içinde ateş yandı sanki.O kadar perişanladım ki tansiyonum ve şekerim düştü herhalde başım dönmeye başladı, durağın arkasındaki büfeden soğuk su alıp başıma döktüm biraz kendime geldim.
İşte tam o sırada bir baktım Belediye tanker ile caddeyi sulamazmı o kadar hoşuma gitti ki anlatamam. O an caddeler sanki cennet oldu ferahladı ve çok hoş bir toprak kokusu oldu.Bu hizmetinden dolayı Belediyemize teşekkürü borç bilirim. İşte o an Belediyemiz ile açıkcası gurur duydum.
Çünkü 20 gün önce de Antalya'da idim caddelerin sulandığını hiç görmedim.Adeta orada kavrulduk.Belkide oldu bana rastlamadı.
Şu sıcaklarda bu cadde sulama hizmetinin bilhassa öğle saatlerinde çok daha sık ve her caddede olması temennimdir.
Eee biz Sivaslıyız alışmışız yüreğimize püfür püfür esen o temiz Sivas havasını solumaya. Sıcağa dayanamıyoruz işte .Doğdum doğalı Sivasımızda ben böyle sıcaklık hiç görmedim.
Neyse şikayetci olmayalım nasıl olsa en fazla bir ay sonra da rüzgarlar başlar bu kez de üşüdük deriz hemiiii..
Sivas Belediyemiz inşallah caddeleri sulamaya devam eder vallahi çok güzel oluyor.Sağolsunlar teşekkür ederiz.
Herkese hayırlı ramazanlar dilerim. Selam ve saygılarımla.
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.07.2012, 13:47   #8
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 01:22

Tecrübe Puanı: 754 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sivasta en azından akşamları bir serinlik var. Biz de o da yok.
Ben de öyle saniyordum ta ki bu yil´a kadar, aksamlari serinlemiyordu bile...zor günlerdi
Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil