Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sami Aydın'ın zulmü ?? - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.12.2014, 22:35   #11
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 16:21

Tecrübe Puanı: 690 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sami Aydın'ın zulmü ??

Sasirtici degil her gelen belediye oraya gelmek icin diyet odedikleri kesime yer acmaya calisacaktir. Onlar buna vefa diyor ve bu sayede birbirlerine daha cok baglaniyorlar. Insanlarin ekmekleri ile oynamak guzel bir sey degil ama duzen bozuk.. belediyeler hakim siyasi partilerin diyet odemek icin ise aldigi yandaslarla dolu.. yani ne iddialar ayyuka cikti bu sehirde bu parti %70'i zorladi.. simdi o isten cikmis bu ise girmis kimsenin umrunda olmaz.. olmasin da zaten.. ulke hayrina tepki gostermeyen sehir kendi cikari icin hic tepki gostermesin.. bu da bir devirdir boyle gececektir.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2014, 13:41   #12
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 13:20

Tecrübe Puanı: 575 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Böse Cevap: Sami Aydın'ın zulmü ??

Alıntı:
blacksky Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sasirtici degil her gelen belediye oraya gelmek icin diyet odedikleri kesime yer acmaya calisacaktir. Onlar buna vefa diyor ve bu sayede birbirlerine daha cok baglaniyorlar. Insanlarin ekmekleri ile oynamak guzel bir sey degil ama duzen bozuk.. belediyeler hakim siyasi partilerin diyet odemek icin ise aldigi yandaslarla dolu.. yani ne iddialar ayyuka cikti bu sehirde bu parti %70'i zorladi.. simdi o isten cikmis bu ise girmis kimsenin umrunda olmaz.. olmasin da zaten.. ulke hayrina tepki gostermeyen sehir kendi cikari icin hic tepki gostermesin.. bu da bir devirdir boyle gececektir.
Bu devir böyle geçecek veya geçmeyecek kendi partileri diye haksızlığa göz yummakta neyin nesi. Ondan sonra din edebiyatı yaparlar anlamadıkları kitap üzerinden.

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2014, 14:34   #13
BekirBayrak
Usta Yiğido

BekirBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BekirBayrak Şuan BekirBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2016 19:01

Tecrübe Puanı: 761 BekirBayrak isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
amazon10 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu devir böyle geçecek veya geçmeyecek kendi partileri diye haksızlığa göz yummakta neyin nesi. Ondan sonra din edebiyatı yaparlar anlamadıkları kitap üzerinden.
Amazon sen kisin ki anlamadıkları kitap diye yazmışşın.Edebini adabını topla adam gibi yorum yap insanlarıda kışkırtma tamam mı
Hem kendin diyorsun belediyeler kendi adamlarını alırlar diye sonrada sadece AKP ye laf atarsın. Senin yaşın kaç bilmem ama ben istanbul büyük şehir belediyesinde Nurettin Sözen ( CHP'li ) zamanında köyünden hiç istanbula gelmemiş ama maaş alan insanları biliyorum sen neyden bahsediyorsun.Büyük şehir belediyesinde Alevi olmayanları almadıklarını biliyorum sen neyden bahsediyorsun.Kendi kendine konuşuyorsun işin gücün çamur at izi kalsın.Sizin genel müdürünüz ( CHP'nin ) kemalcıkda SGK nin altına üstüne getirdi azcık ondanda şahşiyet varsa çıkar istifa eder ama nerdeeeee.
Alt 29.12.2014, 17:17   #14
amazon10
Usta Yiğido

Alıntı:
BekirBayrak Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Amazon sen kisin ki anlamadıkları kitap diye yazmışşın.Edebini adabını topla adam gibi yorum yap insanlarıda kışkırtma tamam mı
Hem kendin diyorsun belediyeler kendi adamlarını alırlar diye sonrada sadece AKP ye laf atarsın. Senin yaşın kaç bilmem ama ben istanbul büyük şehir belediyesinde Nurettin Sözen ( CHP'li ) zamanında köyünden hiç istanbula gelmemiş ama maaş alan insanları biliyorum sen neyden bahsediyorsun.Büyük şehir belediyesinde Alevi olmayanları almadıklarını biliyorum sen neyden bahsediyorsun.Kendi kendine konuşuyorsun işin gücün çamur at izi kalsın.Sizin genel müdürünüz ( CHP'nin ) kemalcıkda SGK nin altına üstüne getirdi azcık ondanda şahşiyet varsa çıkar istifa eder ama nerdeeeee.
Birincisi anlasaydın hakkı hukuku ayırabilirdin, o yaptı bunlarda yapsın deyip geçmezsin anlamadığın buradan belli. Kul hakkı yemek ne tatlı geliyor size.
İkincisi ben chp li değilim yani kemal kılıçdaroğlu beni bağlamaz.
Üçüncüsü bu ülkeyi bu duruma getirenler akp ile chp nin anlaşmalı çalışıyor olmasıdır. Ve bunu anlamayan şakşakçılar ve aptallar topluluğudur. İşte sen o aptallardansın. Sen onların birlikte çalıştıklarını fark edemeyecek kadar aptalsın yani.

amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2014, 20:29   #15
Sılam_58
Tecrübeli Yiğido

Sılam_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sılam_58 Şuan Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.04.2015 01:03

Tecrübe Puanı: 552 Sılam_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hırsızlık yapıyor diyorsun. Yapıyorsa çalışıyor diyorlar. Usulsüz sınav oluyor diyorsun. Onlarda alıyordu diyorlar. Hırsız hırsızdır, suçlu suçlu suçludur. Böyle savunma şekli mi olur? O zaman gelecek seçimlerde başka hırsızlar gelsin gelen düzeltmeyecek se gelen aynı devam edecek se.. Savunmaya geçenlerin zekası bunu gerektiriyor.
Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sılam_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 29.12.2014, 21:10   #16
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yav bi bildiginiz sgk, hay kemalinde kafasina tukureyim, ama sgk da olanlar bir aksaray etmez onu ne yapicaz?

Bekir bi de bakiim sen, adam kayirmak iyi mi kotu mu?
Sende su dangalak imam yazar gibi yolsuZluk hırsızlık degildir diyenlerin tarafinda misin?
Ya da benim hırsızın iyi dir mi?
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 29.12.2014, 22:13   #17
BekirBayrak
Usta Yiğido

BekirBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BekirBayrak Şuan BekirBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2016 19:01

Tecrübe Puanı: 761 BekirBayrak isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
amazon10 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Birincisi anlasaydın hakkı hukuku ayırabilirdin, o yaptı bunlarda yapsın deyip geçmezsin anlamadığın buradan belli. Kul hakkı yemek ne tatlı geliyor size.
İkincisi ben chp li değilim yani kemal kılıçdaroğlu beni bağlamaz.
Üçüncüsü bu ülkeyi bu duruma getirenler akp ile chp nin anlaşmalı çalışıyor olmasıdır. Ve bunu anlamayan şakşakçılar ve aptallar topluluğudur. İşte sen o aptallardansın. Sen onların birlikte çalıştıklarını fark edemeyecek kadar aptalsın yani.

Hadi canım sen ya misketlerini yada baby bebeklerini alda oyna çocuksun belliki benim lafını sözünü bilmeyenlerle işim olmaz.Kendi karekterini ortaya koymuşsun.
Alt 30.12.2014, 09:13   #18
amazon10
Usta Yiğido

Alıntı:

Hadi canım sen ya misketlerini yada baby bebeklerini alda oyna çocuksun belliki benim lafını sözünü bilmeyenlerle işim olmaz.Kendi karekterini ortaya koymuşsun.
Valla cevabı olmayanların verdiği cevabı vermişsin.
Biz çocuk olmamıza rağmen herşeyin farkındayız, siz bilmiyorum kaç yaşınızı bekliyorsunuz olanları anlamak için.

Alt 02.01.2015, 20:58   #19
amazon10
Usta Yiğido

AKP'li Mehmet Metiner'den torpil savunması!
AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, torpili ayetle savunurken, gelen tepkiye "vallahi sen Allah'ın ayetine bile karşı geliyorsan ben sana ne diyeyim" yanıtını verdi.

AKP’lilerin yakınları KPSS'ye bile girmeden torpille atanırken, AKP'li Mehmet Metiner'in torpili "ayetle" savunduğu ortaya çıktı.

Yaklaşık iki ay önce Adıyaman'da yayın yapan Mercan TV'de bir programa katılan Mehmet Metiner, " Ayet diyor ki 'akrabalarını koru kolla'. Biz inançlı insanlarız değil mi? Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede 'akrabalarını koru kolla' ayeti okunur" dedi.

Bu sözler üzerine programın sunucusu "O zaman siz bu ayet doğrultusunda mı torpil yapıyorsunuz" diye sorarken, Metiner, "Vallahi sen Allah'ın ayetine bile karşı geliyorsan ben sana ne diyeyim" yanıtını verdi.

Yaptıkları haksızlığı ayetlede desteklemişler ben daha ne diyeyim )))

Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar amazon10'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.01.2015, 21:10   #20
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Amazon çok yaşa, tam bende bu haberi bekire soracaktım, acaba ne diyor?
Kendisi yerine böyle bir torpille milletvekili akrabasinin yerleştirilmesine ne der acaba?
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil