Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.01.2009, 19:16   #31
semih5844
Yiğido
NO AVATAR

semih5844 Şuan semih5844 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.08.2010 15:32

Tecrübe Puanı: 575 semih5844 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Adaylıktan Sonraki İlk Röportaj!

Röportaj süper olmuş.Başkanımızı kutluyor başarılarının devamını diliyorum.
semih5844 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.2009, 20:27   #32
Yigit_07_58
Yiğido

Yigit_07_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yigit_07_58 Şuan Yigit_07_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.10.2011 15:08

Tecrübe Puanı: 610 Yigit_07_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben mehmet yıldızla beraberdım bugun cumada gorustuk kalıyor artık kesınlesmıs gıtmeyecegım dedım..en sevındırıcısı samı aydına gelınce ınslh dedıgını yapar anamın koylusu
Alt 02.01.2009, 21:23   #33
baharda
Yeni Yiğido
NO AVATAR

baharda Şuan baharda isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2009 21:23

Tecrübe Puanı: 0 baharda FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu sayin belediya baskani ve gelecek belediye baskan adayi olan sami aydin a yaptiklari sacma islerden dolayi onu kınayarak tebrik ediyorumbiz oy veren sayiısı olarak 100 haneyiz oy vercek kisi olarak 5 sene önce ak parti icin oyumuz vermis bulunmaktayiz ki sayin basbakanımız recep tayyip erdogan dan özürlerimizi ileterek kusura bakmasin bu secimde bu adaya oy vermeyecegiz önce halkla iliskisini düzeltsin esnafla ilgilensin onlari batirmaya calismasinn anadinizmi tüm sivaslilar üyelerii oyunuza yazik hic vermeyin kimseye vermeyin haketcek adam yoookkk yooook yookkk tskler bana bu yaziyi yorumu sundugunuz icin
baharda isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.2009, 22:01   #34
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Bir insanın yaptığı işleri onaylamamak ona hakaret etmeyi gerektirmez!

Ben Deniz Baykal'ı cinim kadar sevmem ama adam siyasetimizin temel taşlarından oldu.Onu sevmiyorum diye hakaret mi etmeli yani..
Alt 02.01.2009, 22:24   #35
Bayramtepe
Yeni Yiğido

Bayramtepe - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayramtepe Şuan Bayramtepe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2009 18:40

Tecrübe Puanı: 0 Bayramtepe FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayın başkanımızın konuşmalarına dolayı teşekür ederim işalah hayelerini getçekleştirir. sivasda haketi yeri bulur tekrar başarılar dilerim.
BAYRAMTEPE DERNEK BAŞKANI YUSUF SÜSLÜ.
Bayramtepe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.2009, 23:52   #36
sıla58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sıla58 Şuan sıla58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.08.2012 19:11

Tecrübe Puanı: 0 sıla58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İstanbul'da yaşadığım halde,memleketimle ilgili her yapılacak çalışmayı yakından izliyorum.Belediye başkanımızın yine adaylığını koyması beni çok mutlu etti.İnşallah memleketimin güzel insanları duyarlı davranır da bu güzel çalışmaların devamı gelir.Hayırlısı olsun diyorum.Başkanıma,çalışmaların da başarılar diliyorum.Düşündüğü bu güzel projelerini gerçekleştirmesini de Rabbim'den diliyorum.
sıla58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2009, 01:30   #37
yurtoglu22
Yeni Yiğido

yurtoglu22 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yurtoglu22 Şuan yurtoglu22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.11.2011 23:41

Tecrübe Puanı: 0 yurtoglu22 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Ben de su sekil katilayim.Tabbiki gecen belidiye Baskanlarinda katkisi ola bilir ama.Ben söyle baktigimda Baslankic 2004 eski sivas! Yeni sivas su an 2005 te baslayan insallah dahada güzel olur sivasimiz ve sivassporumuz.Ben biraz geriye gidiyorum.2003 ten sonraya sivasimizin hep kötüyanlariyla tüm Türkiye konustu yani sivasi kötülediler ama simdi buna daha müsade etmeyiz Bazi cikarilan tatsiz olaylarla insallah birdaha yasanmaz.sivasimiz su anki. Sayin valimiz,ve Sayin yeni secilecek olan su anki Belediye baskani sayin Sami Aydin ben.Bir gurbetci olarak adim gibi biliyorum insallah yine secilecek.Benim sayin valimizden ilk olarak sonrada sayin Belediye baskanimizdan istegim .SICAK CERMIGI KURTARMASI Ve Turuzime kavusmasi güzel yapilandirilarak ister REHA Ister Turizime Bagli Bunu Kalin köyü basaramaz yazik oluyor o güzelim Dogaya kurtarin lütfen.
Simdiden sizlere sanslar diliyorum Tekrar insallah Belediye baskani olarak size kutlama mesaji gönderirim Insallah hayirlisi olur.KAZANACAKSINIZ EMINIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BASARILAR DILIYORUM SIMDIDEN YENI GÖREVINIZDE ALLAH HAYIRLI ETSIN

ALMANYA
BEKIR YURTOGLU
yurtoglu22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2009, 02:01   #38
gulum
Yeni Yiğido

gulum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gulum Şuan gulum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.01.2009 02:11

Tecrübe Puanı: 0 gulum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

insallah sivasimiz icin en iyisini ve en hayirlisini basarir sivassporumuzda ins sampiyon olurda su tesaduf diyenler neymis tesaduf gorurler
gulum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2009, 02:01   #39
Gogol
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Gogol Şuan Gogol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.01.2009 02:07

Tecrübe Puanı: 0 Gogol FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yeni dönem için,yine tek seçilecek aday konumda adaylığı açıklanan,belediye başkanımız sami bey'in aday olması vesilesi ile tebrik eder şimdiden hayırlı olsun derim.
İnşallah yeni dönemde,önceliği halk için daha rahat yaşacanak bir ortam hazırlayacağı ve sivasspor'ada destek vereceği bir dönem olmasını isterim.
Gogol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2009, 02:04   #40
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

Belediye Başkanımız Sayın Sami Aydın bey 2009 Yerel Seçimlerinde partisinden aday olduğunun açıklanmasının ardından ilk röportajını sitemizle yapması Sivaslilar.Net için çok güzel bir gelişme ve Başkanımızın sitemize duyduğu güven ve öneminde önemli bir göstergesi...

Sami bey bu söyleşi de Kent Meydanı Projesinin Geleceği, Ak-Su Projesinin Gelişme Süreci, Sivas`ta Raylı Sistem ve Metrobüs , Sivasspor`un Başarısı ve Mehmet Yıldız Transferi gibi önemli konularda samimi açıklamalarda bulunmuş. Özellikle Metrobüs konusunda ilk defa bu röportajla Sivaslılar haberdar oldu.

Kent Meydanı Projesi için Başkanın düşündüğü isimlerde güzel ancak bu konuda Sivaslılarında fikri alınmalı ve bu önemli projenin İsmi için anket düzenlenmeli. Sivaslilar.Net olarak bu görevi bizler severek üstlenebiliriz.

Başkanın ikinci dönemi için özellikle Turizm konusunu hedef noktasına almasıda çok olumlu bir düşünce, bir çok doğal ve tarihi güzelliği olan Sultan Şehir Sivas ne yazık ki Turizm pastasından hak ettiği payı alamıyor. Turizmin Sivas'ta gelişmesi şehrin ekonomik ve sosyal yapısına büyük katkı sağlayacaktır.

Sami Aydın beye yoğun programına rağmen bizlere vakit ayırdığı için teşekkür ediyor ve yerel seçimlerde başarılar diliyorum.

Bu önemli röportajı gerçekleştirerek hemşerilerimizi bilgilendiren arkadaşlarımızı tek tek kutluyorum.

Elinize, emeğinize sağlık Osman(besyo_cu), Bekir Bayrak ağbey ,Onur (Cortez)

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)