Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
3 Sivaslı 3 ayrı ilin listesinde yer buldu - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.04.2011, 23:19   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart 3 Sivaslı 3 ayrı ilin listesinde yer buldu

Çeşitli sebeplerle verdiği göçten dolayı dışarıda kalabalık bir nüfusa sahip olan Sivas, hemşehrileri sayesinde diğer illerin 24. Dönem milletvekili listelerinde de temsile hak kazandı.

İstanbul'da bulunan hemşehrimiz Ekrem erdem Ak Partiden İstanbul 2. Bölge 4. Sırada, hemşehrimiz Nihat Canpolat MHP'den Kayseri 2. Sırada, ve yine hemşehrimiz Edip Semih Yalçın MHP'den Gaziantep 1 sırada yer almayı başardılar.

Sivas Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.04.2011, 23:24   #2
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1165 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: 3 Sivaslı 3 ayrı ilin listesinde yer buldu

Alıntı:
Sivaslilar.Net Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Çeşitli sebeplerle verdiği göçten dolayı dışarıda kalabalık bir nüfusa sahip olan Sivas, hemşehrileri sayesinde diğer illerin 24. Dönem milletvekili listelerinde de temsile hak kazandı.

İstanbul'da bulunan hemşehrimiz Ekrem erdem Ak Partiden İstanbul 2. Bölge 4. Sırada, hemşehrimiz Nihat Canpolat MHP'den Kayseri 2. Sırada, ve yine hemşehrimiz Edip Semih Yalçın MHP'den Gaziantep 1 sırada yer almayı başardılar.

Sivas Hürdoğan
Sabahat Akkiraz' da İstanbul'dan aday... unutulmuş...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.04.2011, 10:00   #3
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1015 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Kıbrıslı onların faşizan anlayışında alevi solcu kürt değil insan hiç bişey değiller,
ayrıca binnaz toprak hocada sivas doğumlu chp listesinden aday
Alt 12.04.2011, 11:07   #4
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 784 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ne 3 ü en az bu dönem meclsite 20 ye yakın sivaslı vekili oalcak da ne farkeder ki hiç biri işe yaramadıktan sonra.
Alt 12.04.2011, 11:21   #5
leblebi82
Usta Yiğido

leblebi82 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

leblebi82 Şuan leblebi82 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.02.2013 22:42

Tecrübe Puanı: 777 leblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sayın abircan bir haberi hemen ayrımcılığa bağlamasanız daha iyi olur bence. Çok yanlış bir tutum. Bu anlayışı anlamakta zorluk çekiyorum. Benim tahminime göre daha birçok Sivaslı vardır ama henüz bunları bilmiyoruz. Biraz araştırmak lazım.

Eski valimiz Veysel Dalmaz'ı ve aslen Erzurumlu olan ama Sivas'a da kan bağı olan İdris Güllüce'yi de ekleyebiliriz. Binnaz Toprak'ın Sivaslı olduğunu ilk kez duydum. Birazdan daha detaylı bakacağım. Tahminim birkaç Sivaslı aday daha bulabilirim gibi.
Alt 12.04.2011, 11:26   #6
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1165 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
leblebi82 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın abircan bir haberi hemen ayrımcılığa bağlamasanız daha iyi olur bence. Çok yanlış bir tutum. Bu anlayışı anlamakta zorluk çekiyorum. Benim tahminime göre daha birçok Sivaslı vardır ama henüz bunları bilmiyoruz. Biraz araştırmak lazım.

Eski valimiz Veysel Dalmaz'ı ve aslen Erzurumlu olan ama Sivas'a da kan bağı olan İdris Güllüce'yi de ekleyebiliriz. Binnaz Toprak'ın Sivaslı olduğunu ilk kez duydum. Birazdan daha detaylı bakacağım. Tahminim birkaç Sivaslı aday daha bulabilirim gibi.
Yok yok ben Abircan abimle aynı fikirdeyim ama ayrımcılık mezhepsel değil, ideolojik... Yani sağ sol diye ayrımcılık yapılıyor yoksa Sabahat Akkiraz MHP'den aday olsa ya da AKP'den aday olsa yazılmayacak mıydı? Sabahat Akkiraz'ın Sivaslı olduğunu herkes bilir... Yoksa ayrım Alevi sünni, Kürt Türk ayrımı değil yani fakat bir ayrım var Sivas'ın gazetelerinin çoğu böyle, güç kimdeyse ondan yana Sivas'ta güç CHP'de olsun bak nasıl yazıyorlar Binnaz Toprak'ı, Sabahat Akkiraz'ı...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 12.04.2011, 11:35   #7
leblebi82
Usta Yiğido

leblebi82 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

leblebi82 Şuan leblebi82 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.02.2013 22:42

Tecrübe Puanı: 777 leblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOKleblebi82 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Eğer kasıtlı olarak yaptılarsa gerçekten çok üzücü bir durum ama hemen kasıt aramıyorum ben. Birkaç gün geçtikçe yeni isimleri de belirlemiş olacağız diye tahmin ediyorum.
Alt 12.04.2011, 13:12   #8
abircan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1015 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
leblebi82 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Eğer kasıtlı olarak yaptılarsa gerçekten çok üzücü bir durum ama hemen kasıt aramıyorum ben. Birkaç gün geçtikçe yeni isimleri de belirlemiş olacağız diye tahmin ediyorum.
geçem koca başkentin 3 dönem belediye başkanı i.melih gökçek bile aynı zihniyeti taşırken buradaki klavye marabaları taşımış ayıp değil, ayrıca utanmana gerek yok herkes kendi ayıbını bilir bilmeyene bildirirler anlamazsada allah ıslah etsin kendi çamurunda debelensin dursun
Alt 12.04.2011, 13:31   #9
abircan
Usta Yiğido

Binnaz Toprak Kimdir?

Yazar - Şair

Binnaz Toprak 1942 yılında Sivas'ta doğdu. Hunter College of the City University of New York'tan lisans, City University of New York Graduate Center'dan doktora derecelerini aldı. 1976-2008 arasında Boğaziçi Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde öğretim üyesi olarak görev yaptı. Eylül 2008 tarihinden bu yana Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde öğretim üyesi ve Bölüm Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.
Alt 12.04.2011, 13:59   #10
stbmurat
Yeni Yiğido
NO AVATAR

stbmurat Şuan stbmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.02.2013 16:01

Tecrübe Puanı: 0 stbmurat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar ben istanbul da yasayan sıvas asıgı bır kardesınızım.ıstanbul da en cok sıvaslı var dıyoruz ama partılere baktıgınızda ıstanbulda aday olan akp de yazılanlara gore tek bır kısı var.ben de bılmıyordum ama burada oyle yazıyor.sıvaslı olupta hıcmı bır yırtık adam akp den aday gosterılemıyor.sıvasdan yırtık bır aday cıkaramadıktan sonra mıllet verkılı olsa ne olurkı bakan olamadıktan sonra.
SİVAS BİR TÜRKİYE GERCEGIDIR.cunku alevısı burda.sunnı sı burda.kurdu burada turkü burada.sagcısıyla solcusuyla.her etnık gruptan ve her ırktan ınsanlarla anlasabılıyoruz bu topraklarda ama neden se suandakı gucun sahıbı olan R.TAYYİP ERDOGAN a bu gucu yansıtamıyoruz.bızler bırlesemedıkten sonra ve nufusumuzu gosteremedıkten sonra 5 degıl 25 tane sıvaslı mıllet vekılı olsa neye yararrr.ben bu kısılerın hıcbırının sıyasetten anladıgını zannetmıyorum.......
saygılar sunarım herkese..murat kılıç
stbmurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar stbmurat'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)