Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

ASKER - Sayfa 56 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.01.2010, 14:30   #551
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: ASKER

329. Dönem askerlerin askerliği bitti.Hoşgeldin Furkan Hocam.
Alt 15.01.2010, 14:46   #552
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Furkan Hocam hoş geldin.

sivil hayatta başarılar.
Alt 16.01.2010, 00:12   #553
alizaglanmis
Yeni Yiğido
NO AVATAR

alizaglanmis Şuan alizaglanmis isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.02.2010 22:38

Tecrübe Puanı: 0 alizaglanmis FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
webuzmani Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar Sivas Burda Yazılanlar Gibi Bir Yer Değil

Çok Rahat , Komutanlarımız Çok iyidiler , Sürünme Falan Hiç Görmedim , Dayak , Hakaret , Küfür Görmedim Yada Denk Gelmedi Zaten Bu Tür Şeyler Yasak Usta Asker Sana Karışamaz Devrecilik Yok , Her yerde Telefon Kulubeleri İstediğin Zaman Ailenle Görüşebilirsiniz. Kapıda Çok Sıkı Bi Arama Yok Telefon Sokabilirsiniz Yakalanmamak Şartı İle Havantepe Diye Bir Eğitim Yeri Var Orası Çok Soğuk Genel Anlamda Sivas Çok Soğuk Çok Çok Kalın giyinmelisiniz. 89/4 -A Gidenlerin %70'i Doğu Sınırlarına Çıktı. Çok Acı Bir Olay Ama Askerlik Bu Ben Kırklareli Merkez'e Düştüm Geri Kalan Herkes Şırnak , Silopi , Mardin ,Yüksekova, Iğdır , Van , Başkale , Ankara , Edirne , İstanbul'a Düştü Orda Olduğunuz Süre İçerisinde Gerekli Sınawlardan Geçeceksiniz. İngilizceniz Varsa Batıya Düşmeniz Çok yüksek Meslek Seçimlerine Gelecekler %20 Etkli Olabilir Ama Yine'de Şansınızı Deneyin Derim İngilizce Sınawını Kesinlikle Kaçırmayın Batıya Düşme Oranı Çok Yüksek

Yardımlarından ve Desteklerinden Dolayı
Oral Gülseven
Halil Toker
Bahaddin Elfettin
Teoman
Murat Oral
Tuncay İpek

Komutanlarıma Çok Teşekkür ederim
bizde sana tşkr ederiz kardeşim saolasın

yarın askerliğin ilk günü vatana millete hayırlı olsun...

Konu alizaglanmis tarafından (16.01.2010 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
alizaglanmis isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2010, 10:22   #554
w2ksunucu
Yeni Yiğido
NO AVATAR

w2ksunucu Şuan w2ksunucu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2010 16:41

Tecrübe Puanı: 0 w2ksunucu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar tekrar merhaba;

5.Piyade er eğitim tugayı sivas merkezdeki acelilik görevimizi bitirmiş bulunuyoruz.
Orası ile ilgili olarak merak ettikleriniz olursa yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle ilk olarak buraya acemi olarak gidiyorsanız. Kesinlikle yanınıza çok eşya almayın hatta hiç almayın çünkü sivilden getirdiğiniz eşyaları depoya koyuyorsunuz ve giderken alıyorsunuz.
İhtiyacınız olan herşeyi askeriye veriyor. Traş takımı hariç diş maacunu diş fırcasına kadar alacaksınız askerden. 89 4B olarak biz donduk. Sivas cok soguk bir memleket allah kimseyi kış döneminde ne sivas merkez nede TEMELTEPE ye düşürmesin. Temeltepeyi zaten hiç yazmıyorum.Nasıl bir soğuk olduğunu siz düşünün. Havantepe denilen eğitim bölgesinde soğuktan bayılan arkadaşlarımız oldu. İçliklerinizi içinizden kesinlikle çıkartmayın. Bizim dönemimizde eğitimler çok çok ağır değildi. Çünkü denetim vardı ona hazırlık yaptık ve denetimde çok farklı bir açılım uyguladılar çok iiyi geçmedi bu sebepten 90-1 tertip gelen arkadaşarı çok yoracaklarını uzmanlar ve astsubaylar soyledıler. Hazırlıklı gidin. Ayrıca akşam mesai saatınden sonra boş olacagız haftasonu egıtım olmayacak denılen sozlere değer vermeyın cunku yok oyle bırsey. hafta ıcı gece 21.30 da ıctıma alındıgınıda yasadım hafta sonu egıtım de yaptıgımızıda. Genelde komutanlar ıyıler. bizler ıkıncı bolukteydık. Bu bolugun uzmanlarıda astsubaylarıda ıyıler. Tabıkı sıze baglı sız ne derece ıyı olursanız onlarda o derece ıyıler. sız ne derece ısın ıbn...liğine gıdersenız onlar daha ıbn... oluyorlar. Iyı gecınmeye bakın onlarda arkadaslarınız olsun. Soyle ornek verebılırım. Uzman bır bascavusumuz dagıtıma gelırken kendı arabası ıle havaalanına bızlerı getırdı ugurladı. Bu denlı arkadaslıklar olabılıyor. Havaalanı tugay arası yaklasık 25 kılometre taksı 67 TL yazıyor. Havas servısı ıle 8 TL ye gıdebılıyorsunuz. Askerıyeye gırdıkten sonra hıc bır sekılde dısarı cıkamayacaksınız. Yemek konusundada yemekler cok ıyı sayılmaz dısardan gelıyor. Ama hıc yenemeyecek gıbıde degıl. Tutmadıgınız bı yemek olursa 4 eylul gazınosundan bazlama yada pızza alabılırsınız. Fıyatlar cok uygun. Uzerınede bı kazandıbı fena olmuyor. Lig maclarını eger serbest bırakılırsanız gazınoda ızleyebılırsınız. İmkanlar genel olarak ıyı gıbı. Ama tabıkı tatıle gıtmıyorsunuz bıraz sıkıntı cekeceksınız. aklıma gelmısken son olarak sunu belırteyım usta bırlıgınde nereye gıdecegım dersenız burası heryere gonderıyor 89 4b lerın %50-60 ı dogu bolgesıne ( Genelde Sınır ) gıttı. Gerıye kalanlarda turkıyenın cesıtlı yerlerıne dagıldılar. Merak ettıklerınız olursa cevalarım dolu dolu gecen bır aydan sonra sorularınıza cevap olabılırım sanıyorum.
w2ksunucu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar w2ksunucu'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2010, 13:56   #555
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3271 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

aramiza katilan vede halen askerde olan arkadaslara hayirli teskereler gelenlere hosgeldiniz gecmis olsun arkadaslar
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2010, 14:04   #556
baristanbul
Yeni Yiğido

baristanbul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

baristanbul Şuan baristanbul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.02.2010 15:58

Tecrübe Puanı: 0 baristanbul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dostum merhaba,

Öncelikle hayırlı teskereler.Bende kısmet olursa nisan ayında sivasa acemiliğim için gideceğim bana topçu olarak dediler acaba temeltepe midir?Ve oradaki acemilik süresi 70 gün müdür?Bu şekilde okudum forumdan ama yinede bilgin varsa söylersen sevinirim.Şimdiden teşekkrüler
baristanbul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar baristanbul'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2010, 14:21   #557
baristanbul
Yeni Yiğido

NISAN ayında İstanbuldan yada diğer şehirlerden sivasa topçu olarak giden arkadaşlar varsa haberleşelim burdan tanışalım arkdaşlar
baristanbul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2010, 14:26   #558
bilal kose
Usta Yiğido

merhaba kardas size yardimci olamiyacigim ben yurt disinda kaliyorum fazla bilgim yok o konuda ama bilen arkadaslar vardir size yardimci olurlar size simdiden hayirli teskereler
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2010, 14:37   #559
baristanbul
Yeni Yiğido

Teşekkürler dostum Allah razı olsun.hayırlısınla sivasıda göreceğiz
Alt 15.02.2010, 14:54   #560
bilal kose
Usta Yiğido

insallah allah hayirlisini versin

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)